Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 31.decembrim. Kāda būs gada pēdējā diena? 16

Foto – Fotolia

Auns
Zvaigznes dāvās šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem veiksmīgu dienu. Vairākus Aunus šodien gaida jauna ar iepazīšanās, kas palīdzēs īstenot tavus sapņus. Darba un sadzīves lietas šajā dienā veiksies labi. Šajā dzīvē dzimušie šodien var iepriecināt sevi ar jaunu apģērbu. Finanšu plānā būs stabilitāte, bet personiskajā – iespējamas jaunas romantiskas iepazīšanās.

Vērsis
Šī diena būs saspīlēta un pretrunīga. Iespējams, tu saņemsi negaidītu vēsti, kas liks tev pārdomāt visas savas darbības un pat mainīt turpmākos plānus darbā. Iespējami konflikti ar kolēģiem. Tomēr – ja šodien tev izdosies noslēgt darījumu, tas solās būt ienesīgs.

Dvīņi
Dvīņus gaida kritiska diena. Viņiem šodien, visticamāk, nāksies pierādīt savu taisnību, turklāt nevis apkārtējiem, bet pašiem sev. Tev var parādīties uzmācīgas idejas, ka nepieciešams dzīvē kaut ko pamainīt. Tomēr zvaigznes iesaka ar to nesteigties, labāk sākumā visu rūpīgi pārdomāt. Šodien iespējams strīds ar tuvu cilvēku. Pacenties šodien būt uzmanīgāks.

Vēzis
Vēžiem šodien nevajag pieņemt svarīgus lēmumus un parakstīt nozīmīgus dokumentus. Visas tikšanās – gan personiskās, gan lietišķās – mēģini pārcelt uz citu dienu – šodien tās var beigties neveiksmīgi. Šodien pastāv iespēja gūt dažāda veida traumas, kas var izjaukt iepriekš iecerēto darbu izpildi.

Lauva
Lauvām gaidāma pelēka, parasta diena. Lai ienestu tajā krāsas, nodarbojies ar labdarību, apmeklē bērnu namu, nosūti naudu slima bērna ārstēšanai, veic ziedojumu baznīcai. Tieši šodien tu atradīsi daudz pozitīvā savā dzīvē un viss apgriezīsies kājām gaisā. Darba dienas beigas būs labvēlīgas, bet vakars piemērots romantiskiem randiņiem.


Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jaunava
Pildot atbildīgu uzdevumu, nepalaid garām svarīgu jautājumu. Tieši tas nospēlēs galveno lomu tavā karjerā.

Svari
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien vajag sagatavoties nopietnām problēmām. Iespējami savstarpējo attiecību sarežģījumi ģimenē, kā arī var saasināties slimība, kas sen nav likusi par sevi manīt. Šodien nav ieteicams ieguldīt naudu dažādos finanšu darījumos. Pamēģini šajā dienā ieplānot kopēju atpūtu ar ģimeni svaigā gaisā.

Skorpions
Tu uzskati savus kolēģus par draugiem, taču tas nav pareizi. Tie ir tikai cilvēki, ar kuriem tu pavadi astoņas stundas dienā. Nevajag viņiem atklāt savus noslēpumus un nākotnes plānus. Skauģi var visu sabojāt.

Strēlnieks
Neraugoties uz konfliktiem ar draugiem, bērniem un mīļoto cilvēku, diena solās būt veiksmīga. Tavu centību darbā priekšniecība novērtēs un piešķirs prēmiju.

Saistītie raksti

Mežāzis
Mežāžiem būs ārkārtīgi nelabvēlīga diena. Šodien nevajag riskēt vai iesaistīties avantūristiskos piedzīvojumos, kā arī censties panākt pretējā dzimuma simpātijas un izcelties no pūļa. Šodien saskarsmi nepieciešams samazināt līdz minimumam, jo tai var būt negatīvas sekas. Iespējamas problēmas, kas prasīs tev atteikties no galvenajiem dzīves principiem. Zvaigznes brīdina, ka šodien var rasties negaidītas problēmas personiskajā dzīvē.

Ūdensvīrs
Tavi priekšlikumi neradīs atbalstu darba kolēģu vidū. Nepārdzīvo, jo situācija var mainīties jebkurā brīdī.

Zivis
Šodien tevi gaida nepatīkama saruna ar biznesa partneriem. Viss, pie kā tu tik ilgi strādāji, viņiem šķitīs muļķības. Nevajag bēdāties, ir cilvēki, kas tā neuzskata, un tavu darbu pienācīgi novērtēs.

LA.lv