×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. decembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 31.decembrim. Kāda būs gada pēdējā diena?

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Zvaigznes dāvās šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem veiksmīgu dienu. Vairākus Aunus šodien gaida jauna ar iepazīšanās, kas palīdzēs īstenot tavus sapņus. Darba un sadzīves lietas šajā dienā veiksies labi. Šajā dzīvē dzimušie šodien var iepriecināt sevi ar jaunu apģērbu. Finanšu plānā būs stabilitāte, bet personiskajā – iespējamas jaunas romantiskas iepazīšanās.

Vērsis
Šī diena būs saspīlēta un pretrunīga. Iespējams, tu saņemsi negaidītu vēsti, kas liks tev pārdomāt visas savas darbības un pat mainīt turpmākos plānus darbā. Iespējami konflikti ar kolēģiem. Tomēr – ja šodien tev izdosies noslēgt darījumu, tas solās būt ienesīgs.

Dvīņi
Dvīņus gaida kritiska diena. Viņiem šodien, visticamāk, nāksies pierādīt savu taisnību, turklāt nevis apkārtējiem, bet pašiem sev. Tev var parādīties uzmācīgas idejas, ka nepieciešams dzīvē kaut ko pamainīt. Tomēr zvaigznes iesaka ar to nesteigties, labāk sākumā visu rūpīgi pārdomāt. Šodien iespējams strīds ar tuvu cilvēku. Pacenties šodien būt uzmanīgāks.

Vēzis
Vēžiem šodien nevajag pieņemt svarīgus lēmumus un parakstīt nozīmīgus dokumentus. Visas tikšanās – gan personiskās, gan lietišķās – mēģini pārcelt uz citu dienu – šodien tās var beigties neveiksmīgi. Šodien pastāv iespēja gūt dažāda veida traumas, kas var izjaukt iepriekš iecerēto darbu izpildi.

Lauva
Lauvām gaidāma pelēka, parasta diena. Lai ienestu tajā krāsas, nodarbojies ar labdarību, apmeklē bērnu namu, nosūti naudu slima bērna ārstēšanai, veic ziedojumu baznīcai. Tieši šodien tu atradīsi daudz pozitīvā savā dzīvē un viss apgriezīsies kājām gaisā. Darba dienas beigas būs labvēlīgas, bet vakars piemērots romantiskiem randiņiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+