Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30. novembrim. Drēgnumā sildīs smaids! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šī diena Auniem solās būt kritiska. Iespējami konflikti gan ar kaimiņiem, gan pilnīgi svešiem cilvēkiem. Īpašu uzmanību vajag pievērst pārtikas produktu kvalitātei, pastāv ļoti liela saindēšanās iespēja. Iespējams, šodien tu saņemsi nepatiesu informāciju, tāpēc pirms izdarīt secinājumus, visu rūpīgi pārbaudi.

Vērsis

Ļoti veiksmīga diena, lai padarītu savu mājokli omulīgāku. Zvaigznes tam dāvās ne tikai līdzekļus, bet arī vēlēšanos. Ļoti piemērota šī diena ir arī viesu uzņemšanai un attiecību uzlabošanai ar tuviniekiem. Turklāt šī diena ir veiksmīga aktivitātei intīmās dzīves jomā. Šodien vari droši doties ceļojumā vai komandējumā.

Dvīņi

Attiecībās ar lietišķajiem partneriem un priekšniecību esi ārkārtīgi savaldīgs. Ieklausies pieredzējušu cilvēku padomos. Tava karjera nākotnē būs atkarīga tieši no viņiem.

Vēzis

Vēžiem šodien nāksies risināt problēmas citu vietā. Tavi labie padomi un vēlējumi palīdzēs citiem izlabot viņu kļūdas. Draugi noteikti tev par to pateiksies.


Lauva

Diena būs labvēlīga radošiem cilvēkiem. Šodien viņiem izdosies īstenot savus plānus, kas var saknē izmainīt dzīvi. Labs laiks, lai uzlabotu attiecības ar priekšniecību, lietišķajiem partneriem un klientiem. Vientuļie Lauvas var satikt savu nākamo otro pusīti.

Jaunava

Draudzīgām attiecībām šodien būs svarīga loma tavā dzīvē. Tuvākajā laikā tu biežāk nekā parasti tiksies ar draugiem, lai apspriestu jaunumus un vienkārši kopīgi atpūstos. Gaidāmas pārmaiņas mīlestības jomā.

Svari

Pienācis laiks kļūt atvērtākam un drosmīgāk paust savas idejas. Ļoti laba diena, lai nodarbotos ar kvalifikācijas paaugstināšanu vai jaunu prasmju un zināšanu apguvei. Personiskajā dzīvē tu iemīlēsies cilvēkā, kurā iemīlēties nevajag. Taču sirdij nepavēlēsi, un tev nāksies piedzīvot zināmas ciešanas.

Skorpions

Šodien tu vari būtiski uzlabot savu labklājību. Šī ir viena labvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunu darbu vai īstenotu savu senu projektu, kas atnesīs jauna ienākumu avota iespēju. Pateicoties tavai mērķtiecībai, tevi gaida jaunas perspektīvas pārmaiņas. Šodien tu bez bažām vari īstenot dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus. Bet personiskajā dzīvē diena nebūs tik veiksmīga, tevi var gaidīt krāpšana un neuzticība.

Strēlnieks

Pildot atbildīgu uzdevumu, esi uzmanīgs, lai neiekļūtu finanšu avantūrās. Koncentrējies uz mazākajām niansēm un neļauj nevienam atraut sevi no darāmā darba.

Mežāzis

Romantiskajās attiecībās Mežāžus gaida aktivitāte. No pretējā dzimuma puses tu izjutīsi pastiprinātu uzmanību. Vientuļajiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, iespējams, izdosies satikt savu liktenīgo cilvēku. Šajā dienā īstenotā radošā iedvesma var saknē mainīt tavu dzīvi. Šodien vari doties ciemos vai uzaicināt viesus pie sevis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu uzskati savus kolēģus par draugiem, taču nevajag. Tie ir vienkārši cilvēki, kas pavada kopā ar tevi astoņas stundas dienā. Nevajag viņiem atklāt savus noslēpumus un nākotnes plānus. Skauģi var visu sabojāt.

Zivis

Šī ir labvēlīga diena aktīvai atpūtai, fiziskajai slodzei, pastaigām, jaunu iepazīšanos veidošanai. Labs laiks, lai sāktu remontu mājās, kā arī veiktu veiksmīgu pirkumu, par kuru tu sen sapņoji. Šodien pacenties veltīt laiku savai ģimenei. Vari sarūpēt tuviniekiem dāvanas vai vienkārši doties ar viņiem kopīgā pastaigā.

Avots: “mlady.net”

LA.lv