×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
4. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 5.janvārim. Palīdzi draugiem!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Auniem šodien nāksies risināt problēmas citu vietā. Tavi labie padomi un ieteikumi palīdzēs citiem izlabot viņu kļūdas. Draugi par to noteikti būs pateicīgi.

Vērsis
Šīs dienas rezultāts būs atkarīgs no tavas prasmes novirzīt enerģiju vajadzīgajā gultnē. Esi centīgāks darbā, nenervozē un centies nestrīdēties ar sāncenšiem – tad viss tev šodien būs labi.

Dvīņi
Pacenties nepagurt, bet pēc iespējas ātrāk atgūt labu pašsajūtu. Tev vienkārši nav laika vārguļot, jo dienas otrajā pusē ir paredzēta tikšanās ar mīļoto cilvēku.

Vēzis
Vēžiem šodien būs teicama diena, kad varēs padarīt savas karjeras nākotni perspektīvāku un sasniegt ļoti daudz. Šodien tev vajag atteikties no ierastās kņadas un ar draugu vai draudzeni pafilozofēt pie alus glāzes. Tieši šodien tu varēsi atvērties. Ja tu negribi nekur doties, paliec mājās un palasi labu grāmatu.

Lauva
Vientuļajiem Lauvām šodien ir iespēja satikt savu otro pusīti. Vienīgais šīs dienas mīnuss – viegls savārgums, veselības stāvokļa pasliktinājums. Tev šodien ir jābūt gatavam lielām dzīves pārmaiņām. Izvairies no strīda ar priekšniecību.

Jaunava
Šodien var izveidoties situācija, kad gandrīz visiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nāksies pieņemt svarīgu lēmumu. Tāpēc pacenties neklausīties apkārtējo viedoklī, bet labāk paļaujies uz savu intuīciju. Tas palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu un izvairīties no kļūdām. Šodien, iespējams, tu uzzināsi svarīgu vēsti, kas tevi ļoti iepriecinās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+