Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.jūlijam. Labos padomus izvērtē ar prātu! 0

Foto – Fotolia

Auns

Padomā, vai visi kolēģi ir ieinteresēti sniegt tev palīdzību un atbalstu. Esi ļoti piesardzīgs. Iespējams, kārtējais “labais padoms” nav nekas cits kā konkurentu un skauģu mahinācijas.

Vērsis

Vēršiem diena solās būt mierīga. Darbā tevi gaida nelielas, bet perspektīvas izmaiņas. Tas palīdzēs tev pabeigt visus iepriekš sāktos darbus. Pacenties apdomīgi attiekties pret katru problēmu un izvairies no strīdiem ar priekšniecību. Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām cilvēkiem, kas nolēmuši stāties laulībā vai ieņemt bērnu.

Dvīņi

Šodien iespējamas nepatikšanas darbā. Tu riskē ar savu galvu, ja uzņemsies atbildību informēt priekšniecību par savu kolēģu daudzajām pretenzijām.

Vēzis

Vēžiem šodien iespējams dienesta romāns. Bet nezaudē modrību – tev var nākties ciest savas atklātības dēļ. Ēšanas un dienas režīma ievērošana pasargās tevi no saslimšanām un palīdzēs nostiprināt veselību.

Lauva

Šodien tev kā nekad nevajag atslābināties pat tad, ja jūti stingru pamatu zem kājām. Iespējams, šodien tev nāksies izdarīt grūtu izvēli. Uzticies savai intuīcijai. Šodien nelieto alkoholu un treknu barību, iespējama saindēšanās.

Jaunava

Šodien Jaunavām labāk atteikties no svarīgām un darbietilpīgām lietām. Pārmērīga slodze var atnest tikai kaitējumu.

Svari

Šodien kolēģi tevi mēģinās parādīt priekšniecībai sliktā gaismā. Esi tam gatavs.

Skorpions

Laba diena, lai nodarbotos ar sportu un aktīvo atpūtu. Dodies uz vasarnīcu un veic fizisku darbu – tas palīdzēs tev atpūsties emocionāli un garīgi. Pastaiga gaisā būs tieši tas, kas vajadzīgs. Vakaru pavadi divvientulībā ar mīļoto cilvēku. Laba diena bērna ieņemšanai.

Strēlnieks

Finanšu ziņā labvēlīga diena. Iespējams tāls komandējums, laba diena sarunām ar sponsoriem. Vakarā kopā ar otro pusīti atpūties restorānā.

Mežāzis

Ja tu ilgi esi atlicis kādu darbu, šodien ir veiksmīga diena, lai to paveiktu. Viss risināsies ātri un viegli. Tu pats brīnīsies, ka tas ir tik vienkārši. Bet tu baidījies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tava neapmierinātība vai dusmas draud ātri pāraugt liela mēroga strīdā. Atturies no iesaistīšanās strīdos un domstarpībās, kas šodien vairākkārtīgi izcelsies burtiski uz līdzenas vietas.

Zivis

Mēnesis vēl nav beidzies, bet tu esi pārliecināts, ka finanšu līdzekļi nebūs pietiekami līdz nākamajai algai. Nākamreiz plāno savu budžetu racionālāk vai meklē citus kanālus tā papildināšanai.

LA.lv