×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. maijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 6.05.2013. – 12.05.2013.

Auns | Auns vēlas pārmaiņas un arī pieliek pūles, lai tās īstenotu. Nav izslēgts, ka viņam tas arī izdosies, vienīgi paliek jautājums, vai iegūtais rezultāts ir pielikto pūļu vērts – šonedēļ nekas nenotiks viegli vai pats no sevis. Sevišķi uzmanīgam jābūt, lasot, rakstot un arī parakstot dažādus dokumentus. 


 

Vērsis | Arī Vērsis alkst pēc pārmaiņām, taču viņam labāk pacensties nepūlēties pašam, bet visu izkārtot tā, lai galveno darba daļu paveiktu kāds cits. Var gadīties, ka rezultātu sasniegt traucēs kavēšanās pagātnē. Nevajadzētu arī uzņemties darbus, kas vismaz pagaidām nav pa spēkam.

 

Dvīņi | Dvīņiem varētu būt samērā mierīga nedēļa, ja vien viņi paši nemeklēs kašķi un kādā strīdā neieņems neelastīgu nostāju. Profesionālajā darbībā cītīga un ražīga darba laiks, iespējamas jaunas idejas un noderīgas lietišķas tikšanās. Otrdien var cerēt uz draugu sevišķu atbalstu.

 

Vēzis | Laiks apdarīt kārtējos darbus, taču tos iepriekš vajadzētu labi saplānot un pie šī plāna arī turēties. Tas varētu nebūt viegli, jo planētas noskaņo uz tādu kā visaptverošu slinkumu… Var gadīties, ka nāksies tikt galā arī ar gluži nevajadzīgiem emociju uzplūdiem. Ja ar visu iepriekšminēto izdosies tikt galā, nedēļas otrā puse var izrādīties pat visai veiksmīga.

 

Lauva | Pirms sākt ko jaunu, vajadzētu labi apsvērt savas iespējas un iespējamos riskus – sasniegt nodomāto šobrīd nebūs viegli un, vēl ļaunāk – šīsnedēļas neveiksmes var traucēt gūt panākumus nākotnē. Ieteicams nomainīt ģērbšanās stilu, kā arī kādu brīdi pabūt vienatnē.

 

Jaunava | Jaunas idejas, draugi, tikšanās, un Jaunava visā tajā metas iekšā ar pilnu krūti. Tūlītēju labumu no tā sagaidīt varbūt arī nevajadzētu, taču, kā teikts Bībelē, cilvēks jau nedzīvo no maizes vien… Svētdiena var izrādīties visai piemērota, lai pabūtu kopā ar mīļoto.

 

Svari | Svariem prāts tā vien velk uz izklaidēm, taču jāuzmanās, lai tādējādi nepalaistu garām ko svarīgu un arī visi neatliekamie darbi būtu padarīti. Tiesa gan, kādā saietā var izdoties nodibināt kādu vēlāk visai noderīgu pazīšanos. Mīlestībai veiksmīga nedēļa.

 

Skorpions | Skorpions grib visu šeit un tagad. Cenšanās to panākt par katru cenu gan var novest pie visai nopietnām nepatikšanām, tādēļ labāk bruņoties ar pacietību un pacensties visu izkārtot tā, lai vēlāk viss notiktu gandrīz vai pats no sevis. Kādu laiku vajadzētu veltīt arī ģimenei, atpūtai un redzesloka paplašināšanai.

 

Strēlnieks | Mierīga nedēļa, ko vislabāk izmantot jaunu iespaidu un atziņu gūšanai. Jācenšas izvairīties no pārliekas savu spriedumu vienkāršošanas. Nedēļas pirmajā pusē vairāk uzmanības nāksies veltīt sev tuviem cilvēkiem, tās otrajā pusē – dažādām lietišķām tikšanām un vienošanos slēgšanām.

 

Mežāzis | Jaunradei piemērots laiks. Dzīve piedāvās ja ne daudz, tad vismaz kādu izdevību, taču nāksies būt pietiekami vērīgam un arī uzņēmīgam, lai nepalaistu to garām. Tuvu cilvēku, draugu un domubiedru padomos šobrīd der ieklausīties. No visa veida avantūrām labāk turēties tālāk.

 

Ūdensvīrs | Piemērots laiks jaunu zināšanu un iemaņu apguvei, sevišķi tādu, kas saistītas ar tehnoloģijām. Vienatnē pavadītais laiks šonedēļ var izrādīties ražīgāks nekā pat draugu un domubiedru pulkā pavadītais. No visa veida konfliktiem un strīdiem arī vajadzētu turēties tālāk.

 

Zivis | Galvenais – radīt apstākļus, lai viss varētu notikt Zivīm vēlamajā virzienā. Ja tas izdosies, nedēļa solās pat būt visai mierīga, piemērota pārdomām, nākotnes plānošanai un jaunas informācijas gūšanai. Nedēļas sākums piemērots agrāk pieļautu kļūdu labošanai.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+