Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.aprīlim. Turi doto vārdu0

Dienas noskaņa

Saskaņā ar zvaigžņu vēstījumu šodien būs grūti spert nepareizu soli – bet tas tevi neatturēs no pārgalvības. Cik tālu tevi tas uztrauc, nav tādas lietas, kā pārāk daudz sautraucošu prieka brīžu. Dodies pasaulē un piedalies visur, kur vien spēj.

Auns

Tev ir jātur savs vārds kaut kāda veida darījumā. Ja tā nedarīsi, tava reputācija slīdēs uz leju ātrāk, nekā spēj iedomāties. Taču tas, protams, strādā abos virzienos – tu vari pieprasīt, lai arī citi tur savus solījumus.

Vērsis

Tu, šķiet, esi vienā no saviem muļķīgajem garastāvokļiem – un tas pat ir labi. Parasti tu uztraucies par to, ko citi domā par tavu uzvedību, bet šodien tev tas it nemaz netraucē. Ja cilvēki, kuri pēc savas būtības ir konservatīvāki, jūtas kaut kādā veidā aizvainoti – tā ir viņu problēma, gan jau tiks tam pāri.

Dvīņi

Turpmāko pāris dienu laikā kaut kas, ko uztvēri par pašsaprotamu, mainīsies līdz neatpazīšanai. Taču ieraugot, ka tas ir mainījies tikai uz labo pusi, nebūsi it nemaz uztraukts. Patiesībā tu pat vēlēsies, kaut tas būtu noticis ātrāk.

Vēzis

Šis tev var būt emocionāls dzīves posms, bet ir cilvēki, kuri tevi mīl un vienmēr būs tev blakus, kad visvairāk nepieciešams un, ja tu esi gudrs, tu ar viņiem sazināsies jau šodien. Viņi ne tikai mazinās tavas bailes, bet liks arī no sirds pasmieties.

Lauva

Ja tev ir jāsakārto un jāsaliek pa plauktiņiem sava finansiālā situācija, šobrīd tam ir piemērots laiks. Tomēr neaizraujies tik ļoti ar eiro un centu skaitīšanu, ka visu dali starp ieguvumiem un zaudējumiem. Tu nevari piemērot naudas izteiksmi jautrībai vai mīlestībai.

Jaunava

Šodienas spēcīgā kosmiskā aktivitāte nozīmē, ka vari, ja vien vēlies, uzspiest savu gribu citiem cilvēkiem. Tā rīkoties var būt ienesīgi, bet vai tas būtu pareizi? Rīkojies tikai tā, lai paliktu ar visiem labās attiecībās. Ienaidnieki un papildu sāncenši tev nav vajadzīgi.

Svari

Lai arī ar kādiem izaicinājumiem tu šodien sastopies, tev vajadzētu būt spējīgam atrast veidu, kā tikt ar tiem galā. Pat ja tie izrādās grūtāki nekā gaidīji, bez šaubām ir kāds, pie kura vari vērsties pēc palīdzības un padoma. Tev atliek vienīgi palūgt.

Skorpions

Tas, ko tu šodien darīsi privāti, ir svarīgāk nekā tava rīcība publiski, it īpaši, jo tas palīdzēs izveidot emocionālu saikni ar cilvēkiem, kurus pēdējo mēnešu laikā esi atraidījis. Slava var būt jautra, bet tā nevar pārspēt reālu kontaktu ar cilvēkiem.

Strēlnieks

Tava neatkarība tev ir svarīga, un diemžēl tas nozīmē, ka, visticamāk, sastrīdēsies ar kādu, kurš uzskata, ka tev nevajadzētu būt tiesībām uz radikālu viedokli. Vai tu būsi taktisks? Tikpat taktisks, cik parasti.

Mežāzis

Tas, kas tev šodien ir jāatceras – nav svarīgi, cik labi tev sokas dzīvē un cik augstu pa kāpnēm tu uzkāp, vienmēr būs kāds, kurš ir lielāks un stiprāks par tevi. Apzinies savas robežas, bet neapstājies arī, ja tās sasniedz.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai arī kāda šobrīd būtu dzīve, tā noteikti nav garlaicīga. Saule padara pat ikdienišķus notikumus aizraujošākus, tāpēc tev noteikti nebūs garlaicīgi. Nokārto visus mazos uzdevumus, lai pietiek laiks kaut kam daudz vērienīgākam.

Zivis

Tu varbūt līdz galam neizproti visu apkārt notiekošo, bet tam nav nozīmes. Svarīgi ir tas, ka tev ir skaidrs, kas tev ir jādara un kā to paveikt. Arējam apjukumam ir jāpadodas iekšējai savaldībai.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turpinās lielo iespēju laiks! Horoskopi 15.jūlijam
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Neļauj citiem cilvēkiem tev likt justies nevērtīgam! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SL
Sintija Lukša
Ekonomika
“Ir jānotur esošais darbaspēks Latvijā.” Vai algu celšana un stundu uzskaite līdzēs? 2
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Slavenākā Rīgas grausta īpašniekiem sods sasniedzis jau 43 000 eiro
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Drāma pendelēs – “Riga” izstājas no UEFA Čempionu līgas
5 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 2
13 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
14 stundas