Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 5.septembrim. Labs noskaņojums būs veiksmes ķīla! 16

Foto – Fotolia

Auns

Darbs tevi pilnībā pārņems savā varā. Tomēr neaizmirsti par saviem tuvajiem un mīļajiem – sagādā viņiem pārsteigumus, jo viņi ir to pelnījuši.

Vērsis

Nelielas sadzīves problēmas tev nespēs sabojāt noskaņojumu. Šodien tev veiksies it visā. Tev izdosies pabeigt ieplānotās lietas un teju vai pietuvināties savam sapnim. Iespējams, tev šodien izdosies saņemt palīdzību no cilvēka, no kura to negaidīji. Pacenties šodien apciemot vecākus un vairāk laika velti bērniem.

Dvīņi

Daudzus šīs zodiaka zīmes pārstāvjus šodien gaida neplānoti tēriņi. Turklāt daudziem Dvīņiem var nākties ciest savas sirsnības dēļ. Visticamāk, kāds no tava draugu un paziņu loka mēģinās ar tevi manipulēt, spiežot uz žēlumu. Pacenties izrādīt rakstura stingrību un nepadodies provokācijām. Nelieto šodien alkoholu un izvairies no pārpūles, tas var slikti ietekmēt tavu veselību.

Vēzis

Vēži šodien atcerēsies, cik bezrūpīgi un viegli bija būt mazam bērnam. Atļaujoties bērnišķību, jautrus jokus un smieklus, tu visas dienas garumā varēsi labi atpūsties un atjaunot nervu sistēmu.

Lauva

Šodien tev vajag izvairīties no konfliktiem un strīdiem. Nav izslēgts, ka tie var beigties ar kautiņu. Saudzē veselību! Šodien maksimāli centies koncentrēties uz profesionālajiem jautājumiem.

Jaunava

Velti šo dienu saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem. Paciemojies pie viņiem vai dodieties kopīgā pastaigā. Horoskops tev šodien iesaka nerīkot histērijas. Esi savaldīgs un apdomīgs. Laba diena iepirkšanās tūrei.

Svari

Daudziem Svariem šodien nāksies vilties dzīvē vai saņemt tukšus solījumus. Bet nevajag ļoti bēdāties un būvēt gaisa pilis – labāk mēģini ar skaidru prātu novērtēt realitāti. Pēc iespējas kritiskāk centies izvērtēt savu rīcību. Šodien izvairies no jaunas iepazīšanās, kā arī izrādi savaldību saskarsmē ar paziņām un draugiem.

Skorpions

Pacenties neņemt galvā problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties. Viss pāries, lai gan tev nāksies pielikt ne mazums pūļu. Veiksmīgas šodien būs tikšanās ar lietišķajiem partneriem, kas notiks neformālā gaisotnē. Ģimenē valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien iepriecināt tuviniekus ar dāvanām.

Strēlnieks

Strēlniekiem noteikti šodien ir jāieplāno lietišķas tikšanās, jo turpmākās dienas būs nelabvēlīgas biznesa sarunām.

Mežāzis

Saistītie raksti

Diena būs labvēlīga tiem cilvēkiem, kas nolēmuši mainīt darbu vai dzīvesvietu. Šodien vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem var piedāvāt izdevīgu darījumu, taču tad, ja tu saskatīsi kaut vienu pretrunu, tad piekrist nevajag. Vairāki Mežāži šodien var saņemt bildinājumu no cilvēkiem, kurus viņi nepavisam nespēja iedomāties sev blakus. Patiesībā viņi izrādīsies spīdoša partija.

Ūdensvīrs

Labs noskaņojums palīdzēs tev pavadīt šo dienu ne tikai mierīgi, bet arī visai produktīvi. Neļauj sev zaudēt optimismu un ticību savām spējām. Lai arī kas šodien notiktu tavā ceļā, virzies uz plānotajiem mērķiem.

Zivis

Attiecībās ar lietišķajiem partneriem un priekšniecību esi ārkārtīgi savaldīgs. Ieklausies pieredzējušu cilvēku padomos. Tava karjera nākotnē būs atkarīga tieši no viņiem.

Avots: “mlady.net”

LA.lv