Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4.maijam. Arī klusējot var pateikt daudz! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Draugi un ģimenes locekļi turpmākā gada laikā uz tevi ļoti paļausies un, lai arī tas var izklausīties nogurdinoši, tu drīzāk izbaudīsi to, ka esi tas, pie kura vēršas krīzes situācijā. Ir patīkami apzināties, ka par tevi ir tik augstās domās.

Auns

Šodien izdari kaut ko tādu, kas to cilvēku, kam esi pieķēries, pārsteidz nesagatavotu. Izdomā visromantiskāko lietu, ko varētu izdarīt, un tad skaties, kā aizšķiļas kaisle. Pie reizes izplāno kopēju ceļojumu šīs vai nākamās nedēļas nogalē.

Vērsis

Marss rītdien pametīs tavu zīmi, tāpēc, ja ir kaut kas pabeidzams, tad ar steigu vajadzētu ķerties klāt. Tavas pūles nepaliks nepamanītas vai neatalgotas – tevi vēro cilvēki, kuri atrodas virs tevis.

Dvīņi

Tev nepatīk būt aizdomīgam, bet, ja kāds tev šodien kaut ko piedāvās, atpakaļ neko neprasot – atmaksāsies noskaidrot, vai viņiem kaut kas ir padomā. Pastāv iespēja, ka piedāvājums ir patiess, bet tu nekad nevari būt pārāk piesardzīgs.

Vēzis

Ja tu izdari kādu labu darbu vai nes kaut kāda veida upuri drauga vai radinieka dēļ, tu noteikti saņemsi atalgojumu vai kompensāciju. Tomēr vislabākais atalgojums ir apziņa, ka tiec novērtēts.

Lauva

Tu pārāk smagi esi centies uzvarēt draugus un ietekmēt cilvēkus, un, kad tu centies pārāk smagi jebkurā jomā, tam mēdz būt pretējs efekts no vēlamā. Tomēr nedomā, ka tev nevajadzētu vispār mēģināt. Visu dari ar mēru.

Jaunava

Ir kaut kas tāds, ko tu vēlies darīt, bet tavi instinkti saka, ka ne visiem cilvēkiem tas patiks. Tad jau viss kārtībā – tu to darīsi! Tu esi vienā no tiem noskaņojumiem, kad izbaudi neliela haosa radīšanu.

Svari

Tu vari vēlēties pateikt skaļi kādu noslēpumu, tikai, lai tiktu vaļā no vainas sajūtas, kuru nesi sevī, bet vai tā ir tik laba ideja? Dažas lietas ir labāk nepārrunāt vispār. Tā būs labāk ne tikai tev, bet visiem.

Skorpions

Maz ticams, ka šodien būsi sabiedriskā noskaņojumā, bet tas nekas, jo tev ir nopietnas lietas, par kurām domāt un tev daudz labāk veiksies, ja norobežosies no ārpasaules un pavadīsi laiku vienatnē apdomājoties. Ne vienmēr ir jāatrodas uzmanības centrā!

Strēlnieks

Tu šodien vari nebūt ierasti ekstraverts, kā parasti, bet pat Strēlniekam laiku pa laikam ir jāatpūšas no uzmanības, un saskaņā ar planētām, šis tam ir piemērots laiks, lai atslēgtos un pārāk neuztrauktos par apkārtējo pasauli. Pavadi laiku tā, kā tu to vēlies!

Mežāzis

Kaut kas, ko tu izdarīsi – vai neizdarīsi – šokēs tos apkārtējos cilvēkos, kuri tevi vienmēr ir redzējuši kā cilvēku, uz kuru vienmēr var paļauties, bet varbūt tāda ir doma. Varbūt tev ir apnicis būt plecam, uz kura visi atbalstās, vismaz uz kādu laiku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šis ir lielisks laiks partnerattiecībām un sirds lietām. Padari zināmu tiem, kuri tev daudz nozīmē, cik ļoti tu viņus cieni un cik ļoti, viņi tev rūp. Ja tu pēdējā laikā neesi paudis savas emocijas, šodien tu to vari vērst par labu.

Zivis

Citi var nepiekrist tam, ko esi izlēmis šodien darīt, bet tas tevi it nemaz neuztrauks. Pārāk bieži pēdējā laikā tu esi atļāvis citiem kontrolēt tavu uzvedību, jo tu nevēlējies sašūpināt laivu. Ir pienācis laiks to kārtīgi iešūpināt!

LA.lv