Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.janvārim. Palīdzi draugiem! 16

Foto – Fotolia

Auns
Auniem šodien nāksies risināt problēmas citu vietā. Tavi labie padomi un ieteikumi palīdzēs citiem izlabot viņu kļūdas. Draugi par to noteikti būs pateicīgi.

Vērsis
Šīs dienas rezultāts būs atkarīgs no tavas prasmes novirzīt enerģiju vajadzīgajā gultnē. Esi centīgāks darbā, nenervozē un centies nestrīdēties ar sāncenšiem – tad viss tev šodien būs labi.

Dvīņi
Pacenties nepagurt, bet pēc iespējas ātrāk atgūt labu pašsajūtu. Tev vienkārši nav laika vārguļot, jo dienas otrajā pusē ir paredzēta tikšanās ar mīļoto cilvēku.

Vēzis
Vēžiem šodien būs teicama diena, kad varēs padarīt savas karjeras nākotni perspektīvāku un sasniegt ļoti daudz. Šodien tev vajag atteikties no ierastās kņadas un ar draugu vai draudzeni pafilozofēt pie alus glāzes. Tieši šodien tu varēsi atvērties. Ja tu negribi nekur doties, paliec mājās un palasi labu grāmatu.

Lauva
Vientuļajiem Lauvām šodien ir iespēja satikt savu otro pusīti. Vienīgais šīs dienas mīnuss – viegls savārgums, veselības stāvokļa pasliktinājums. Tev šodien ir jābūt gatavam lielām dzīves pārmaiņām. Izvairies no strīda ar priekšniecību.

Jaunava
Šodien var izveidoties situācija, kad gandrīz visiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nāksies pieņemt svarīgu lēmumu. Tāpēc pacenties neklausīties apkārtējo viedoklī, bet labāk paļaujies uz savu intuīciju. Tas palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu un izvairīties no kļūdām. Šodien, iespējams, tu uzzināsi svarīgu vēsti, kas tevi ļoti iepriecinās.

Svari
Dienas pirmajā pusē tu vari sajust nelielu savārgumu, taču tu ātri tiksi ar to galā un ķersies pie saviem pienākumiem. Šodien, iespējams, saņemsi nepatīkamu ziņu, kas tevi apbēdinās, bet tuvinieku atbalsts nomierinās. Dienas otrā puse solās būt daudz labāka, pateicoties radiniekiem un draugiem, kas šodien var tevi apciemot. Savukārt braucienu vai atpūtu kopā ar ģimeni tev tomēr vajadzēs pārcelt uz citu reizi.

Skorpions
Nebīsties, ja vairākas stundas tev nāksies pavadīt iestrēgušam smacīgā un putekļainā liftā. Tev vienkārši šodien nav pārāk veiksmīga diena. Šādās dienās nav jēgas cīnīties ar apstākļiem. Tev nepieciešams atpūsties un padomāt par savu veselību. Aizej uz masāžu.

Strēlnieks
Šodien Strēlniekus gaida patīkams pārsteigums, ko sagādās mīļotais cilvēks. Viņš pamudinās tevi aizdomāties par nākotni. Lietderīgi padomāt par to, uz kurieni tu vēlētos atvaļinājuma laikā doties kopā ar savu otro pusīti. Mīlas attiecības šodien kļūs stiprākas. Veiksmīga diena komerciālai darbībai, tavi ienākumi palielināsies un stabilizēsies.

Mežāzis
Šī diena būs visai pretrunīga. Tā var atnest pārmaiņas, piedzīvojumus, braucienus. Labvēlīga diena, lai slēgtu jaunus līgumus un vestu lietišķas sarunas. Šodien tu vari droši vērsties varas institūcijās. Vakarā vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, iespējams, radīsies problēmas attiecībās tuviniekiem, kā arī gaidāmi neparedzēti izdevumi vai rūpes, kas saistītas ar bērniem.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Ūdensvīru uzmanība šodien būs piekalta karjerai. Ko tikai neizdarīsi, lai kaut par pakāpienu paceltos pa sociālajām kāpnēm! Iespējams, tevi atbalstīs mazpazīstami cilvēki, kuri tev neko nav parādā un neko no tevis negaida.

Zivis
Šī ir viena no labvēlīgākajām dienā, lai veiktu pārkārtojumus mājoklī un atjaunotu savu garderobi. Darbā tevi var gaidīt nepatīkamas sarunas ar priekšniecību, taču centies savaldīties un nepaaugstināt balsi. Šodien tev piedāvās jaunu projektu, taču pirms piekrīti, visu rūpīgi pārdomā. Pacenties šodien nezaudēt līdzsvaru un nelietot alkoholu.

LA.lv