Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30.oktobrim. Novērtē ļaudis ar humora izjūtu! 16

Foto – Fotolia

Auns

Auns pie visa ķeras enerģiskāk nekā jebkad, un, kaut arī dažādu šķēršļu un negaidītu pavērsienu daudz, viņš ar visu tiek galā un nedēļas beigās ar paveikto varēs būt apmierināts. Vēl vairāk – šobrīd padarītais atstās pozitīvu ietekmi gan uz pašu Aunu, gan viņa apkārtni vēl ilgi. Labvēlīgs laiks romantiskām attiecībām.

Vērsis

Zvaigžņu stāvoklis labvēlīgs visam, kas saistīts ar ģimeni, mīlestību, savstarpējām attiecībām. Ja Vērsis pacentīsies iepriecināt savus mīļos, tas tiks novērtēts. Profesionālajā darbībā ieteicams pacensties tikt galā no nevajadzīgiem darbiem. No ļaudīm bez humora izjūtas labāk turēties tālāk.

Dvīņi

Zināms haoss gan darbos, gan domās. Sākt ko jaunu var kavēt neuzņēmība un arī nevēlēšanās pūlēties. Visā, kas saistīts ar māju un ģimeni, Dvīņi jutīsies jauki un komfortabli, taču nav gaidāms, ka šonedēļ notikušais atstās kādas sevišķas pēdas ilgtermiņā. Piemērots brīdis parūpēties par veselību.

Vēzis

Nāksies cīnīties ar paša slinkumu un neuzņēmību. Planētas veicina zināmu haosu gan darbos, gan domās, tādēļ padarīts šonedēļ nebūs visai daudz. Var pat gadīties, ka, kārtojot personīgās lietas, profesionālajā darbībā paliek neizdarīts kas svarīgs. Visās brīvā laika aktivitātēs planētas sola saskaņu ar pārējiem tajās iesaistītajiem.

Lauva

Lauva pilns enerģijas, un, kaut arī darbu daudz, viņš ar visu tiek galā. Iziet no grūtām situācijām palīdzēs intuīcija un spēja nojaust nākotni. Vientuļajiem Lauvām visas izredzes atrast savu “otro pusīti”, bet attiecībās jau esošajiem – mīlas saites nostiprināt. Naudu vajadzētu pēc iespējas pietaupīt.

Jaunava

Nemierīga diena, daudz dažādu situāciju un notikumu, un Jaunavai izdosies to visu ievirzīt vajadzīgajā gultnē. Piemērots brīdis arī, lai mainītu savu dzīvi uz labo pusi, atteiktos no visa nederīgā un kaitīgā, tā vietā liekot labo un noderīgo. No riskantiem darījumiem labāk atturēties.

Svari

Šodien vislabāk peldēt pa straumei. Iniciatīvu labāk neuzņemties, taču radušās izdevības garām palaist nevajadzētu. Var gadīties, ka tieši šobrīd pienācis īstais brīdis realizēt kādu sen lolotu ideju vai sapni. Ja nākamnedēļ tiksieties ar priekšniecību, no šīs tikšanās var būt atkarīgs visai daudz.

Skorpions

Intuīcija spēcīgāka nekā parasti, un tas dos iespēju gan pieņemt pareizos lēmumus pat visai sarežģītās situācijās, gan rast ciešāku saikni ar tiem, kas sirdij tuvi. Spīdekļi sola arī veiksmi visās lietās, kurās daudz kas atkarīgs no gadījuma. Apkārtējo padomos der ieklausīties. Labvēlīgs laiks nākotnes plānošanai.

Strēlnieks

Strēlnieks metas iekšā visā ar pilnu krūti, un arī panākumi neizpaliek. Darba lietās planētas labvēlīgas kolektīviem pūliņiem, bet personīgajā dzīvē – dziļākām un ciešākām attiecībām ar saviem mīļajiem. Ja šodien Strēlnieks palīdzēs kādam, tas viņa autoritāti cels. Diena labvēlīga arī mīlestībai un romantikai.

Mežāzis

Labāk veiksies jau iesāktā turpināšana, nevajag sākt ko jaunu. Zvaigžņu izkārtojums sekmēs visu, kas profesionālajā darbībā saistīts ar kolektīviem pūliņiem. Jāizvairās no izklaidības un svarīgi veltīt visus spēkus šimbrīžam galvenajam. Dažās lietās labāk notikumus ne­steidzināt, bet bruņoties ar pacietību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Panākumu gūšanai var traucēt vilcināšanās lēmumu pieņemšanā. Nav izslēgts, ka ienākumus papildinās kāds veiksmīgs gadījums. Planētu stāvoklis sekmēs visu, kas saistīts ar izklaidēm un ceļojumiem. Tēriņus nevajadzētu darīt emociju ietekmē.

Zivis

Šodien gribēsies darīt tikai to, kas patīk, un vajadzēs visai lielu piepūli, lai paveiktu obligāti darāmos, tomēr ne tik patīkamos darbus. Labvēlīgs laiks ciešāku saišu nodibināšanai ar saviem mīļajiem un arī visam, kas saistīts ar mākslu un ne pārāk vieglprātīgām izklaidēm. Jāizvairās no liekiem un nevajadzīgiem tēriņiem.

LA.lv