×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
1. marts, 2013
Drukāt

Horoskopi 4.03.2013. – 10.03.2013.

Auns | Auns joprojām interesējas par visu jauno, taču prāts vairs galīgi nenesas piepūlēties, kas tomēr būtu nepieciešami. Pareizi darīs tie Auni, kuri izvēlēsies sev kādu konkrētu mērķi un pacentīsies strādāt, lai sasniegtu vismaz to. Iespējams, kādu labu prātā iešāvušos ideju vajadzētu pataupīt priekšdienām.


 

Vērsis | Planētas labvēlīgas laika pavadīšanai draugu pulkā, arī jaunu draugu atrašanai. Jāizvairās no cilvēkiem, kuriem svarīgāka ir Vērša nauda, nevis pats Vērsis. Nauda šonedēļ tiks pelnīta, taču to nāksies arī tērēt. Jāizvairās apkārtējiem izvirzīt augstākas prasības nekā pašam sev.

 

Dvīņi | Planētas labvēlīgas pirkumiem, kas dzīvi padara skaistāku, patīkamāku un ērtāku. Var gadīties, ka nāksies palīdzēt noregulēt kādu strīdu draugu, biznesa partneru vai kolēģu starpā. Jāsargās no neuzmanīgu solījumu došanas un pārpūles. Iespējams, nāksies krietni papūlēties, lai izpildītu kādu agrāk dotu solījumu.

 

Vēzis | Visās lietās būs nepieciešama pacietība. Labāk veiksies darbi, kas atkarīgi tikai no paša Vēža. Šķiet, ka daudz jaunu iespēju, taču liela daļa no tām var izrādīties mānīgas. Planētas vedina uz sīkiem sadzīviskiem strīdiem, taču jācenšas no tiem izvairīties. Uzmanīgi ar asiem priekšmetiem un jāsargās no apdegumiem.

 

Lauva | Veiksmīga nedēļa. Jaunas idejas, draugi, pazīšanās. Planētu stāvoklis labvēlīgs, lai ietu sabiedrībā, piedalītos kolektīvos pasākumos. Veiksies darbi, kas prasa kolektīvu piepūli. No darba brīvajā laikā ieteicams apmeklēt kādu kultūras vai izklaides pasākumu. Spēja nojaust lietu patieso būtību spēcīgāka nekā parasti.

 

Jaunava | Šī nedēļa nesolās būt viegla, tādēļ visu darāmo ieteicams labi izplānot un ieplānot laiku arī neparedzētu šķēršļu pārvarēšanai. Iespējams, apkārtējo nodomi attiecībā pret jums ne vienmēr būs skaidri saskatāmi, tāpēc ieteicams būt uzmanīgai visos gadījumos, kad nepieciešams uzņemties saistības. Iespējams, dzīve prasīs pieņemt kādu būtisku lēmumu.

 

Svari | Šonedēļ nāksies drīzāk darīt to, kas nepieciešams, nevis to, ko gribētos. Pārlieka turēšanās pie pagātnes var traucēt sekmēm nākotnē. Mīlestībā, draudzībā un arī profesionālajā darbībā sekmes gūs Svari, kuri pacentīsies ieviest kārtību savās domās un darbos, nesekos acumirklīgām iegribām.

 

Skorpions | Planētu izkārtojums labvēlīgs sava stāvokļa un prestiža nostiprināšanai, taču tas būs panākams tikai ar reāliem darbiem. Pareizi darīs tie Skorpioni, kuri šonedēļ parūpēsies ne tikai par savu, bet arī citu labumu – agrāk vai vēlāk tas atmaksāsies. No darba brīvo laiku nepieciešams izmantot atpūtai un būt kopā ar saviem mīļajiem.

 

Strēlnieks | Laiks īstenot jau iepriekš izplānoto. Visās lietās būs nepieciešama pacietība. Planētas drīzāk noskaņo uz vēlmi baudīt dzīvi nekā nopietni strādāt, un iespēju robežās tai vajadzētu arī ļauties. Tomēr jāsargās atstāt nepadarītus tos darbus, kas nav atliekami.

 

Mežāzis | Laiks apdarīt kārtējos līdz šim nepadarītos darbus, taču jaunas lietas labāk nesākt – tam vienkārši var neatlikt laika. Daudzās lietās varēs paļauties uz draugu un kolēģu atbalstu, sevišķi uz pretējā dzimuma personu palīdzību. Nevajadzētu nodarboties ar lietām, kas nav tā vērtas.

 

Ūdensvīrs | Laiks cītīgam un plānveidīgam darbam, kas nesīs augļus. Pirms uzņemties jaunus darbus, viss labi jāapdomā – var gadīties, ka atalgojums par to būs ne tāds, kāds gaidīts. Un nevajadzētu būt par daudz nopietnam – tas var atgrūst iespējamos draugus un domubiedrus un pat kaitēt mīlas savienībai.

 

Zivis | Joprojām nemierīgs un notikumiem bagāts laiks. Sapņu un vēlmju piepildīšanu planētas sekmē, taču arī pašām nāksies pielikt zināmas pūles un, iespējams, atteikties no kāda priekšstata, kāds izveidojies pagātnē. Labi darīs tās Zivis, kuras pacentīsies modināt simpātijas apkārtējos un nebūs augstprātīgas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+