Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4.oktobrim. Priecājies par mirkli! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Priecājies par doto mirkli un neskaties pagātnē. Mēs esam tas, ko domājam. Tāpēc necenties gremdēties vecās un sāpīgās atmiņās, bet esi kopā ar saviem tuvajiem, dāvā viņiem savu mīlestību, un tev viss izdosies.

Auns
Iespējami visādi naudas tēriņi, varbūt tie nebūs lieli, taču noteikti nepierasti. Taču izdosies izdevīgi ieguldīt naudu. Nevajag baidīties no pārmaiņām, pat lielām, šodien negaidīti problēmu risinājumi palīdzēs iegūt veiksmi un augšupeju.

Vērsis
Šodien jūs gaida daudz darba, un jums pat var likties, ka tas ir sarežģīts. Nenolaidiet rokas, bet sāciet rīkoties. Ja pratīsiet pareizi pielietot uzticamu draugu profesionālus padomus, sasniegsiet visu, ko kārojat.

Dvīņi
Centieties neko nesolīt un neparakstiet svarīgus dokumentus, ja emocijas sit augstu vilni. Vispirms saņemiet sevi rokās. Jūsu potenciālie partneri neapvainosies, bet gan novērtēs jūsu uzmanību, tāpēc droši prasiet laiku pārdomām.

Vēzis
Stabilitātes avots slēpjas aiz nepieciešamības nopelnīt vajadzīgos ienākumus, kuri nodrošinās jūsu labklājību. Lai darījumi un projekti veiksmīgi virzītos uz priekšu, nāksies analizēt savu rīcību un tās sekas.

Lauva
Protiet laikus piekāpties – jūsu spītība var tracināt apkārtējos, sevišķi, ja tā ir nevietā un bezjēdzīga. Uz kādu laiku atlieciet svarīgas darījumu tikšanās, vislabāk nodarboties ar tuvākās nākotnes plānošanu.

Jaunava
Jums trūkst informācijas? Kompensējiet to ar praktisko pieredzi un profesionālajām zināšanām, meklējiet jaunus zināšanu avotus. Šodien nesteidzieties pieņemt lēmumus, labāk ir septiņreiz nomērīt. Labvēlīgs laiks darījumu pārrunām.

Svari
Esiet uzmanīgi, jums paredzēti negaidīti notikumi, kuriem nebūsiet gatavs. Iespējams, tas pat ir uz labu. Pie jauniem projektiem ķerieties tad, kad esat ticis galā ar jau iesāktajiem darbiem. Atcerieties, kas vēl nav padarīts.

Skorpions
Nevajag iesaistīties jaunos projektos, jo tie būs saistīti ar lieliem finanšu izdevumiem un nenesīs peļņu. Tāpēc šodien esiet uzmanīgs ar finansiāliem jautājumiem. Taču privātajā sfērā varat izpausties uz pilnu klapi.

Strēlnieks
Šodien vēlams izvairīties no piedalīšanās svarīgos un nopietnos pasākumos. Pietiks, ja nodarbosieties ar rutīnas darbiem. Nevēlama diena lietišķu darījumu kārtošanai, tikšanām. Risiniet savus sasāpējušos jautājumus, jo laiks aktīvi rīkoties vēl pienāks.

Saistītie raksti

Mežāzis
Jums vajadzēs aktīvi sadarboties un komunicēt ar apkārtējiem. Tas sagādās ne mazums prieka un arī labuma. Dibiniet kontaktus ar partneriem, jo tuvākajā nākotnē jūs gaida izdevīgi piedāvājumi abpusējai sadarbībai.

Ūdensvīrs
Šī diena no jums prasīs savāktību un uzmanības koncentrēšanu. Ja radīsies kādas grūtības, nekautrējieties lūgt palīdzību.

Zivis
Šodien ir vienādas iespējas veiksmei un neveiksmei. Taču ņemiet vērā, ka šodien pat bezdarbība tiek pielīdzināta darbībai. Tāpēc realizējiet tikai tos plānus, kurus pats esat rūpīgi pārdomājis. No avantūristiskiem gājieniem labāk atturēties.

LA.lv