×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Horoskopi 6.10.2014. – 12.10.2014.

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Naudas lietās planētas sola veiksmi, tomēr no riskantu pasākumu apmeklēšanas labāk atturēties. Profesionālajā darbībā jaunas lietas labāk nesākt un šonedēļ dotos solījumus būs grūti izpildīt. Vēlams pabūt kopā ar mīļoto cilvēku!

Vērsis | Šonedēļ darbā nāksies pūlēties vairāk nekā parasti, lai tiktu galā ar visu darāmo, bet arī pacenstos visu izdarīt priekšniecībai pa prātam. Iespējams, “uzpeldēs” arī kāda pagātnes problēma. Rūpes var sagādāt daži notikumi, kuru patiesās sekas izpaudīsies tikai vēlāk.

Dvīņi | Daudz dažādu notikumu, kas sola jaunas iespējas – ne tikai darbā, bet arī personiskajā dzīvē. Gudri darīs tie, kuri kārtīgi apdomās visas iespējamās sekas savai rīcībai. Šonedēļ vēl ir arī iespēja labot agrāk pieļautās kļūdas. Brīvajā laikā vēlams neaizmirst mīļoto cilvēku!

Vēzis | Darbā ieteicams tikai turpināt un pabeigt iesākto, zināmu uzmanību prasīs viss ar māju, ģimeni un mīļoto saistītais. Varbūt varēsiet izmantot kādu agrāk garām palaistu iespēju. Vientuļajiem Vēžiem var parādīties kāda iespēja savu vientulību izbeigt.

Lauva | Daudz jaunu iespēju, un gudri darīs tie, kuri izvēlēsies tikai dažas – labākās. Profesionālajā darbībā var nākties saskarties ar citu neizdarību, taču ieteicams būt pacietīgam – domājams, ka ar laiku viss nokārtosies gandrīz vai pats no sevis. Planētas veicina zināmu izklaidību.

Jaunava | Labāk turpināt jau iesākto, jaunos projektus atliekot uz vēlāku laiku. Var gadīties, ka no jauna parādās kāda agrāk garām palaista iespēja, taču tās izmantošana var neizrādīties ieguldīto pūliņu vērta. Ja naudas lietās jāizvēlas starp zīli rokā un medni kokā, labāk izvēlēties pirmo.

Svari | Var gadīties, ka kāda cita aktīva darbošanās, lai aizstāvētu savas intereses, var traucēt Svariem realizēt viņu nodomus. Šajā situācijā vēlams rast kādu kompromisu. No darba un grūtībām brīvajā laikā ieteicams meklēt mieru un atpūtu kopā ar mīļoto.

Skorpions | Daudz kas būs atkarīgs no paša Skorpiona aktīvas rīcības, taču neatkarīgi no aizņemtības darbā nevajadzētu aizmirst par mājām, ģimeni un mīļoto. Izvēloties tālākās rīcības plānu, pēc iespējas nevajadzētu “likt visas olas vienā grozā”. Grūtās situācijās uz apkārtējo atbalstu varēs paļauties. Sargāt aknas!

Strēlnieks | Visos savstarpējo attiecību jautājumos nevajadzētu būt pārāk emocionālam. Darba lietās labāk derēs veci un jau labi zināmi risinājumi, arī jaunus projektus pagaidām labāk nesākt. Var atjaunoties kāda veca draudzība vai mīlestība. Sargāties no saaukstēšanās un kakla saslimšanām!

Mežāzis | Darba spējas un ambīcijas lielākas nekā parasti. Gudri darīs tie, kuri, lai nodrošinātos pret nejaušībām, pacentīsies izdarīt mazliet vairāk, nekā nepieciešams. Lai tiktu galā vismaz ar svarīgāko, nepieciešams izvēlēties īstās prioritātes.

Ūdensvīrs | Šonedēļ darba un pūliņu vairāk nekā parasti, tāpēc nāksies gan pūlēties pašam, gan iesaistīt arī apkārtējos. Labāk vismaz svarīgākajās lietās pacensties saglabāt kontroli pār notiekošo. Dažas lietas izdosies nokārtot, rak­stot vēstules un sazinoties pa telefonu.

Zivis | Piemērots laiks, lai vismaz sāktu īstenot dzīvē jau agrāk izlolotos sapņus un nodomus. Var gan gadīties, ka sākumā tas šķitīs ne visai iespējams, taču, rūpīgāk ieskatoties, kāda iespēja var tikt ieraudzīta. Varbūt, ka nāksies kļūt ja ne par formālo, tad neformālo līderi kādā pasākumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+