Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.februārim. Gaidi labus piedāvājumus!0

Foto – Fotolia

Auns

Šodien Auni šķitīs īpaši pievilcīgi pretējā dzimuma acīs. Lieliskā pašsajūta un pārliecība par sevi dod iespēju piesaistīt tev simpātiska cilvēka uzmanību.

Vērsis

Labvēlīga diena. Šodien tev izdosies izlabot savas vecās kļūdas, kā arī izveidot jaunus projektus un sākt jaunus darbus. Šī diena solās būt aktīva un atnesīs daudz pozitīvu emociju. Personīgajā dzīvē arī viss būs labi. Iespējams, vairāki šīs zīmes pārstāvji satiks cilvēku, ar kuru palīdzību tev izdosies dzīvē sasniegt daudzus mērķus.

Dvīņi

Dzīves potenciāls būs augstā līmenī. Vairāki šīs zīmes pārstāvji, iespējams, saņems interesantu finansiālu priekšlikumu. Tas gan būs riskants, taču solās nest prāvu peļņu. Šī ir ļoti veiksmīga diena romantiskiem randiņiem un sadzīves tehnikas iegādei. Šodien var rasties nelielas nepatikšanas, taču tev ar tām izdosies tikt galā ar draugu vai tuvinieku palīdzību.

Vēzis

Ir tāds sakāmvārds: “Klauvējiet, un jums taps atvērts”. Šodien to nāksies atcerēties. Tavs profesionālisms un prasme atrast izeju no visnegaidītākajām situācijām palīdzēs atbrīvoties no visām problēmām.

Lauva

Pievērs īpašu uzmanību savam veselības stāvoklim, šodien tas var krasi pasliktināties. Aizej pie ārsta uz plānveida apskati. Darba ziņā tu šodien būsi pasīvs, pabeidz iesāktās lietas, bet jaunas labāk nesāc. Iespējami daudz laika pavadi šodien vienatnē.

Jaunava

Neizdari pārsteidzīgus secinājumus un nesteidzies ar galīgo vērtējumu. Nestandarta domāšana palīdzēs tev tikt galā ar jebkuru problēmu. Vakarā nāksies nodarboties ar ģimenes lietām un saimniecības rūpēm.

Svari

Tev šķitīs, ka visi ir pret tevi, taču tikai pirmajā acu uzmetienā. Ja tu saņemsi sevi rokās un ar skaidru prātu izvērtēsi situāciju, tad, iespējams, tev izdosies izvairīties no katastrofas. Tāpat esi uzmanīgs ar naudu – neaizdod un neaizņemies.

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem šodien jābūt uzmanīgākiem. Visticamāk, ka nauda, ko tu šodien nopelnīsi, kā atnāks, tā aizies. Pacenties arī būt uzmanīgs uz ceļa, pastāv liela iespēja nonākt nepatīkamā situācijā. Tāpat esi piesardzīgs savās attiecībās ar draugiem, iespējams, viņu vidū ir liekuļi. Vairāki šīs zīmes pārstāvji šodien, iespējams, saņems sliktu ziņu, kas var izsist no līdzsvara un sabojāt garastāvokli.

Strēlnieks

Tu kā neviens cits proti sagādāt patīkamus brīžus. Pārsteigums, kuru tu sarūpēsi mīļotajam cilvēkam, ļaus jums tuvināties vēl vairāk. Šī diena būs piepildīta ar abpusējas sapratnes un mīlestības atmosfēru.

Mežāzis

Diena būs radošas enerģijas piepildīta. Radi ko jaunu, riskē, esi saskarsmē ar neparastiem cilvēkiem. Tu daudz ko paspēsi, ja neslinkosi un nekoncentrēsies uz sīkumiem. Šodien fiziskie vingrinājumi labi ietekmēs veselības stāvokli. Veiksmīgs laiks, lai dotos uz randiņiem, saderinātos un noslēgtu laulību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pašreizējais dzīves ritms var iedragāt tavu veselību. Paņem atvaļinājumu un dodies uz siltajām zemēm. Dari visu, lai atkal atgūtu spēkus un enerģiju. Ieteicama nodarbošanās ar fiziskām aktivitātēm, sporta zāles apmeklējums.

Zivis

Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem šodien var uzsmaidīt laime. Viņi var kļūt par laimējušas loterijas biļetes īpašniekiem. Pacenties šodien vairāk komunicēt, tas var pozitīvi ietekmēt ne tikai pašvērtējumu, bet arī darba lietas. Šī diena gatavo tev izdevīgus lietišķos un personiskas dabas piedāvājumus. Labi tos apdomā un pacenties pieņemt pareizo lēmumu. Partnerattiecības un laulāto attiecības šodien būs visnotaļ auglīgas.

LA.lv