Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.decembrim. Zvaigznes sola sapratni un mīlestību! 0

Foto – Fotolia

Auns
Darbs tevi pilnībā pārņems savā varā. Bet neaizmirsti iepriecināt sev mīļos cilvēkus ar patīkamiem pārsteigumiem, viņi ir to pelnījuši.

Vērsis
Saudzē kuņģi un nervu sistēmu. Atceries, ka visas slimības rodas no nerviem. Laba diena, lai gatavotu krājumus ziemai. Mājās valdīs pozitīva un labvēlīga atmosfēra. Velti laiku mājiniekiem.

Dvīņi
Tu šodien būsi likteņa ķīlnieks pret paša gribu. Nav izslēgts, ka salūzīs automašīna vai tavi plāni par atpūtu dabā tiks izjaukti.

Vēzis
Zvaigznes šīs zīmes pārstāvjiem šodien nesēdēt mājās, bet iespējami vairāk pavadīt laiku svaigā gaisā. Jo pastāv varbūtība, ka tieši šodien tu iepazīsies ar cilvēku, ar kuru saistīsi turpmāko dzīvi. Finansiālais stāvoklis šodien solās būt stabils.

Lauva
Iepriekš sagatavojies, ka vairākas no saņemtajām ziņām sabojās tev garastāvokli vai uz ilgu laiku izsitīs no sliedēm. Tu uz laiku zaudēsi spēju rīkoties racionāli.

Jaunava
Tu kā neviens cits proti iepriecināt citus. Pārsteigums, kuru tu šodien sagādāsi mīļotajam cilvēkam, ļaus jums vēl vairāk satuvināties. Šī diena būs piepildīta ar savstarpēju sapratni un mīlestību.

Svari
Vairākus šīs zīmes pārstāvjus, visticamāk, gaida negaidīts likteņa pavērsiens, kas var būt saistīts ar darbības sfēras, dzīves vietas maiņu vai atpūtu. Radošais potenciāls šodien būs augstā līmenī. Vientuļie Svari šodien var satikt cilvēku, ar kuru nākotnē var izveidoties romantiskas attiecības.

Skorpions
Spējas vērīgi izvērtēt apkārtni palīdzēs Skorpioniem personīgajā dzīvē, jo galvenā likteņa dāvana tev būs iepazīšanās ar patīkamu un labsirdīgu pretējā dzimuma pārstāvi. Jaunus darbus labāk atlikt uz rītdienu.

Strēlnieks
Šodien tev nāksies būt vērīgākam, nekā parasti, kā arī kontrolēt visu, kas notiek tev apkārt gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Kopējais saspringtais fons veicinās negatīvas parādības un notikumus.

Mežāzis
Skorpionus šodien pārņems garlaicība uz slinkums. Šodien lemts saskarties ar vecu parādu problēmu. Nav izslēgts, ka, apmaksājot tavu kārtējo kredītmaksājumu, radīsies nepatīkami pārpratumi.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Koncentrējies uz to, kas rada tev prieku. Vakarā negaidīti sajutīsi nepārvaramu vēlmi nodarboties ar sportu vai aktīvajiem atpūtas veidiem.

Zivis
Darbā un biznesā, kā arī attiecībā uz naudu vajag būt ļoti uzmanīgam – pat mazākā neprecizitāte var dārgi maksāt. Tavā sabiedrībā ir cilvēks, kas ir ļoti savtīgs un negodīgs. Viņa darbību rezultātā tev var rasties lieli finanšu zaudējumi.

LA.lv