×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. oktobris, 2013
Drukāt

Horoskopi 7.10.2013. – 13.10.2013.

Auns | Planētu stāvoklis piemērots, lai enerģiski rīkotos, taču tikai pastāvošās kārtības ietvaros. Kārdinājums to izmainīt ir liels, taču tik kardinālai rīcībai laiks vēl nav pienācis. Piemērots laiks attiecību kopšanai ar mīļoto un dzīvokļa labiekārtošanai.

Vērsis | Daudz jaunu ideju un nodomu, taču iespēju tās visas īstenot var arī nebūt. Gudri darīs tie, kuri izvēlēsies svarīgākās prioritātes un pacentīsies tās īstenot par katru cenu. Mīlestībā Vērsis šobrīd grib vairāk, nekā partneris spēj un grib dot.

Dvīņi | Darbīgu aktivitāšu pilna nedēļa, un varēs paļauties arī uz apkārtējo palīdzību. Labvēlīgs laiks mājokļa remontam vai sakārtošanai. Ja šonedēļ paredzēts kāds ceļojums, tas būs sekmīgs. Šonedēļ dotos solījumus vēlāk var būt grūti izpildīt.

Vēzis | Planētas labvēlīgas sasniegtā un nodomātā prezentēšanai, atbalsta gūšanai. Pārlieks egoisms var traucēt panākt kādu vienošanos. Nav izslēgts kāds klātienes vai neklātienes ceļojums. Veiksmīga nedēļa visam, kas saistīts ar māju un ģimeni.

Lauva | Lauva ir pilns enerģijas, galvenokārt tā vērsta uz māju un ģimeni. Darbā visās lietās būs nepieciešama pacietība nogaidīt īsto laiku un vērīgums, lai nepalaistu to garām. Šonedēļ var izdoties likt pamatus kam ilglaicīgam.

Jaunava | Cītīga darba pilna nedēļa. Būs nepieciešama precizitāte. Piemērots laiks arī savu nodomu un ideju prezentēšanai, taču jāizvairās no iztapšanas pūļa noskaņojumam. Var gadīties, ka pienācis brīdis realizēt kādu senu sapni.

Svari | Laiks kārtējiem darbiem, taču šonedēļ radušos ideju realizāciju labāk atlikt. Planētas noskaņo uz zināmu agresiju un sevis un savu iespēju pārvērtēšanu. Nedēļas vidus labvēlīgs, lai liktu pamatus nākotnes finanšu labklājībai. Nepļāpāt lieku!

Skorpions | Darba pilna nedēļa, pūlēties nāksies vairāk nekā parasti, taču rezultāti pūliņus atalgos. Šonedēļ sastādītie plāni gūs atbalstu un atzinību, taču pārlieku iztapt apkārtējo vēlmēm nevajadzētu. Visādā ziņā kādu brīdi vajadzētu veltīt arī atpūtai.

Strēlnieks | Strēlnieks alkst mīlestības. Piemērots laiks visam, kas saistīts ar māju un ģimeni, taču var gadīties, ka kādam ar to nepietiek un tā vien velk uz kādu sānsoli… Gudri tomēr darīs tie, kuri turēsies pie tā, kas viņiem jau ir.

Mežāzis | Planētas noskaņo uz cītīgu darbu, un iespējams, ka tieši šobrīd izdosies gūt atbalstu saviem plāniem. Jāizvairās no vēlmes visu panākt, uzspiežot savu gribu. Nedēļa labvēlīga arī visu veidu partnerattiecību dibināšanai.

Ūdensvīrs | Šonedēļ ar galvu strādāt izdosies labāk nekā ar rokām. Planētas vairāk noskaņo uz atpūtu patīkamā sabiedrībā, un šai vēlmei arī vajag ļauties, neaizmirstot apdarīt vismaz kārtējos darbus. No liekiem tēriņiem labāk izvairīties.

Zivis | Piemērots laiks turpināt un pabeigt iesākto. Jaunie plāni un idejas var izrādīties uz smiltīm būvēti. Visās lietās labāk turēties pie jau zināmām metodēm. Oficiālos un arī ne tik oficiālos pasākumos svarīgi ievērot etiķeti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+