Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30.martam. Katram savs noslēpums! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Durvis, kuras bija tev aizvērtas pagātnē, atvērsies turpmāko pāris mēnešu laikā, bet nedodies tām cauri bez apdomas. Varētu būt, ka šajā laikā, kamēr biji spiests gaidīt, uzradās citas, labākas iespējas. Tagad tu vari izvēlieties.

Auns

Tava kaisle saistībā ar kādu jautājumu iedvesmos šodien darīt visu tik labi, cik vien iespējams. Tu noteikti neatstāsi vietu tiem, kuri tev izteikti nepiekrīt. “Kompromiss” nav tas vārds, kuru tu šodien vēlēsies izrunāt.

Vērsis

Saule šobrīd atrodas Auna zīmē, un tas varētu radīt šaubas pašam par sevi, bet labās ziņas ir tādas, ka drīz atgriezīsies arī tava ticība saviem spēkiem. Līdz tam brīdim centies nepārspīlēt ar aktivitātēm.

Dvīņi

Ja tu vēlies mainīt kaut ko šajā pasaulē, tev ir jānoliek savs ego malā un jāiemācās strādāt kopā ar citiem cilvēkiem. Nav svarīgi, ar cik stipru gribasspēku apveltīti Dvīņi tu esi, tu visu nespēj paveikt viens pats.

Vēzis

Centies nebūt pārāk cinisks par tev apkārt notiekošo. Dažu cilvēku skatījums uz pasauli var būt ļoti negatīvs, bet tev nav neviena iemesla viņiem pievienoties. Ja tu domāsi pozitīvi, tad arī notiks tikai pozitīvas lietas.

Lauva

Nedēļu no šī brīža Saule pārvietosies uz apgabalu, kurš atbild par tavu karjeru, tāpēc sāc veidot plānus, kā tu vēlies, lai lietas attīstās darba frontē. Sāc arī domāt par veidu, kā vari pierunāt cilvēkus ar labiem kontaktiem, lai tev palīdz.

Jaunava

Citi cilvēki nevar nodrošināt tavus panākumus un drošību – šīs lietas vienīgi tu pats vari ieviest savā dzīvē. Šodienas notikumi sniegs tev iespēju apšaubīt, vai tu atrodies uz pareizā ceļa. Ja nē, tad sāc ieviest pārmaiņas.

Svari

Varbūt ir pienācis laiks atbrīvot sevi no attiecībām, kuras agrāk bija tik svarīgas, bet tagad tieši pretēji – kavē tavu virzību uz priekšu. Vienīgi tu pats vari izvēlēties, kāds būs tavs nākamais solis, bet tiklīdz tu šo izvēli esi izdarījis – tev ir jābūt izlēmīgam.

Skorpions

Šodien būsi pilns entuziasma pret darbu un dzīvi vispārēji, atstāsi labu iespaidu uz svarīgiem cilvēkiem. Cik tālu tas tevi uztrauc, darbs, kuru ir vērts darīt, ir darbs, kurš ir jāpaveic labi un, ja arī citi par to tevi vēlas uzslavēt, tev nav par ko sūdzēties.

Strēlnieks

Tavas pārliecināšanas spējas šobrīd ir neaprakstāmas, tu zināsi, kas tieši un kādā veidā ir jāpasaka, lai panāktu maksimālu efektu. Lai arī ko tu turpmākās pāris dienās vēlēsies, tu to iegūsi – neviens nespēs tev atteikt.

Mežāzis

Šodien centies nepiešķirt tik lielu nozīmi tam, ko dzirdi no drauga vai darba kolēģa, jo pastāv liela iespēja, ka viņi nemaz nezina par ko runā. Nepieņem svarīgus lēmumus, balstoties un apšaubāmiem “faktiem”.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tava attieksme pret uzskatu vai viedokli, kuru pirmīt noraidīji kā muļķīgu, mainīsies jau turpmākās diennakts laikā. Notiks kaut kas tāds, kas liks tev šaubīties, ka varbūt tu biji tas, kurš saprata nepareizi. Arī tu mēdz kļūdīties, atzīsti to.

Zivis

Tas, ko tu dzirdēsi apkārtējos sakām par notiekošo, var nebūt pilnīga patiesība, tāpēc izmanto Zivīm piemītošās uztveres spējas, lai noskaidrotu, kāds ir patiesais stāsts. Vai viņi kaut ko mēģina no tevis noslēpt? Jā, visticamāk, tā arī ir, un tas nozīmē, ka tev par katru cenu ir jāuzzina, kas tas ir.

LA.lv