Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 31. maijam. Veiksme būs tavā pusē! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien tevi gaida veiksme lietišķajā sfērā. Līgumi, kurus šodien noslēgsiet, būs ļoti veiksmīgi. Tāpat var nodarboties ar informācijas vākšanu, kas ar laiku tev noderēs. Bet vakarā labāk apciemot vecākus un pasēdēt ar viņiem pie tējas tases.

Vērsis

Stress ir liels veselības ienaidnieks, un tieši šodien tev nevajag par to aizmirst. Turi sevi rokās un nepievērs uzmanību notikumiem tev apkārt. Dienas otrajā pusē apmeklē skaistumkopšanas salonu vai sarunu. Tas sniegs tavam ķermenim skaistumu un atjaunos iztērēto enerģiju.

Dvīņi

Intuīcija šodien pateiks priekšā pareizos lēmumus. Lai sadzirdētu tās balsi, pavadi laiku vienatnē. Pabeidz vecos darbus, bet nesāc jaunus. Tu labi atpūtīsies, ja apmeklēsi baseinu vai pirti. Neaizraujaties ar ķīmisko zāļu līdzekļu lietošanu un atsakieties no pārāk bagātīgas
maltītes.

Vēzis

Veiksme Vēžiem šodien ir pilnībā garantēta. Iespējams jauns romāns vai atgriešanās pie vecās mīlestības. Nepadodies krāpšanai un apmelošanai, tas viss ir provokācijas.

Lauva

Šodien pacenties neveikt nopietnus pirkumus, īpaši tehniku. Daudzi tavi šīs dienas darbi un projekti paliks nepabeigti. Mēģini šodien atturēties no nepārdomātas rīcības, tas var slikti beigties. Esi uzmanīgs uz ceļa, pastāv varbūtība gūt dažāda veida traumas.

Jaunava

Jaunavām šī diena sola negaidītas problēmas, nepatīkamas situācijas. Padomā, kā no tām varētu izvairīties.

Svari

Šī diena būs visai pretrunīga. Tā var atnest pārmaiņas, piedzīvojumus, braucienus. Labvēlīga šī diena būs jaunu līgumu slēgšanai un lietišķām sarunām. Šodien tu droši vari vērsties pie varas orgāniem. Vakarā vairākus šīs zīmes pārstāvjus var gaidīt problēmas ar tuvajiem cilvēkiem, kā arī neparedzēti tēriņi vai rūpes, kas saistītas ar bērniem.

Skorpions

Skorpionus šodien pārņems garlaicība un slinkums. Šodien viņiem nāksies saskarties ar vecu parādu problēmu. Nav izslēgts, ka ar tava esošā kredīta nomaksu radīsies kaut kādi nepatīkami pārpratumi.

Strēlnieks

Šodien tev pēkšņi var šķist, kas viss ir zaudējis jēgu, bet pacenties nekrist panikā, jo pēc lietus vienmēr parādās saule. Vienkārši pamēģini pareizi salikt prioritātes un droši iet uz izvēlēto mērķi. Ieklausies šodien tuvinieku un radinieku padomos, kā arī pasaudzē savu veselību. Nelieto alkoholu un treknu barību.

Mežāzis

Šodien tev garastāvokli nespēs sabojāt neviens, bet tava jautrība būs lipīga. Sarīko sev un draugiem svētkus, tas tev izdosies. Vakarā aizej uz romantisku tikšanos ar otro pusīti, bet tad, ja tās vēl nav, iespējams, viņu jau drīz satiksiet.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien noskaņojums būs mainīgs. Centies uzturēt sevī pozitīvo un neiet zemisku vēlmju pavadā. Tu varēsi savu dzīvi padarīt labāku, ja uzmanīgi attieksies pret apkārt notiekošo un izdarīsi pareizus secinājumus. Ievēro aktīvu dzīvesveidu un neaizraujies ar spirtoto dzērienu lietošanu.

Zivis

Sagatavojies tam, ka liels darba apmērs var ne tikai pilnībā iztukšot tavus spēkus, bet pat novest pie depresijas. Taču svarīgi atcerēties – jo lielākas pūles tu pieliec, jo labāki rezultāti, tostarp finanšu izteiksmē tu saņemsi vairāk.

Avots: “mlady.net”

LA.lv