Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4.janvārim. Diena svarīgiem lēmumiem un lieliem darbiem 16

Foto – Fotolia

Auns
Labvēlīga diena aktīvai darbībai. Šodien centies sadalīt savus spēkus un iespējas – tad droši vari iet uz izvirzīto mērķi. Tev šodien var piedāvāt zināma veida avantūru, bet piekrīti tikai tad, kad esi visu rūpīgi pārdomājis. Pievērs uzmanību bērnu audzināšanai, viņu hobijiem un attiecībām ar vienaudžiem.

Vērsis
Kritiska diena. Panākumi pavadīs tikai tos cilvēkus, kas spēs ar vēsu prātu novērtēt situāciju. Šodien nevajag pieņemt svarīgus lēmumus, kā arī doties komandējumā – tas būs lemts neveiksmei. Labāk pavadi šo dienu ar bērniem, tuviniekiem un labiem draugiem.

Dvīņi
Šodien iespējamas nepatikšanas finanšu sfērā. Pamēģini uz laiku aizmirst par visiem esošajiem pienākumiem un darbiem. Pievērs vairāk uzmanības bērniem.

Vēzis
Vēžus gaida smaga diena. Grūtības var rasties gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Pacenties šodien neslēgt dažādus darījumus un nesāc jaunus darbus, labāk izdari līdz galam esošos. Pacenties neskaidrot attiecības ar savu otro pusīti, tas var novest pat pie attiecību izjukšanas. Nelieto šodien alkoholu un treknu pārtiku, tas var slikti ietekmēt tavu veselību.

Lauva
Nogurums tik lielā mērā ir sašķobījis veselību, ka tu tik tikko spēj pavilkt kājas. Pacenties pēc iespējas ātrāk noslāpēt negatīvo noskaņojumu.

Jaunava
Jaunavām vēlams šo dienu veltīt darbam ar dokumentāciju. Rūpīga šo svarīgo dokumentu analīze palīdzēs tev saprast, kad un kurā brīdī tu esi pieļāvis kļūdas darbā.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Svari
Jauni pasākumi un projekti šodien var atnest prāvus finanšu ienākumus. Ģimenē valdīs miers, saskaņa ar partneri, tiks atjaunotas pārtrauktas draudzīgas attiecības. Seko norādēm un pareizi tās iztulko. Šī diena parādīs, cik lielā mērā tuvākajā laikā mainīsies tavi plāni.

Skorpions
Tu nevarēsi nosēdēt uz vietas. Parādīsies vēlme daudz ko mainīt. Iespējams, tu pārskatīsi vairākus nākotnes plānus.

Saistītie raksti

Strēlnieks
Strēlniekiem iesakām mazāk stāstīt paziņām par saviem plāniem un visu izdarīt slepus. Seko tam, lai tavs tēls un uzvedības veids izraisītu mazāk skaudības un agresijas.

Mežāzis
Koncentrējies uz to, kas tev sniedz prieku. Vakarā tu negaidīti sajutīsi nepārvaramu vēlmi nodarboties ar sportu vai aktīviem atpūtas veidiem.

Ūdensvīrs
Šodien tev neveiksies ar telefona zvaniem. Tavs tālrunis darbosies labi, vienkārši neizdosies parunāt ar vajadzīgajiem cilvēkiem – viņi neatbildēs vai arī viņu tālrunis būs aizņemts.

Zivis
Visu dienu tev būs labs garastāvoklis. Tu pats par to brīnīsies. Tikai darba dienas beigās tu sāksi saprast, kāpēc tā. Tevi šodien gaidīs pārsteigumi, arī patīkami.

LA.lv