Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4. martam. Atjauno pavasara garderobi!0

Dienas noskaņa

Šodien jūtu apliecinājumi nāks no visām pusēm, un nav izslēgts, ka dzirdēsi ko līdzīgu pat no pilnīga svešinieka. Būsi vēl pārsteigtāks, kad uzmanību izrādīs cilvēks, kuru uzskatīji par draugu vai uzticamu kolēģi. Nesteidzies domāt, “kāpēc mums ir nepieciešams šis romāns”, un nesteidzies ar secinājumiem, dzirdot šo atzīšanos.

Auns

Aunam svētdien ieteicams atpūsties jaunajai darba nedēļai. Vislabākais scenārijs šai dienai būtu tev un tavai ģimenei doties mazā ceļojumā pie dabas. Ja laikapstākļi nav piemēroti pastaigai, apciemojiet vientuļu radinieku, kuru neesi redzējis jau ilgu laiku. Vari būt drošs, ka šis cilvēks novērtēs tavu piepešo ierašanos un patiesais prieks viņa sejā būs vislabākais atalgojums.

Vērsis

Vērsis šodien itin droši var doties iepirkties. Ja ilgi esi domājis par savas garderobes atsvaidzināšanu, vēl labāks brīdis tam neatradīsies. Galvenais šodien ir tas, ka neviens netraucēs tev ar “viedu” padomu. Vienīgais cilvēks, kuru tev vajadzētu ņemt līdzi, ir tavs partneris. Zinot tevi labāk nekā citi, viņš vai viņa noteikti spēs palīdzēt ar to, kādas drēbes tev piestāv.

Dvīņi

Dvīņiem 4. martā nevajadzētu steigties salabt ar kādu cilvēku. Kamēr tevi aklu ir padarījusi romantiskā kaisle, tu nespēsi apsvērt visas problēmas šīs personas uzvedībā. Vislabākais padoms tev būtu izbaudīt šo skaisto romānu, neaizdomājoties par nākotni un jūsu iespējamo bērnu vārdiem.

Vēzis

Vēži šodien piesaistīs kādu neparastu personību. Tu iepazīsi viņu sociālajos tīklos un pēc pāris minūšu sarunas tu piedāvāsi satikšanos realitātē. Vakarā pēc šī randiņa tu, visticamāk, būsi vīlies. Var izrādīties, ka tava virtuālā kaislība nav tā persona, par kuru uzdodas.

Lauva

Lauvām šodien vajadzētu izvairīties no pārlieku lielas intelektuālās noslodzes. Tu varētu nogurt, pat palīdzot bērniem ar mājasdarbiem. Ļauj bērniem tikt galā ar tiem pašiem un tikmēr atslogo savas smadzenes ar uzjautrinošu televīzijas pārraidi vai savu mīļāko komēdiju. Pievakarē dodies pastaigā, lai piesātinātu savu ķermeni ar skābekli. Ja tev patīk doties uz SPA, noteikti apciemo tuvāko salonu vai noorganizē mājas ekvivalentu.

Jaunava

Liktenis pret Jaunavām šodien būs labvēlīgs, ļaujot piepildīt visas vēlmes. Nepalaid garām šo brīnišķīgo mirkli! Neierobežo sevi ar sapņiem un vēlmēm, jo šodien tu spēsi sasniegt kaut ko lielu. Veiksme tev palīdzēs uzvarēt, bet tai tik un tā ir vajadzīga arī tava piepūle.

Svari

Svari šodien aizmirsīs par svarīgu solījumu, kuru deva kādam no sev tuvajiem cilvēkiem. Šis cilvēks, kurš paļāvās uz tavu palīdzību, izniekos savu dienu, pacietīgi gaidot tavu zvanu. Viņš necels lielu traci, bet pakāpeniski tu vairs neredzēsi šo cilvēku. Viņš būs apvainojies un izlems, ka vairs nav nepieciešamības ar tevi komunicēt. Tu vari vai nu izvairīties no šī nomācošā starpgadījuma, vai arī ļaut visam iet savu gaitu.

Skorpions

Skorpions šodien nebūs nekāds pretējā dzimuma iekarotājs. Tas neļaus tev uzlabot personīgo dzīvi un beidzot tikt vaļā no vientulības. Cilvēks, kurš tev bija piemērots, pazudīs nezināmā virzienā. Tu to nevari novērst, ja turpināsi kautrēties, izvairīties un sarkt dialogā ar potenciālo partneri.

Strēlnieks

Strēlnieku šodien apciemos cilvēks, kurš neizraisīs neko citu, kā vien nožēlu. Jau atkal tavs neveiksmīgais radinieks sūdzēsies par savu nelaimīgo dzīvi, naudas trūkumu, veselību vai problēmām ar pretējo dzimumu. Ja tu nevēlies visu dienu pavadīt, klausoties šādos monologos, jau agri no rīta dodies ceļojumā. Šodien tu vari apciemot daudzas apbrīnojamas vietas vai kādu unikālu kultūras pasākumu.

Mežāzis

Mežāzis šodien dzirdēs komplimentus par savām kulinārajām spējām. Cilvēki, kurus uzaicināsi nogaršot savu jauno meistardarbu, kas pagatavots ar izcilu rūpību, būs ļoti apmierināti ar šo viesošanos. Vakara beigās tu varētu izlemt dalīties ar savu ideju, jo tavi viesi būs saistīti ar šo radošo sfēru. Kāds no tikšanās dalībniekiem nekavējoties tev dos mājienu, ka viņš ir gatavs dot tev un taviem projektiem konkrētu atbalstu. Svarīgi popularizēt savu ideju sociālajos medijos.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šodien vajadzētu kategoriski izvairīties no riska visos tā veidos. Panākumi sagaida tevi tikai tajās lietās, kuras vari izrēķināt līdz vismazākajai detaļai. Vakarā noliec visas darīšanas malā un koncentrējies uz personīgo dzīvi. Nenāktu par sliktu uzaicināt partneri izsmalcinātās romantiskās vakariņās.

Zivis

Šodien Zivis apsvērs, vai labāk nebūtu paklusēt. Tu attapsies kādā izsmalcinātā pasākumā un pompozu cilvēku ielenkumā nolemsi pārstāt runāt. Tu tiksi attaisnots, ja atradīsi izdevību pamest šo pūli, cik ātri vien iespējams, jo viņi zina tikai to, kā izrādīties ar dārgiem niekiem un spožiem karekļiem. Komforts atgriezīsies vidē, ko veido tavi draugi (tas ir, cilvēki, kuriem nauda nav svarīgākais).

LA.lv