Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.maijam. Apstākļu maiņa nesīs daudz laba! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Apstākļu maiņa tev nesīs daudz laba, tāpēc sāc skatīties apkārt, uz kurieni tu vēlētos aizceļot un sāc veidot plānus. Un pārliecinies, ka tie ir nopietni plāni. Tam ir jābūt kam vairāk, kā tikai idejai tavā prātā.

Auns

Tu pārāk ilgi esi bijis vienā vietā, tev ir jāizbēg. Vienīgās briesmas pastāv tajā, ka steigā tu varētu doties virzienā, kurš it ne pavisam nav piemērots. Nogaidi vēl pāris dienas un izvēlies pareizo ceļu.

Vērsis

Tu šodien itin viegli varētu iztērēt pārāk daudz naudas un tādējādi bojātu savu reputāciju par savu saimnieciskumu un veselo saprātu. Tikai tas, ka citi svaidās ar savu naudu nenozīmē, ka tev arī tas būtu jādara. Turi savu maku kabatā!

Dvīņi

Planētas brīdina, ka tu netīšām varētu ieslīgt galējībās un aizvainot vai aizkaitināt kādu, ar kuru tev patiešām ir jāpaliek labās attiecībās. Neļauj tam tevi atturēt no jaunu risku uzņemšanās, taču pārliecinies, ka iznākumā citiem nav jāmaksā par tavām kļūdām.

Vēzis

Nepārdod savus pakalpojumus lēti. Tikai tāpēc, ka kādam pašlaik ir pamazāk naudas, nenozīmē, ka tev priekš viņiem būtu jāpazemina cenas. Darbs, kuru ir vērts darīt, ir darbs, par kuru saņem attiecīgu atalgojumu – un tavām cenām vienmēr vajadzētu būt augstām.

Lauva

Turpmākās diennakts laikā labi padosies visa veida radošās aktivitātes un tās veiksies vēl labāk, ja visu nemēģināsi paveikt viens. Iesaisti draugus un radiniekus, lai viņi tev palīdz ar to, kas tev šķiet grūti vai garlaicīgi – viņi ar prieku tev izpalīdzēs.

Jaunava

Šodien saglabā vēsu prātu un neuztraucies, ja citiem iespējams veicas labāk vai saņem lielāku atalgojumu. Tā vienmēr ir kļūda, salīdzināt sevi ar kolēģiem un sāncenšiem un šodien tā būtu vēl lielāka kļūda. Tavs laiks vēl pienāks.

Svari

Šodien tavā prātā idejas nāks ar vērienu, taču, lai gūtu no tā labumu, tev ir jābūt izvēlīgam. Tu netiksi tālu, ja mēģināsi piepildīt ikkatru no tām – tas vienkārši nav iespējams. Dari mazāk vai domā mazāk!

Skorpions

Saskaņā ar planētām, ir kaut kas tāds, ko esi neievērojis un, ja tu vēlies izvairīties no sevis apkaunošanas, tev ir jānoskaidro, kas tas ir un atbilstoši jārīkojas. Neviens pagaidām nav pamanījis tavu, tāpēc ķeries vien klāt.

Strēlnieks

Tu jūties tā, itkā nebūtu nekā tāda, ko nespētu izdarīt. Tu jūti, ka nekas tev nav par daudz. Tā varētu būt taisnība, bet līdz ar Marsa pārvietošanos cauri tev pretējai zīmei, tev ir jārēķinās arī ar to, ko vēlās citi cilvēki. Ja nē, tu iegūsi ienaidniekus.

Mežāzis

Tu, iespējams, esi apsvēris domu atmest ar roku projektam, kurš, šķiet, vairs neko nespēj sniegt, bet turpmāko dienu laikā notiks kaut kas tāds, kas liks tev pārdomāt. Tajā varētu būt vēl gana daudz, ko izspiest, tāpēc neizmet to vēl miskastē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu itin viegli vari neveiksmi pārvērst par kaut ko pozitīvāku, vienkārši palūdzot citiem cilvēkiem, lai izpalīdz. Tas, kas tev izskatās pēc izgāšanās, viņiem var izskatīties pavisam savādāk, tāpēc paprasi, ko viņi redz un rīkojies, balstoties uz tā, ko viņi tev atbild.

Zivis

Tu ievērojami progresēsi līdz Saules zīmes maiņai 21. datumā, ja pieturēsies pie vidusceļa un izvairīsies no galējībām. Jo vairāk citi apgalvo, ka tev vajadzētu izvēlēties puses, jo vairāk tev vajadzētu no tā atturēties.

LA.lv