×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
18. oktobris, 2013
Drukāt

Horoskopi 21.10.2013. – 27.10.2013. (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Var izdoties parādīt iniciatīvu vajadzīgajā vietā un laikā, tādēļ labvēlīgs brīdis savu nodomu realizēšanai. Tiesa, ja iniciatīva neizrādīsies saprātīga, sākotnējā labvēlīgā attieksme pret to var mainīties. Labvēlīgs moments kāda apģērba gabala iegādei.

Vērsis | Mierīga nedēļa, kurā nekas īpašs nenotiek. Piemērota nedēļa lietišķiem un ne tik lietišķiem kontaktiem, saturīgai izklaidei un arī kāda izglītojoša pasākuma apmeklēšanai. Var gadīties, ka parādās iespēja realizēt kādu agrāk izlolotu ideju.

Dvīņi | Piemērota nedēļa savu ideju un arī darba rezultātu prezentēšanai. Planētu stāvoklis labvēlīgs sadarbībai ar ārzemniekiem. Piemērots brīdis visam, kas saistīts ar nodevām un nodokļiem, tomēr ar finansēm ieteicams būt uzmanīgiem.

Vēzis | Planētas labvēlīgas nopietnām un ne tik nopietnām sarunām ar draugiem, kolēģiem un sirdij tuviem cilvēkiem, kas sagādās daudz gandarījuma, tomēr maz reālu ieguvumu. Labvēlīgs laiks tuvākiem vai tālākiem ceļojumiem – arī neklātienes.

Lauva | Veiksmīga nedēļa plānveidīgam un ražīgam darbam, un šonedēļ paveiktais ietekmēs dzīvi vēl ilgi. Var gadīties, ka nāksies nodarboties ar ko tādu, kam varētu pietrūkt prasmes un zināšanu, noderīgs būs draugu un gudru cilvēku padoms.

Jaunava | Labvēlīga nedēļa iesāktā pabeigšanai. Var sākt arī kaut ko jaunu, ko var pabeigt jau šonedēļ. Brīvajā laikā nāks par labu viss, kas sekmē redzesloka paplašināšanu. Iespējams, izdosies gūt atbildi uz kādu ilgi mocījušu jautājumu.

Svari | Mierīga nedēļa, tomēr par sevi var likt manīt kāds pagātnes notikums. Svarīgi pildīt agrāk dotos solījumus un paveikt darbus, kam pienācis izpildes termiņš. Jāizvairās no augstprātības un citu viedokļu ignorēšanas. Naudu labāk pietaupīt.

Skorpions | Labvēlīgs laiks gandrīz jebkuram darbam. Darīšanu un pienākumu var būt vairāk, nekā iespējams paveikt. Labāk būt nedaudz konservatīvam un ievērot visus likumus – arī nerakstītos. Pasākumos, kas sola ātru peļņu, labāk neieguldīt.

Strēlnieks | Arī Strēlniekam diezgan mierīgi laiki. Ieteicams pirmkārt apdarīt kārtējos darbus un atlikušo laiku veltīt visam, kas saistīts ar jaunu zināšanu un iemaņu apguvi. Iespējams, tiks piedāvāts kāds šaubīgs darījums, no kura labāk atteikties.

Mežāzis | Joprojām nāksies cītīgi strādāt, citādi panākumi kavēsies. Lai gūtu sekmes kādā pasākumā, nāksies nodrošināties ar apkārtējo, tostarp priekšniecības, atbalstu. Planētu stāvoklis gan ir labvēlīgs, un tam vajadzētu izdoties. Nedariet visu uzreiz!

Ūdensvīrs | Šonedēļ var nedaudz atslābināties, un gudri darīs tie, kuri izmantos šo laiku savu zināšanu papildināšanai un jaunu iespaidu gūšanai. Planētas noskaņo arī uz tukšu laika pavadīšanu un kaitīgu ieradumu piekopšanu, kam nevajadzētu ļauties.

Zivis | Visās lietās labāk turēties pie vecā un jau labi zināmā – laiks jaunu ideju realizācijai vēl varētu nebūt pienācis. Tomēr šis ir piemērots brīdis nākotnes plānu sastādīšanai un koriģēšanai. Mazliet egoisma šonedēļ nenāks par ļaunu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+