Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.oktobrim. Dari to, kas tevi iedvesmo! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Turpmākajā gadā būs gan daudz glaimu, gan pietiekami daudz kritikas un, ja tu esi gudrs, tu to visu ignorēsi un turpināsi darīt savu. Vienīgi tu zini, kas ir tas, ko mēģini sasniegt – un tagad tu esi pavisam tuvu savam galvenajam mērķim.

Auns

Atstāj savas rūpes, uztraukumus un pienākumus aiz muguras un dari kaut ko, kas patiešām tevi iedvesmo. Nav svarīgi, kas tas ir, kamēr vien tu to izbaudi un tas attiecas gan uz tavu personīgo, gan darba dzīvi. Atvelc elpu no rutīnas.

Vērsis
Turpmāko pāris dienu notikumi darba vidē dos tev iespēju parādīt, cik daudz esi iemācījies un cik piemērots esi līdera pozīcijai. Kamēr citi zaudēs galvu notikumu vētrā, tu būsi miera un nosvērtības iemiesojums.

Dvīņi
Esi stingrs un izlēmīgs un neļauj nevienam apgalvot, ka neesi pelnījis izbaudīt labās lietas dzīvē. Pārāk bieži pagātnē tu esi atturējies, kamēr tie, kuriem ir mazāks talants, bet lielāks ego ir cīnījušies uz priekšu. Ir pienācis laiks to pagriezt otrādāk.

Vēzis
Uzticies tam, ko saka tavi instinkti, pat ja tā dēvētie eksperti apgalvo kaut ko pavisam citu. Tas, kas notiks turpmākajās pāris dienās, pierādīs, ka tev ir bijusi taisnība, tāpēc paliec pie sava, un tu būsi tas, kurš smejas pēdējais.

Lauva
Saskaņā ar planētām, tu pārāk smagi centies. Tev šobrīd ir uz brīdi jāatslābst, un jāļauj dzīvei nākt pie tevis pašai. Aiz zināma līmeņa lielākas pūles kļūst par sagrāves iemeslu, un tu jau atrodies aiz šīs robežas.

Jaunava
Šodien strādā smagi, bet neieslīgsti galējībās. Dienā ir ierobežots stundu skaits, pat Jaunavai, un šīs stundas būs produktīvākas, ja strādāsi saprātīgā ritmā un necentīsies izdarīt visu vienlaicīgi. Esi laipns pats pret sevi.

Svari
Nav nepieciešamības pēc nožēlas vai sirdsapziņas pārmetumiem. Tu nevari pagriezt laiku atpakaļ, tāpēc tev ir jāskatās uz nākotni un jāpadara tā tik laba, cik vien iespējams. Vakardiena ir zudusi un rītdiena drīz tai sekos – rītdiena ir tā, kura ir no svara.

Skorpions
Tu vari arī neredzēt jēgu tajā, ko tev prasa izdarīt, bet tu to darīsi jebkurā gadījumā, vienkārši tāpēc, ka tu pieņem to kā savu pienākumu. Žēl, ka vairāk cilvēku nav tik principiāli un apņēmīgi kā tu. Pasaule būtu krietni vien labāka.

Strēlnieks
Turpmāko pāris nedēļu laikā tavi apstākļi mainīsies uz labo pusi, bet tuvākajā laikā var šķist, ka virzies uz atpakaļ, kaut arī tā nav. Esi pacietīgs. Viss galu galā nokārtosies, kā jau vienmēr, bet galvenais ir nezaudēt optimismu.

Mežāzis
Ja tu šobrīd apzinies savas vājās vietas, tu vēlāk spēsi tās padarīt nebijušas. Nav nekas slikts, ja atzīsti, ka noteiktās lietās neesi tik zinošs – tas nozīmē, ka zini, kur ir jāveic uzlabojumi.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Tu zini, ka kaut kas labs grasās notikt – tu to jūti līdz pat kaulam – bet tu arī apzinies, ka lai iegūtu kaut ko tik labu, vispirms, var nākties tikt cauri arī grūtam posmam. Šodienas un rītdienas notikumus iekļauj savos aprēķinos, tas daudz ko var mainīt.

Zivis
Nav ne mazāko šaubu, ka tiksi cauri šim vētrainajam periodam tavā dzīvē. Var likties, ka visa tava pasaule grūst kopā, bet no augstākas perspektīvas lietas nekad nav bijušas labākas. Uzticies un smaidi vairāk, pārmaiņas ved uz kaut ko labāku.

LA.lv