Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.martam. Atslēgas vārds – veiksmīga plānošana!0

Dienas noskaņojums

Dienas atslēgas vārds: veiksmīgs laika sadalījums. Savs laiks plānošanai, savs – darīšanai. Noslēpums ir atrast pareizo līdzsvaru starp abām šīm lietām. Tiem, kuri to pratīs, viss izdosies vienkārši lieliski! Vakarā varēsi izbaudīt godam nopelnītu atpūtu.

Auns

Šodien pat spontānākās darbības izskatīsies kā sen un labi pārdomāts plāns – turklāt viltīgs un izsmalcināts plāns. Tevi var turēt aizdomās par intrigu perināšanu, bet vari paskaidrot oponentiem un arī domubiedriem, ka tev šodien vienkārši ir spoža diena!

Vērsis

Šodien vari visu dienu pavadīt pārdomās, kā gan labāk izpildīt to vai citu uzdevumu, izstrādāt lielisku stratēģiju un nepārspējamu taktiku savu mērķu sasniegšanai. Diemžēl, tik ilgi domājot, var pietrūkt laika visa ieplānotā īstenošanai. Būtu žēl, tāpēc domā žiglāk!

Dvīņi

Šodien ir iespēja paplašināt robežas un savu tā dēvēto komforta zonu. Viss izskatīsies nedaudz citādāk nekā iepriekš. Ieskaties labi, varbūt iepatīkas?

Vēzis

Labākais veids, kā atpūsties no smaga garīga darba, ir nodoties fiziskiem pūliņiem. Turklāt, ja tev apnicis kaut ko celt, diez vai kāds tev spēs traucēt kaut ko sagraut. Tikai pielūko, lai nesagrauj kaut ko tādu, kā vēlāk pašam būs žēl!

Lauva

Šodien svarīgāka nav ziņa, ko saņemsi, bet tas, kā to nogādās. Vari nepievērst lielu uzmanību mutiskām vēstīm, bet visam, kas piesūtīts vēstules veidā, vērts pievērst uzmanību.

Jaunava

Šo dienu vislabāk pavadīt labu draugu sabiedrībā. Tādu atpūtu vēl ilgi būs patīkami atcerēties, bet darba lietas šodien būs tīrā rutīna un ātri aizmirsīsies.

Svari

Šodien vari just spēku izsīkumu, kā fizisko, tā garīgo spēju panīkumu. Pēdējais ir bīstamāks, tāpēc centies pēc iespējas izvairīties to pārliecīgi emocionālu cilvēku sabiedrības.

Skorpions

Pirmdien jutīsies psiholoģiski un fiziski ievainojamāks nekā parasti. Pacenties sevi norobežot no caurvēja un skandāliem! Vakarā ieplāno patīkamu atpūtu, vislabāk – vienatnē ar labu grāmatu un tējas tasi vai kādu atslābinošu procedūru.

Strēlnieks

Šodien vari iepazīties ar ļoti interesantiem cilvēkiem, kuri atklās jaunas, vilinošas perspektīvas. Esi uzmanīgs, jo vari kļūt par parastu krāpnieku nevainīgo upuri.

Mežāzis

Saistītie raksti

Šodien būsi gatavs apvainoties par katru sīkumu, turklāt galīgi bez iemesla. Pacenties, vai nu pēc iespējas izvairīties no kontaktiem ar apkārtējiem cilvēkiem, vai uztvert viņu sacīto vienkāršāk.

Ūdensvīrs

Tuvākā diena kļūs par zelta rāmīti tavām izcilajām īpašībām. Tikai nepārspīlē ar pašreklāmu, citādi vari visu sabojāt!

Zivis

Tavs uzdevums – uztvert šo dienu kā mākslas darbu un, kā izteicās kāds dižs skulptors, atskaldīt no tās visu lieko. Jo agrāk no rīta izdosies visu tādā veidā saplānot, jo veiksmīgāka izdosies diena!

LA.lv