Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4.februārim. Daudz enerģijas, labs noskaņojums!0

Foto – Fotolia

Auns

Tev tiek dota iespēja paskatīties uz sevi no malas un izlabot pieļautās kļūdas. Nekomunicē ar cilvēkiem, kuri tev nav interesanti, un nedod iemeslu tenkām. Šodien tas var novest pie enerģētiskiem zaudējumiem. Kontrolē sevi, veicot pirkumus – tu vari iztērēt naudu pilnīgi pa tukšo.

Vērsis

Šodien tev, iespējams, izdosies sākt lietu, pateicoties kurai tev parādīsies jauns ienākumu avots. Visu nepieciešams labi un detalizēti pārdomāt un tikai tad pieņemt lēmumu, jo gūt panākumus nebūs tik vienkārši. Pacenties darbā izvairīties no konflikta situācijām; iespējams, tavā sabiedrībā ir skauģi.

Dvīņi

Velti šo dienu saviem mīļotajiem cilvēkiem. Apmeklējiet kopā radiniekus, izstaigājiet veikalus vai vienkārši pastaigājieties. Horoskops iesaka tev šajā dienā nerīkot histērijas. Esi savaldīgs un saprātīgs. Laba diena, lai iepirktos.

Vēzis

Nolemjot pārspēt sevi profesionālajā laukā, tu iegūsi rezultātu, kas būs pretējs vēlamajam. Mājās tev arī neizdosies palikt pie savas taisnības, pieņemot lēmumu ģimenes padomē. Taču atceries, ka žēlums pret sevi nekad nepalīdzēs izmainīt situāciju.

Lauva
Tu šodien kļūsi par piespiedu likteņa ķīlnieku. Nav izslēgts, ka salūzīs automobilis vai arī tavi plāni par atpūtu pie dabas tiks izjaukti.

Jaunava

Pacenties šodien precīzi izpildīt visus priekšniecības norādījumus, nedod iemeslu neapmierinātībai. Šis nav labākais laiks, lai parādītu savu raksturu. Šodien arī nevajag plānot sava tēla maiņu. Pacenties kontrolēt savas emocijas un esi ļoti uzmanīgs attiecībā uz veselību – pastāv varbūtība gūt dažāda veida traumas.

Svari

Nelielas sadzīves problēmas šodien tev nesabojās noskaņojumu. Šodien tev visā veiksies. Tev izdosies pabeigt iecerētos plānus un gandrīz pietuvināties sapnim. Iespējams, šodien izdosies saņemt palīdzību no cilvēka, no kura tu pat to negaidīji. Pacenties šodien apciemot vecākus un vairāk laika velti bērniem.

Skorpions

Profesionālās darbības jomā šī būs ļoti grūta diena, jo iespējamas kļūdas un dažādi pārpratumi. Tiks pārbaudīts, cik stipras ir tavas attiecības ar partneriem, draugiem un tuviem cilvēkiem. Šodien nevajag slēgt jaunus projektus un līgumus, tas var radīt finansiālus zaudējumus. Ja tev ir uzkrājušās problēmas vai neizpildītas saistības, tās vajag nekavējoties atrisināt. Pacenties šodien netērēt dzīves enerģiju dažādiem niekiem.

Strēlnieks

Tev visu dienu būs daudz enerģijas un labs noskaņojums. Tevi gaida lielas pārmaiņas, tāpēc izvairies no atklātām sarunām un nestāsti par saviem plāniem. Vakars sola interesantu saskarsmi un labas emocijas.

Mežāzis

Tev būs veiksmīga, lai gan nogurdinoša diena. Aktuāls būs jautājums par slodzes sadalījumu. Laiks nodarboties ar dāvanu un patīkamu pārsteigumu meklēšanu. Tuvinieki to novērtēs un parādā nepaliks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Darbā diena būs grūta un mainīga, bet tad, ja tu turēsi sevi rokās, iespējams, viss nokārtosies. Daudz labākus rezultātus tu gūsi mājās. Veic remontu vai ģenerālo tīrīšanu. Dodies pastaigā ar bērniem, viņi par to sen sapņo.

Zivis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus šodien gaida pozitīvs mājokļa jautājuma risinājums. Iespējams, tieši šodien tev beidzot izdosies pabeigt sen sāktu projektu. Lai panāktu zināmu mērķi, vienkārši pareizi izvērtē savas iespējas, nevis rīkojies jūtu uzplūdā. Vairāki Zivju zīmē dzimušie šodien satiks savu likteni.

LA.lv