Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.jūnijam. Domā, pirms rīkojies! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Nav svarīgi, cik impulsīvs Dvīnis tu esi, turpmākā gada laikā tev ir jādomā pirms rīkojies. Piepeši entuziasma uzplūdi nav nekas slikts, bet, ja tu akli tiem sekosi, vari attapties labojot savas kļūdas brīdī, kad jau vajadzētu izbaudīt panākumus.

Auns

Ar savu runātprasmi tu vari tikt ārā no jebkuras situācijas, tavas pārliecināšanas spējas ir apbrīnojamas. Tas, vai tu šo talantu izmantosi prātīgi, ir tavās rokās, bet, lai arī kur tu turpmākajās dienās nedotos, tevis sacītais uz citiem atstās iespaidu.

Vērsis

Turpmāko pāris dienu laikā kļūs aizvien skaidrāks, ka pasaule mainās un pārvietojas – tev ir jādodas līdz ar to. Vērsis reizēm mēdz būt ietiepīga, neelastīga zīme, bet pat tu zini, ka vecajām metodēm vairs nav vietas tavā ikdienā. Pievienojies modernajai pasaulei.

Dvīņi

Merkūra atrašanās padara šo par ideālu laiku, lai plānotu un domātu uz priekšu. Tas, ko tu izlemsi turpmāko pāris dienu laikā, būs tas, ko darīsi turpmākās trīs vai četras nedēļas, tāpēc domā rūpīgi. Vai tas ir tas, ko patiešām vēlies?

Vēzis

No kā tu baidies visvairāk? Lai arī kas tas būtu un cik negulētu nakšu tas sagādājis pagātnē, tev ir jāstājas tam pretī, lai to pārvarētu uz visiem laikiem. Visticamāk, tu atklāsi, ka tas tomēr nebija nekas tik drausmīgs, kā sākumā izskatījās.

Lauva

Tavi skatījumi un viedokļi turpmāko dienu laikā, ļoti iespējams, dramatiski mainīsies. Tu ievērosi iespējas, kuras pirmīt biji palaidis garām. Pārāk iesakņojies skatījums ir progresa ienaidnieks, tāpēc esi elastīgs savā domāšanā.

Jaunava

Tava attieksme pret darbu un karjeru turpmākajās dienās kļūs nopietnāka. Pat ja tu esi veiksmīgs tajā, ko dari, tu sapratīsi, ka vari sasniegt vēl tik daudz vairāk – un laiks iet uz beigām.

Svari

Līdz ar prāta planētas Merkūra atpakaļejošo pārvietošanos cauri apgabalam, kurš, starp citām lietām, atbild par ceļošanu, nozīmē, ka tev netrūks piedāvājumu paplašināt savus horizontus. Pieņem ikkatru no tiem. Piedzīvojums ir tavs otrais vārds.

Skorpions

Kaut kas šodien piesaistīs tavu uzmanību līdz tādiem apmēriem, ka tev pietrūks laika, lai domātu par jebko citu. Īstermiņā tas var nebūt slikti, bet neļauj tam kļūt par apsēstību.

Strēlnieks

Tu, šķiet, daudz dari citu cilvēku labā un ne pārāk – sevis paša interesēs. Tas ir jāmaina. Iesākumam tev jāiemācās pateikt “nē” ikvienam, nav svarīgi cik tuvam, ja tev jautā izdarīt lietas, kuras tev acīmredzami nepatīk.

Mežāzis

Līdz ar Merkūra pārvietošanos cauri apgabalam, kurš atbild par tavu darbu un veselību, tu atradīsi gana daudz veidu, kā sevi nodarbināt un nostāties līdera vietā – un nevis tāpēc, ka baidies, ka tava reputācija varētu ciest, ja to nedarītu. Tomēr, neiegrimsti galējībās un nenodzen sevi līdz bezspēkam.

Ūdensvīrs

Nekas nestāv tev pāri. Visas lietas ir iespējamas. Saskaņā ar planētām, tu pat visgrūtākajiem uzdevumiem liksi izskatīties viegliem. Tomēr pastāv briesmas, ka uzņemsies pārāk daudz un iznākumā būsi iznīcis. Saglabā skaidru skatījumu uz savu nr.1 mērķi.

Zivis

Tev ir jābūt patiesam pret savām jūtām un uzskatiem. Jo vairāk citi centīsies tevi pārliecināt, ka tev ir jāmaina tas, kā skaties un tiec galā ar pasauli, jo vairāk tev vajadzētu ierakties zemē un atteikties izkustēties. Neviens tevi nevar piespiest.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
2 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
VIDEO. Bijušais policists pārsūdz spriedumu: noliedz vainu zēna notriekšanā
38 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Valsts pirmie simt gadi ir līdz malām pierakstīta lappuse
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
“Boeing” nav sniedzis ziņas par potenciālu tās jaunākās lidmašīnas bīstamību
25 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Meija turpina mest – “Dinamo” pirmo reizi sezonā trīs uzvaru sērija!
1 stunda