Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5. maijam. Dzīve prasa pārmaiņas!0

Dienas noskaņa

Gadās brīži, kad ļoti negribas mainīt ierasto kārtību, pat ja kāds jautājums sasāpējis un prasa rīcību. Centies pārvarēt sevi, palīdzēs atmiņas par to, ka grūtākais parasti ir pirmais solis. Nākamie jau ir daudz raitāki un patīkamāki!

Auns

Šī diena prasīs no tevis pārmaiņas. Piemēram, konkrēta viedokļa izteikšanu. Vispār – meklē alternatīvu visam, kas tevi līdz galam neapmierina. Lai kā, bet dzīvē vienmēr atradīsies kaut kas, ko iespējams uzlabot!

Vērsis

Šodien nepacel balsi, pat ja kāds tevi ir ļoti sakaitinājis. Pirmkārt, tas nāk par sliktu balss saitēm, otrkārt, cilvēks, uz kuru tu gatavojies uzkliegt, to nepavisam nav pelnījis.

Dvīņi

Sakopo visas savas emocijas un liec tās lietā, lai godam tiktu galā ar kādu sarežģītu jautājumu. Labāku pielietojumu tu tām tāpat neatradīsi!

Vēzis

Parasti uzvaru svin pacietīgākie un aukstasinīgākie cilvēki. Tavs gadījums nav nekāds izņēmums. Jo mazāk emociju tu šodien izrādīsi, jo izdevīgākā pozīcijā nonāksi.

Lauva

Šodien nāksies kaut ko upurēt, toties pēc tam šis ieguldījums nesīs visai tīkamus augļus. Tiesa, uz rezultātiem nāksies pagaidīt.

Jaunava

Šī diena var nest ne mazumu pārsteigumu. Nav jēgas tiem iepriekš gatavoties – tāpēc jau tie ir pārsteigumi, ka sagatavoties nav iespējams.

Svari

Esi piesardzīgs, šodien gaidāma visai laba iespēja uzlabot savu situāciju. Bet tā ir jāpamana, pati rokās nedosies!

Skorpions

Tu, šķiet, esi spējīgs uz dižiem darbiem, bet neķeries pie visa uzreiz. Ar visu netiksi galā, tikai sabojāsi priekšstatu par savu spožo personību. Izdari svarīgāko, pārējais pagaidīs.

Strēlnieks

Šī pilsēta tev, šķiet, pamazām kļūst par mazu. Tava apetīte pēc lielākas teritorijas, kur izvērsties, strauji pieaug. Pienācis laiks mēģinājumam mainīt dzīvesveidu!

Mežāzis

Muļķīgi turpināt strīdēties, ja pretinieka argumenti ir cieti kā akmens. Šodien tev, iespējams, nāksies atzīt savu kļūdu. Jo ātrāk to izdarīsi, jo vieglāk to būs izlabot un aizmirst.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Piekrīti kompromisam, tu šodien no tā iegūsi vairāk nekā zaudēsi. Ja turpināsi vilkt garumā, nesniedzot konkrētu atbildi, situācija neuzlabosies.

Zivis

Velti šo dienu seniem draugiem. Šodien tev, visticamāk, nebūs nekādu neatliekamu darīšanu, tāpēc pilnībā varēsi to atļauties.

LA.lv