Horoskopi un mistika

Horoskopi 31.maijam. Ziedojiet laiku arī sev 16

Foto – Fotolia

Auns

Izaugot mēs bieži vien atceramies savu bērnību. Bet kāpēc? Varbūt tāpēc, ka tieši tad mēs varējām bezrūpīgi skraidīt pa peļķēm un nedomāt par valūtu kursiem un globālām problēmām. Pacentieties šodien atrīvoties no visa liekā savās domās un vienkārši atpūtieties.


Vērsis

Šo dienu centieties pilnībā pavadīt ar devīzi – par veselīgu dzīvesveidu. Tas nav pats drosmīgākais lēmums un pat ne tas, ko gaida no jums apkārtējie. Tas pat nav tas, ko gribat jūs pats. Taču tieši jūsu veselība šobrīd alkst pēc īpašas uzmanības un rūpēm.


Dvīņi

Šodien ir burvīga diena kaut vai tāpēc, ka jums ir brīvs brītiņš, lai to pavadītu sev par prieku. Taču negaidiet, ka šodien viss notiks pats no sevis un bez jūsu līdzdalības. Nedaudz papūlēties nāksies, turklāt diezgan drīz.


Vēzis

Iespējams, jums šķitīs, ka viss nav tā, kā vajag. Protams, var pieļaut domu, ka jums ir taisnība, taču vai ir vērts visiem visu paskaidrot. Pacentieties iedomāties, ka tas viss ir neveikla nejaušība, tur nav nekādas likumsakarības un jo vairāk ļaunu nodomu.


Lauva

Ja jūs šodien gaida nopietnas pārrunas, labāk tām sagatavojieties laikus. Pārdomājiet stratēģiju un savu uzvedību to laikā. Tiem, kurus pārrunas negaida, vēlams sastādīt darāmo darbu sarakstu. Citādi aizmirsīsiet pašu galveno.


Jaunava

Esiet uzmanīgi un vērīgi šodien uz ceļa. Varat būt pārlieku izklaidīgs. Nesavākti un izklaidīgi būsiet ne tikai jūs, bet arī jums apkārtējie cilvēki, tāpēc neplānojiet nopietnas lietas un tikšanās.


Svari

Diena var nest to, ko jūs tik ļoti gaidāt. Tiesa, jūs varat pats visu sabojāt, tāpēc aizmirstiet par visu un gaidiet īsto brīdi. Lai cik dīvaini tas liktos, bet šodien jums ir nepieciešama tikai bezdarbība un brīnuma gaidīšana. Dažas lietas dzīve nokārto pati.


Skorpions

Šodien labāk aizmirstiet par to, ka ir problēmas un nepatikšanas. Paskatieties uz pasauli ar citām acīm, tajā ir tik daudz spilgtu krāsu. Pacentieties tās saskatīt sīkumos, un tad tas, kas jums šķita briesmīgs, jums liksies pavisam citāds. Nekaitiniet sevi un citus ar muļķībām.


Strēlnieks

Nemeklējiet atbildes uz sarežģītiem jautājumiem. Iespējams, to vienkārši nav un jūs velti tērējat savu laiku. Nodarbojieties labāk ar to, kas nesīs labumu. Lai tās ir sīkas, citiem varbūt pat nenozīmīgas rūpes. Bet tieši šī nodarbošanās nesīs jums prieku un laimi.


Mežāzis

Vai ir vērts skriet pakaļ tam, kas no jums tik mērķtiecīgi slīd prom? Visticamāk, jums ir jāapstājas un beidzot jāsaprot, uz ko jūs tiecaties un ko tik ļoti vēlaties sasniegt. Varbūt jums ir paredzēts cits ceļš, kuru jūs pagaidām neredzat.


Ūdensvīrs

Šodien ļoti daudzi no jums gaidīs palīdzību. Šķitīs, ka visa pasaule ir apvienojusies un gaida no jums līdzjūtību un līdzdalību. Tāpēc apbruņojieties ar spēku un vīrišķību, lai būtu par labestības avotu. No otras puses, no jūsu uzvedības šodien ir atkarīga jūsu pašu privātā dzīve.


Zivis

Šodien var nākt gaismā sen glabāti noslēpumi. Iespējams, tas liks jums uz pasauli paskatīties ar citām acīm. To var pārvērst par atspēriena punktu jūsu dzīvē. Taču pilnīgi noteikti nevajag pārdzīvot un uztraukties.

LA.lv