Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.augustam. Radīsies interesantas idejas! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien nav izslēgts, ka Auniem būs nepatikšanas vai kļūdas profesionālās darbības jomā. Pacenties iespējami piesardzīgāk attiekties pret jaunām idejām un priekšlikumiem. Pastāv liela varbūtība, ka tev radīsies nelielas problēmas ar veselību. Uzmanīgi attiecies pret ēšanu – pārēšanās var tev ļoti kaitēt.

Vērsis

Šodien kolēģi mēģinās tevi parādīt no sliktās puses priekšniecības acīs. Esi tam gatavs. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

Dvīņi

Šo dienu vajadzētu veltīt dažāda veida ģimenes un darba problēmu risināšanai. Dienas otrajā pusē tev var ienākt prātā ļoti interesantas idejas. Alkoholu un asu ēdienu lietot nav ieteicams.

Vēzis

Nemēģini pat domās izvairīties no saviem tiešajiem pienākumiem mājās. Visas savas problēmas centies atstāt darbā. Apkārtējiem cilvēkiem nepieciešama tava mīlestība un atbalsts.

Lauva

Dzīves potenciāls Lauvām šodien būs ārkārtīgi zemā līmenī. Šodien nevajag doties ceļojumā, jo tas, visticamāk, beigsies neveiksmīgi. Šodien iespējamas lielas nepatikšanas, kas saistītas ar īpašumu – ugunsgrēks vai aplaupīšana. Pacenties vairāk laika veltīt saskarsmei ar tuviniekiem, bērniem, draugiem. Viņi palīdzēs tev norobežoties no dienas negatīvajām tendencēm.

Jaunava

Tavi panākumi būs tiešā veidā atkarīgi no noskaņojuma un darbaspējām. Impulsīva rīcība var kaitēt. Tāpēc turi sevi rokās un kontrolē situāciju. Tāpat šodien var lēkāt asinsspiediens, tāpēc veltīgi nenervozē. Vakaru pavadi ar vecākiem, tu tik sen neesi viņus apciemojis.

Svari

Svari būs pilnīgā drošībā. Šī diena solās būs veiksmīga un pozitīva. Tā paliks tavā atmiņā kā viens patīkamākajiem brīžiem. Gaidi pārsteigumu no mīļotā cilvēka.

Skorpions

Problēmas, kas tev var rasties šodien, pacenties nerisināt pats, bet labāk vērsies pie psihologa vai uzticama drauga, kam nav vienaldzīga tava dzīve un liktenis. Pretējā gadījumā tu vari palaist garām lielisku iespēju uzlabot nestabilo stāvokli darbā un ģimenē.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Nebaidies kritizēt sevi. Līdzko iegadās brīvs brīdis, centies paskatīties uz sevi no malas. Un tu uzreiz atradīsi izeju no jebkuras situācijas. Aizej pie stomatologa un okulista – slimības vajag novērst, nevis ārstēt.

Mežāzis

Šodien Mežāži šķitīs īpaši pievilcīgi pretējam dzimumam. Lieliskā pašsajūta un pārliecība par sevi dos iespēju piesaistīt tev simpātiska cilvēka uzmanību.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrus šodien pārņems garlaicība un slinkums. Šīs zīmes pārstāvjiem šodien lemts saskarties ar vecu parādu problēmu. Nav izslēgts, ka, apmaksājot esošo kredītu, radīsies nepatīkami pārpratumi.

Zivis

Šodien visu laiku tevi vajās nelielas nepatikšanas. Tāpēc iespējami vairāk laika pavadi mājās. Vakara pusē var parādīties galvassāpes un sāpes locītavās. Kategoriski aizliegts sekss ārpus esošajām attiecībām.

LA.lv

Par svarīgo