Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.augustam. Esi labiņš, bet ar mēru! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tas, kā tu izvēlies skatīties uz dzīvi, rada lielu atšķirību tajā, kādu dzīvi tu piedzīvosi. Paturot šo faktu prātā, kāpēc gan nebūt pozitīvam visu laiku un visās situācijās? Pamēģini to kā eksperimentu un pavēro, vai tas rada atšķirību. Tā noteikti būs.

Auns

Ar dažiem cilvēkiem var būt grūti sadzīvot turpmākajās pāris dienās, bet tas nav nekas ārkārtējs, tāpēc necel no tā traci. Drīz tev jau būs svarīgākas lietas, par kurām kļūt satraukti priecīgam.

Vērsis

Ja nesenā pagātnē esi sastrīdējies ar draugu vai darba kolēģi, tev vajadzētu par to kaut kā atlīdzināt un salabt. Pāris dienas tas var nebūt iespējams, bet vari nodrošināt apstākļus jau tagad, neesot tik emocionāls.

Dvīņi

Tev ir jāskatās uz lietām praktiskāk sakarā ar ģimeni vai finansiālo situāciju, jo tikai tad, kad zini, kas ir problēma, vari sākt darīt kaut ko lietas labā. Izbaudi savus sapņus, bet nezaudē skatu uz realitāti.

Vēzis

Tu varbūt negribīgi ļauj mīļotajiem uzzināt, kas tevi apbēdina, bet kamēr nebūsi to pastāstījis, neviens nespēs tev palīdzēt. Ikvienam laiku pa laikam ir nepieciešama palīdzība, pat Vēzim, tāpēc ļauj tiem, kuriem tas rūp, uzzināt, kas notiek.

Lauva

Tava pašpārliecinātība varbūt šobrīd nav augstākajā punktā, bet tu nedrīksti ļaut tam sevi apturēt. Tā kā saule turpina ceļojumu tavā zīmē, tev vajadzētu divkāršot pūles gan savā privātajā dzīvē, gan darbā. Ir vēl pietiekami daudz, pēc kā sniegties.

Jaunava

Lai ko tu arī darītu pāris turpmāko dienu laikā – nepadodies negatīvām emocijām. Dzīve ir labāka nekā domā, un tā grasās kļūt vēl labāka. Esi pacietīgs. Līdzko Saule pārvietosies uz tavu zīmi, un tas notiks jau pavisam drīz, tas nesīs daudz pārmaiņu.

Svari

Jā, sāncensis tik tiešām saka sliktas lietas tev aiz muguras, bet tev nav vajadzības par to iespringt. Kā viņš var tevi sāpināt? Īsā atbilde ir tāda, ka nevar. Tavās rokās ir visas pareizās kārtis, un visi tev tuvie cilvēki ir arī pareizie cilvēki.

Skorpions

Ikviens, kurš mēģinās tevi piemuļkot tuvākajās divās vai trīs dienās, atklās, tieši cik muļķīgi ir spēlēt spēlītes ar Skorpionu. Tev ir iemaņas uzzināt, kad citiem ir kas slikts padomā – un tu nebaidies rīkoties, lai stātos pretī šim cilvēkam.

Strēlnieks

Dažreiz tu vari būt pat pārāk jauks, un tā šonedēļ varētu būt problēma. Ja vēlies palīdzēt cilvēkiem, tas ir jādara caur ziedošanas organizācijām – un tev ir jāpārliecinās, ka zini, kā tava nauda tiek iztērēta.

Mežāzis

Lai ko arī darītu, saki to, ko domā, bet centies neteikt kaut ko tādu, kas var tikt pārprasts sliktā ziņā. Tu nevēlies būt rupjš, bet dažreiz vari būt drīzāk skarbs savā viedoklī par to, kas ir labs un kas ir slikts.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tādam brīvības garam kā tev vajadzētu vienmēr atstāt atkāpšanās ceļu gatavībā. Cilvēki, ar kuriem šobrīd tev ir darīšanas, izskatās nedaudz izvairīgi, un tev tiek ieteikts neaizvērt savus atkāpšanās ceļus. Šonedēļ var nākties nodarboties ar nelielu atkāpšanos! Tas nemaz nav slikti – no kļūdām mācās.

Zivis

Jā, protams, tev vajadzētu pagriezt otru vaigu un piedot tiem, kuri ir teikuši vai rīkojušies tā, ka tas tevi sāpina, bet tev arī ir jādod viņiem zināt, ka nākamreiz nebūsi tik piedodošs. Tava labā daba var tikt aizvainota tikai tik līdz zināmam brīdim, ikvienam ir savas robežas – un tavējās labāk nepārkāpt.

LA.lv