Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30.septembrim. Pieredzi ņem līdzi, problēmas atstāj pagātnē 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Saule un Saturns apvienojas tavā dzimšanas dienā, lai atgādinātu tev par to, cik svarīgi ir palikt pie sava plāna. Nav svarīgi, cik ļoti tiksi kārdināts mainīt savu kursu turpmākajos 12 mēnešos, tev ir jāpaliek pie sava līdz galam. Tu esi tuvāk savam mērķim, nekā pats to apzinies.

Auns
Noņemšanās ar attiecību problēmām, šķiet, ir noslogojusi tavus nervus pēdējo nedēļu laikā, bet par laimi tagad tu beidzot redzi ceļu, kā tikt ar tām galā. Sarežģītais periods ir gandrīz beidzies – iegūsti no tā tik daudz pieredzes, cik vien iespējams, un dodies tālāk bez nožēlas.

Vērsis
Lai arī ar kādām grūtībām tu šobrīd saskaries, necenties tajās vainot citus cilvēkus. Jo vairāk noliegsi, ka pats vien esi atbildīgs par notiekošo, jo sliktāka kļūs situācija. Nākamreiz neaizmirsti, ka jebkādai rīcībai vienmēr ir sekas.

Dvīņi
Tavas fiziskās un emocionālās rezerves šobrīd, šķiet, ir nedaudz izsīkušas, tāpēc šodien un rītdien nevajadzētu pārāk iespringt. Ir vairāki veidi, kā tu vari uzlabot savu veselību, vienlaicīgi ceļot darba produktivitāti un neieslīgstot galējībās. Padomā, kā tu to varētu īstenot.

Vēzis
Šis kopumā tev ir pozitīvs laiks, bet nevajadzētu uz to pārāk paļauties vai arī vari palaist garām zelta izdevību. Ja tu šodien kaut ko automātiski noraidīsi, vēlāk tas var atgriezties, lai tevi vajātu jau ne pārāk tālā nākotnē.

Lauva
Var likties, ka visi citi ir bijuši pasaulē un labi pavadījuši laiku, kamēr tu esi bijis iesprūdis mājās vai darbā, taču neuztraucies. Tava kārta pienāks, pie tam drīz, tāpēc turpini darīt to, ko dari, un esi pacietīgs. Viss galu galā nokārtosies.

Jaunava
Šodienas Saules-Saturna saikne nozīmē, ka tev nav jābūt neatlaidīgam, tev vienkārši ir jāzina, kas ir tas, ko dari. Lielākā daļa cilvēku izgāžas, jo viņiem nav skaidri definēts mērķis, uz kuru doties, tāpēc noskaidro, kas ir tas, ko visvairāk vēlies – tad dodies tam pakaļ.

Svari
Vissvarīgākā lieta šodien ir sazināties un izpaust to, kas tev ir sakāms skaidrā un vienkāršā valodā. Ne visiem piemīt tādas runas dāvanas kā tev, tāpēc pārliecinies, ka visi tevi saprot. Ir ļoti svarīgi, lai tu būtu sadzirdams, it īpaši, ja tev ir svarīgs vēstījums apkārtējiem.

Skorpions
Tu varbūt arī esi pārliecināts, ka tavs paņēmiens, kā paveikt lietas, ir tas labākais, bet tev joprojām ir jāizskadro un jāattaisno sava rīcība partneriem un kolēģiem, ja vēlies, lai tiktu paveikts viss svarīgākais. Viņi tev nesekos tikai aiz aklas lojalitātes vien, visiem ir tiesības būt informētiem par to, kas notiek viņu pasaulē.

Strēlnieks
Tavā dzīvē pēdējā laikā tik daudzas lietas ir mainījušās, ka tu, visticamāk, vēlētos, lai viss uz pāris dienām paliktu nemainīgs. Un ir ļoti ticami, ka tas tā arī būs līdz ar Saturna ietekmi, kura visam liek palēnināt tempu. Nu, tad beidzot tev būs brīvais laiks atpūsties un atrast iekšējo mieru.

Mežāzis
Apvieno spēkus ar cilvēkiem, kuriem uztrauc tās pašas lietas, kuras tevi, pēc tam izlemiet, ko jūs varētu darīt, lai padarītu pasauli par labāku vietu. Tev ir jāapzinās, ka paliekošu pārmaiņu ieviešana prasa laiku un atdevi. Dažas noderīgas lietas un idejas vari iegūt jau pirms būs pienākusi jauna diena.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Tev ir ietekmīgi draugi, bet kaut kāda iemesla dēļ tu nevēlies izmantot viņu palīdzību, lai tiktu ārā no savas pašreizējās nepatīkamās situācijas. Varbūt tas ir tāpēc, ka nevēlies izmantot savus trumpjus niecīgām problēmām. Tu vari tikt ar to galā arī vienatnē.

Zivis
Tu varbūt arī neesi it nemaz ieinteresēts tajā, ko kāds tev mēģina pateikt, bet, ja tu esi gudrs, tu ieklausīsies tajā, ko tev saka un piekrītoši māsi ar galvu atbilstošajos brīžos. Tev ir nepieciešams saglabāt attiecības ar šo personu, pat ja patiesībā viņš tevi garlaiko.

LA.lv