Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4. septembrim. Zvaigznes sniegs iespēju mainīt dzīvi! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien būs ļoti saspringta diena. Nepieciešams uzmanīgi sekot līdzi situācijai. Vajag stingri nostiprināties sasniegtajās pozīcijās un nepretendēt uz kaut ko vairāk, citādi tava vēlme dominēt un pašpārliecība var izraisīt tuvinieku vai radinieku protestu.

Vērsis

Draudzīgām attiecībām būs liela loma tavā dzīvē. Drīzumā tu biežāk nekā parasti tiksies ar draugiem, lai apspriestu jaunumus un kopīgi atpūstos. Paredzamas pārmaiņas mīlestībā.

Dvīņi

Šodien tev diez vai izdosies iztikt bez kolēģu, sadarbības un lietišķās partnerības. Ir vairāki jautājumi, kuros kolektīva darbība palīdzēs paveikt tavu darbu maksimāli produktīvi ar minimālu lauka un spēka patēriņu.

Vēzis

Kritiska diena. Vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nāksies saskarties ar nelabvēļiem un pat nodevību. No paša rīta tu tiksi ierauts dažādu lietu virpulī. Pacenties izvairīties no konfliktiem un lietišķajiem partneriem. Daudz laika un spēka prasīs mājas rūpes, tomēr atrodi laiku, lai pievērstu uzmanību vecākiem un bērniem.

Lauva

Šodien tevi gaida nepatīkama saruna ar biznesa partneriem. Viss, pie kā tu tik ilgi strādāji, viņiem šķitīs muļķības. Nevajag bēdāties, ir cilvēki, kuri tā neuzskata un novērtēs tevis paveikto pienācīgi.

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien parādīsies lieliska iespēja, lai izlabotu zināmas kļūdas. Ļoti veiksmīgs periods finanšu jomā. Tev izdosies veikt veiksmīgus pirkumus un pat nomaksāt parādus. Pacenties šodien atrast laiku atpūtai, lai uzturētu imunitāti un stiprinātu nervu sistēmu.

Svari

Nevajag cerēt uz citu cilvēku atbalstu, pat uz to, kuriem esi iepriekš palīdzējis. Tāpēc šodien paļaujies tikai uz sevi un saviem spēkiem. Tie tevi noteikti nepievils.

Skorpions

Visas dienas garumā jaunumi, ko saņemsi no veciem draugiem, paziņām, kolēģiem, būs tikai pozitīvi. Priecājies par dzīvi, biežāk smaidi, pateicies Dievam par brīnišķīgo dzīvi.

Strēlnieks

Šodien tev nāksies saskarties ar krāpšanu, ilūzijām un cerībām, kam man lemts piepildīties. Pacenties šodien nodarboties tikai ar neatliekamām lietām un dzen prom sliktas domas. Neapmeklē šodien ballītes un izvairies no skaļas pasēdēšanas ar draugiem. Pavadi šo dienu ģimenes lokā un paklausies labu mūziku.

Mežāzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem zvaigznes sniedz iespēju kardināli mainīt savu dzīvi. Ieklausies tuvu cilvēku padomos un pilnībā nomaini frizūru un garderobi. Iespējams, šodien tev nāksies aizstāvēt savu viedokli un intereses. Šodien tu jutīsies ļoti laimīgs un pacenties, lai nelabvēļi neaptumšotu šo dienu. Pacenties doties pastaigā ar bērniem, viņi par to ļoti priecāsies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Profesionālās darbības jomā Ūdensvīrus gaida ļoti smaga diena. Ļoti uzmanīgi attiecies pret jaunām idejām un priekšlikumiem, iespējams, tieši šodien tu saņemsi nepatiesu informāciju. Šodien vērīgi jāattiecas pret savu veselību. Pacenties nelietot alkoholu un smagu ēdienu, tas var slikti ietekmēt tavu veselību.

Zivis

Pretrunīga diena, kas atnesīs pārmaiņas, piedzīvojumus, braucienus. Pacenties šodien nereaģēt uz dažādām baumām un tenkām, kuras par tevi izplata nelabvēļi. Darba mēģini izvairīties no konflikta situācijām. Šodien, iespējams, tev vajadzēs doties komandējumā, kas uzlabos tavu labklājību.

LA.lv