×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. februāris, 2013
Drukāt

Horoskopi 4.02.2013. – 10.02.2013.

Auns | Veiksmīga nedēļa jaunu ideju realizācijai, taču jāizvairās no mētāšanās un neizlēmības. Kontakti ar priekšniecību var beigties ar nepieciešamību uzņemties jaunus pienākumus. Iespējams maciņa papildinājums kādā pavisam negaidītā veidā.


 

Vērsis | Daudz jaunu un spīdošu iespēju, taču to realizācijā var traucēt paša neuzņēmība. Iespējams kāds negaidīts romantisks piedzīvojums, vientuļajiem tā var būt pat mīlestība uz mūžu. Veiksies viss, kas saistīts ar mākslu, izglītību un ceļojumiem.

 

Dvīņi | Veiksmīga nedēļa kārtējo darbu veikšanai, taču jāsargās ķerties pie jauniem darbiem. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai, sevišķi visā, kas saistīts ar garīgām vērtībām. Planētas sekmē attiecības ar tuviem cilvēkiem.

 

Vēzis | Labvēlīgs laiks visu lietu sakārtošanai. Ar šonedēļ paveikto varēsiet būt apmierināts, ja vien izturēsieties pietiekami uzmanīgi pret dažādiem jauninājumiem. Daudz kas būs atkarīgs no prasmes nodrošināties ar apkārtējo atbalstu.

 

Lauva | Panākumi nāks lēni, tāpēc visās lietās būs nepieciešama pacietība. Jāsargās pārvērtēt savus spēkus un ķerties pie darbiem, kas nav pa spēkam. Var gadīties, ka nāksies sastapties arī ar apkārtējās sabiedrības neizpratni.

 

Jaunava | Ķeroties pie kā jauna, viss labi jāapdomā. Vajadzētu pacensties gūt apkārtējo simpātijas – daudz kas var izrādīties atkarīgs no viņu sapratnes un palīdzības. Slēdzot līgumus, ieteicams tos rūpīgi izlasīt. Labvēlīgs laiks ezoterikas studijām.

 

Svari | Veiksies viss, kas saistīts ar māju, ģimeni, draugiem, dažādām izklaidēm. Par naudu pārlieku jāraizējas nebūs. Darbā panākumus gūt var traucēt paša neuzņēmība. Labi tomēr darīs tie, kuri nepametīs novārtā vismaz kārtējos darbus.

 

Skorpions | Kaut arī Skorpions pūlēsies vaiga sviedros, visticamāk, īpašu izmaiņu viņa statusā šonedēļ nebūs. Planētas toties labvēlīgas visam, kas saistīts ar personisko dzīvi. Tiesa, tas neattieksies uz profesionālo darbību.

 

Strēlnieks | Planētas labvēlīgas studijām un redzesloka paplašināšanai, taču ar iegūto zināšanu izmantošanu praksē labāk nedaudz pagaidīt. Intuīcija šonedēļ spēcīgāka nekā spēja loģiski spriest. Ieteicamas fiziskas aktivitātes.

 

Mežāzis | Piemērots laiks veco un iepriekš apdomāto plānu realizācijai dzīvē un jaunu kaldināšanai. Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība un rūpīgs darbs. Par naudas trūkumu raizēties nenāksies. Kārdinājumi spēcīgāki nekā parasti.

 

Ūdensvīrs | Daudz kas būs atkarīgs no prasmes kontaktēties ar apkārtējiem, tomēr planētas labvēlīgākas visam, kas nav saistīts ar profesionālo darbību. Ieteicams lielāku vērību veltīt ģimenei, tomēr neatstājot kārtējos darbus nepadarītus.

 

Zivis | Idejām un notikumiem bagāta nedēļa. Gudrāk rīkosies tie, kuri izvēlēsies tikai pašas svarīgākās idejas un gandrīz visu uzmanību veltīs tieši tām. Panākumi var izrādīties atkarīgi no tā, cik cītīgi būsiet strādājuši iepriekš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+