Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 31.martam. Veiksme būs tavā pusē! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev ir jāsašaurina savs ambīciju loks līdz divām vai trīs lietām, kuras tev ir vissvarīgākās un kuras tevi padarīs vislaimīgāko. Izņemot to, tev tiek ieteikts neveidot plānus vispār – ikkatru dienu uztver kā jaunu sākumu.

Auns

Ja tu jau kādu laiku vēlies atbrīvoties no atbildības, kura ir kļuvusi par nastu, šis tam ir piemērots laiks. Planētas padara iespējamu atbrīvoties no saistībām, neradot aizvainojumu, tāpēc dari to neatskatīdamies.

Vērsis

Turpmākajās dienās dzīves temps kļūs ātrāks, un tas ir labi, jo pēdējā laikā tu darbojies zem savu spēju robežas. Līdz ar Marsu savā zīmē tu atklāsi, ka ir apbrīnojami viegli paveikt uzdevumus – taču panāc, lai arī citi tev palīdz.

Dvīņi

Tev šobrīd var trūkt ticības saviem spēkiem, bet tam nav obligāti jārada problēmas. Lai arī ko tu domātu par savām izredzēm, ja turpināsi darīt iesākto, sasniegsi kaut ko, kas bijis patērētā laika vērts. Citi par tevi būs augstās domās, pat ja tev tas neizdosies.

Vēzis

Šobrīd veiksme ir tavā pusē un, ja tu esi gudrs, tu to izmantosi, cik vien iespējams. Neuztraucies, ja uzskati, ka dažas no šīm labajām lietām neesi pelnījis – visums ziņo, ka šobrīd ir tavs laiks atrasties labuma guvēja statusā.

Lauva

Tu esi apņēmies pasaulē pakāpties uz augšu un, ja tu tagad sāksi apņēmīgi darīt visu, lai to panāktu, nepaies ilgs laiks, līdz tev tas izdosies. Līdzko tu izjutīsi varas garšu, tu vairs nevēlēsies atgriezties tur, kur biji iepriekš.

Jaunava

Planētas šobrīd ir tavā pusē. It īpaši Marss, kurš tevi mudina uzņemties pāris riskus un parādīt pasaulei, uz ko tu esi spējīgs. Tie, kuri atrodas pie varas, cienīs tevi vēl vairāk, ja cīnīsies par to, kam tici.

Svari

Tev nāksies lasīt starp rindiņām, jo tas, ko kāds tev šodien mēģinās iestāstīt, nav patiesība. Tev, protams, patīk ticēt tam labākajam cilvēkos, bet šis ir viens no tiem gadījumiem, kad tev jābūt aizdomīgam.

Skorpions

Partneri un darba kolēģi šobrīd var izskatīties dominējošāki, līdz ar to, ka Marss pārvietojas cauri tev pretējai zīmei, bet vienīgais spēks, kas viņiem ir pār tevi, ir tas, kuru tu izvēlies viņiem piešķirt. Ko tu viņiem šodien atdosi? Cerams, ka neko.

Strēlnieks

Tev šodien ir jābūt savā labākajā formā gan fiziski, gan garīgi, gan emocionāli. Tas nozīmē, ka pozitīva attieksme ir obligāta. Neļauj nevienam tev apgalvot, ka mērķē pārāk augstu vai sagaidi pārāk daudz, jo tā vienkārši nav taisnība.

Mežāzis

Marsa ietekme padarīs tevi dinamisku un aktīvu, tāpēc aizmirsti par lietām, kuras aizgāja greizi un koncentrējies uz lietām, kuras izvērtīsies labi un pareizi. Šis potenciāli ir tev lielisks laiks, tāpēc uzņemies iniciatīvu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien nebāz degunu citu darīšanās, ja vien tevi nepalūdz. Partneri un kolēģi šobrīd ir viegli aizvainojami, tāpēc pat tad, ja tev ir cēli nodomi, nemēģini viņu vietā nokārtot viņu darīšanas. Koncentrējies pats uz savām lietām.

Zivis

Laiks turpina iet uz priekšu un pasaule līdz ar to – tad kāpēc tu stāvi uz vietas? Tava pieķeršanās pagātnei ir saprotama, bet vislabākais veids, kā izbaudīt laimi un panākumus, ir iegūt tos no jauna ikkatru dienu.

LA.lv