Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 31. augustam. Iespējams būt labam un bagātam! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu jūti vajadzību radīt kaut ko nozīmīgu, kaut ko, kas rada atšķirību, un tev tas izdosies. Tavas pūles ne tikai palīdzēs citiem cilvēkiem, bet arī uzlabos tavu finansiālo situāciju. Ir iespējams būt bagātam un labam cilvēkam vienlaicīgi!

Auns

Vai tu smagi strādā, lai salīdzinoši maz saņemtu atpakaļ? Vai arī tā ir tikai ilūzija, kuru rada tava nepastāvība, novērtējot lietas materiālā ziņā. Dziļākā, garīgākā līmenī tu esi ticis daudz tālāk nekā biji pirms mēneša.

Vērsis

Idejas un atklāsmes nāk “biezā slānī”, ļoti ātri, bet tāpēc, ka Vērsis ir tik piezemēta zīme, tu rīkosies negribīgi, pamatojoties uz nojautu vai iegribu. Šīs dienas idejas ir rītdienas realitāte. Nebaidies prasīt no dzīves vairāk, pretī sniedzot vairāk.

Dvīņi

Nekas nesakrīt tikai tāpēc, ka izmanto nepareizo mērīšanas instrumentu. Noliec savus pašreizējos uzskatus un attieksmi malā vien uz pāris stundām, un viss drīz kļūs kristālskaidrs. Tava dzīve patiesībā ir pavisam gaiša un kļūs tikai labāka.

Vēzis

Jupīters, izplešanās planēta, šodien apvienosies ar Marsu, mudinot tevi mainīt paša nospraustās robežas. Turpmāko pāris nedēļu laikā tu daudz ko sasniegsi, par ko pirmīt varēji tikai sapņot. Iespējams ir daudz vairāk nekā apzinies.

Lauva

Tev patīk darīt visu pa savam, brīžos, kad tev tas labpatīkas, un nekas tevi neatturēs sekot saviem instinktiem turpmākās diennakts laikā. Tikai pārliecinies, ka neaizej par tālu un nesako tiem uz vietu, no kurienes nevari atgriezties!

Jaunava

Šodien neierobežo sevi ar vienu konkrētu vidi – dodies pasaulē un apskati tik daudz, cik vien spēj. Un necenties ierobežot draugus vai radiniekus, ja viņi ir apņēmušies izlauzties no ierastās rutīnas un pamēģināt kaut ko jaunu. Iedrošini viņus.

Svari

Jūtas, kuras, tavuprāt, bija jau aiz muguras, atgriezīsies turpmākajās pāris dienās, bet par to nav jāuztraucas. Tikai atceries, ka nevari pagriezt laiku atpakaļ, lai arī cik stipras būtu tavas jūtas. Dzīve mainās, pieņem šo vienkāršo faktu.

Skorpions

Svarīgas attiecības turpmākās dienas laikā pagriezīsies uz labo pusi, it īpaši, ja atklāti runāsi par savām jūtām. Mīļotie būs atsaucīgāki tavām vajadzībām, ja viņi būs pārliecināti par to, ka viņi tev ir svarīgi.

Strēlnieks

Tikai tāpēc, ka redzi lietas savādāk nekā lielākā daļa citu cilvēku, nenozīmē, ka esi uz nepareizā ceļa – tas varētu nozīmēt, ka esi vienīgais, kurš zina, uz kurieni dodas. Ja draugi saka vienu, bet instinkti pavisam ko citu – uzticies saviem instinktiem.

Mežāzis

Pēdējā laika notikumiem ir zināms modelis un, ja tu rūpīgi ieskatīsies, tu to ieraudzīsi. Spēki, kuri atrodas ārpus tavas ietekmes ir vadījuši tevi jaunā virzienā, un tas nav slikti. Ja tu dosies līdz ar straumi, tu izbaudīsi šo braucienu uz jauniem atklājumiem.

Ūdensvīrs

Lai arī Marss un Jupiters šodien rada savā ziņā saspringtu saikni, tā arī varētu būt noderīga. Tā viennozīmīgi tev palīdzēs ātri un efektīvi tik galā ar jebkādiem sarežģījumiem. Tavos plānos neietilpst laika izniekošana nenozīmīgiem notikumiem vai cilvēkiem.

Zivis

Tu precīzi zini, kas ir jāpaveic vai jāpasaka, lai atjaunotu harmoniju mājās vai darbā, tāpēc ķeries vien klāt. Cilvēki, ar kuriem esi sastrīdējies, arī vēlas, lai lietas atgrieztos ierastajās sliedēs, tāpēc sper pirmo soli un ļauj viņiem atbildēt.

LA.lv