×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. maijs, 2014
Drukāt

Horoskopi 12.05.2014. – 18.05.2014.

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Labvēlīgs laiks pieņemt lēmumus un censties tos arī izpildīt. Ja tas izdosies, dzīve var būtiski mainīties uz labo pusi, taču labos nodomus var sagraut paša slinkums un pārlieka vēlme baudīt dzīvi. Planētas sekmē īslaicīgus mīlas sakarus.

Vērsis | Var gadīties, ka dzīve spiež darīt ne gluži to, ko pašreiz gribētos. Gudri darīs tie Vērši, kuri pacentīsies pēc iespējas ātrāk tikt galā ar visu nepatīkamo un pēc tam raudzīs gan labi atpūsties, gan vismaz uz brīdi nodoties kādam vaļaspriekam.

Dvīņi | Veiksies viss, kas prasa koncentrēšanos, ātru reakciju un arī intuīciju. Enerģiju nevajadzētu izšķiest sīkumos – planētu stāvoklis ir labvēlīgs, lai paveiktu ko lielu un varenu. Ar mākslu un arī informācijas tehnoloģijām saistītiem Dvīņiem īstais laiks gūt panākumus.

Vēzis | Labvēlīgs laiks visam, kas prasa atbildību, prasmi rast ātrus un loģiskus risinājumus un arī godīgumu. Tajā pašā laikā var traucēt pārlieka steiga, neapdomība un arī vienkārši paša slinkums… Gudri darīs tie Vēži, kuri pacentīsies panākt savu ar diplomātiju.

Lauva | Šonedēļ strādāt nāksies vairāk nekā citkārt. Labāk veiksies darbi, kuru rezultāts atkarīgs galvenokārt tikai no paša. Gudri darīs tie Lauvas, kuri pasmiesies gan par situācijām, kurās iekļuvuši, gan paši par sevi. Var tomēr gadīties, ka tieši šonedēļ piepildās kāds sens sapnis.

Jaunava | Merkūrs dāvā spēju izraisīt simpātijas, izveicību, arī pateikt īstos vārdus īstajā vietā un laikā. Ja vien viņa to visu pareizi liks lietā, iespējams, izdosies iedegt zaļo gaismu kāda sen lolota nodoma piepildīšanai. Radošo profesiju pārstāvēm – īstais laiks jaunām idejām.

Svari | Piemērots laiks koncentrēties tikai uz pašu svarīgāko. Lai virzītos uz priekšu, iespējams, nāksies uzņemties līdera lomu pat tad, ja sākotnēji tā bijusi domāta kādam citam. Ja vien Svari nepalaidīs garām savas iespējas, var realizēties kāds sen lolots plāns.

Skorpions | Šonedēļ nāksies pamatīgi papūlēties un nepavisam ar to, ko visvairāk gribētos, taču pūliņi tiks bagātīgi atalgoti – vismaz ar priekšniecības ievērību un arī cieņu apkārtējo acīs. Iespējamas labvēlīgas pārmaiņas mīlas lietās.

Strēlnieks | Profesionālajā darbībā labvēlīgs laiks darbiem, kas paveicami ātri. Planētas veicina arī spēju orientēties sarežģītās situācijās, kas prasa ātru reakciju. Zvaigznes sola arī patīkamu laika pavadīšanu draugu vidū un veiksmi mīlestībā.

Mežāzis | Ja Mežāzis strādās cītīgi un necentīsies iegūt visu uzreiz, nedēļas beigās ar padarīto viņš varētu būt apmierināts. Svarīgi nenokavēt īsto brīdi pieņemto lēmumu realizēšanai. Var gadīties, ka kāda šķietami neatrisināma problēma atrisinās gandrīz vai pati no sevis.

Ūdensvīrs | Tieši šobrīd vairāk uzmanības vajadzētu pievērst tiem, kas sirdij tuvi – tas sagādās daudz prieka gan viņiem, gan arī pašam Ūdensvīram. Zaudētāji nebūs arī tie Ūdensvīri, kuri pavadīs laiku ārpus mājas – vislabāk kopā ar ģimeni vai vismaz mīļoto cilvēku. Darbā labāk tikai turpināt iesākto.

Zivis| Planētas tā vien vedina kaut nedaudz atvilkt elpu. Šonedēļ garām palaistās iespējas nožēlot gan nevajadzētu. Neptūns sekmē sapņainumu un vēlmi pieņemt vēlamo par esošo, tādēļ, pieņemot lēmumus, šobrīd nepieciešama sevišķa apdomība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+