Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 31.janvārim. Iepazīsti citādi domājošos!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Jo vairāk tu šogad dosies pasaulē un satiksi cilvēkus, jo vairāk radīsies izdevību, kā tikt uz priekšu. Neaprobežo savas draudzības tikai ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, satiec un iepazīsti arī tos, kuru skatījums ir atšķirīgs vai pat pretrunīgs.

Auns

Šodien nesteidzies tik ļoti, ka nokod vairāk nekā vari sakošļāt. Ja tev nāksies lūgt palīdzību, tas neizskatīsies pārāk iespaidīgi, vai ne? Centies pārāk neaizrauties, it īpaši, ja tev šobrīd jau ir daudz darāmā.

Vērsis

Tev šodien ir jāsaka taisnība, pat ja tas aizskar tavu mīļoto cilvēku jūtas. Viņiem sāpēs vēl vairāk ilgtermiņā, ja atklās, ka bija vienīgie, kuri nezināja, kas notiek.

Dvīņi

Tev šodien ir jāpieņem svarīgs lēmums, un tev ir nepieciešams klusums un miers, lai vari apdomāties un, cerams, nonākt pie pareizā secinājuma. Atrodi vietiņu, kur ikdienas dzīves skaņas un trokšņi nevar iztraucēt tavas domas.

Vēzis

Tu nevari sagaidīt, ka veiksi objektīvu lēmumu par kaut ko, kur tavas intereses ir uz likmes. Vai nu tu dari to, kas ir vislabāk tev, vai arī pajautā neitrālai trešajai pusei, lai izlemj, kas būtu darāms.

Lauva

Tevi neuztrauc tas, ko citi domā par tavu uzvedību. Tā var būt taisnība, ka esi aizrāvies un aizskāris kādu svarīgu cilvēku, bet, nu, un? Ja tu visu dzīvi uzmanīsi ikkatru savu pateikto vārdu, tad galu galā neko daudz arī nepateiksi.

Jaunava

Tu, šķiet, tici tam, ka visi ir tikpat godīgi kā tu. Būtu jau jauki, ja tā būtu taisnība, bet tā nav, un šodien notikumi atvērs tavas acis. Visa veida darījumus vienmēr vajadzētu veikt arī rakstiskā veidā.

Svari

Tu esi uz robežas, lai padotos un atmestu ar roku. Taču tu neapzinies, ka esi tuvāk izrāvienam uz priekšu nekā jebkad iepriekš. Noturies vēl mazliet ilgāk – tu jau gandrīz esi galā.

Skorpions

Tevi var kaitināt tas, ka dažiem cilvēkiem ir lēnākas uztveršanas spējas, bet ne visi ir apveltīti ar tik spožām smadzenēm kā tev. Šodien veic izņēmumus pret tiem, kuriem nepiemīt tavas spējas vai apķērība – tātad gandrīz pret visiem!

Strēlnieks

Ja kāds tev iesaka būt uzmanīgam, ieklausies tajā un rīkojies, balstoties uz viņu padoma. Tas tev savā ziņā var būt neierasti, bet pēc pāris dienām vari to izlīdzināt, ieslīgstot atkal pretējā galējībā, kura tev pat patīk.

Mežāzis

Kāds tev šodien izteiks diezgan vilinošu piedāvājumu, bet ja tu esi gudrs, tad pieprasīsi daudz vairāk. Saskaņā ar planētām, viņš tik ļoti vēlas, lai iesaisties, ka, visticamāk, var tikt pierunāti ievērojami paaugstināt savu piedāvājumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vienmēr ir dažas domas, kuras labāk būtu paturēt pie sevis. Šodien pastāv briesmas, ka acumirkļa uzbudinājumā pateiksi kaut ko, kas sarūpēs tev veselu kaudzi problēmu no cilvēkiem, kuri atrodas pie varas.

Zivis

Tu kādam esi parādā pakalpojumu, un no tevis sagaida, ka atlīdzināsi turpmākās diennakts laikā. Var būt citas lietas, kuras labprātāk darītu, taču viņi atlika visu pārējo, lai palīdzētu tev, tāpēc tev jāatlīdzina ar to pašu.

LA.lv