Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dažās lietās vajadzēs neatlaidību! Horoskopi 6. – 12. augustam0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Auns

Cenšas sasniegt nodomāto, taču, lai tas izdotos, būs vajadzīga visai liela neatlaidība un spēja organizēt ne tikai savus, bet arī citu pūliņus. Zvaigžņu stāvoklis labvēlīgs, lai atstātu labu iespaidu un modinātu simpātijas, tādēļ tas nebūs pārāk grūti.

Vērsis

Pārliecība par savu taisnību un gatavība iet par to līdz galam. Pateicoties spējai risināt jautājumus ne tikai formālā, bet arī neformālā gaisotnē, viņš, domājams, mērķi sasniegs. Kādam tas gan varētu arī pamatīgi nepatikt…

Dvīņi

Daudz jaunu ideju un nodomu, taču pirms realizēšanas tos vajadzētu kritiski izvērtēt – var gadīties, ka vismaz kāda daļa no tām ir būvētas uz smiltīm. Sarežģītākos darbus labāk nedaudz atlikt – reakcija šobrīd ir lēnāka nekā citkārt.

Vēzis

Priekšplānā izvirzīsies attiecības ar saviem mīļajiem – to dēļ viņš šonedēļ būs gatavs gandrīz vai uz visu, un arī tie viņam atmaksās ar rūpēm un mīlestību. Idillei gan traucēs vēlme komandēt un izrīkot, kas šobrīd spēcīgāka nekā parasti.

Lauva

Diezgan grūta nedēļa. Daudz dažādu notikumu, no kuriem daudzi var izrādīties visai negaidīti, bet kā jau karstā vasaras laikā spēja ātri un operatīvi pieņemt lēmumus nedaudz mazāka kā parasti. Svarīgi ievērot gan rakstītos, gan nerakstītos likumus.

Jaunava

Daudz jaunu iespaidu, draudzību un pazīšanos, arī plānu un nodomu. Ieguvējas gan vairāk būs tās, kas bauda vasaras atvaļinājumu – risināt sarežģītus ar profesiju saistītus jautājumus šobrīd neizdodas visai labi.

Svari

Planētas labvēlīgas, lai atrastos sabiedrībā, atpūstos, flirtētu, baudītu mākslu, tomēr, lai risinātu nopietnākas problēmas savstarpējo attiecību jomā, var pietrūkt drosmes un uzņēmības. Bet varbūt tas šobrīd arī nemaz nav vajadzīgs…

Skorpions

Cenšas sakārtot visu sev apkārt tā, lai tas atbilstu viņa priekšstatiem par labu un ļaunu. Diemžēl viņš to dara ar pārlieku dedzību, un tādēļ var gadīties, ka no šīs darbošanās cieš gan pats, gan arī tie, kam viņš tik ļoti cenšas palīdzēt.

Strēlnieks

Planētas labvēlīgas pārdomām, jaunu atziņu gūšanai un arī tam, lai darītu citiem labu. Nedēļas beigās viņš ar padarīto būs apmierināts, tomēr būtu labi, ja viņš neieslīgtu pašapmierinātībā. Tomēr vēl arī tik daudz nepadarīta…

Mežāzis

Ir lietas kursā par to, kas viņam būtu jādara, un arī saprot, kā to paveikt. Ja izdosies pārvarēt paša slinkumu un neuzņēmību, ar darba rezultātiem perioda beigās viņš varēs būt apmierināts. Dažās lietās vajadzēs neatlaidību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai panāktu savu, gatavs izkalpināt ne tikai sevi, bet arī apkārtējos. Spēja modināt simpātijas šonedēļ gan spēcīgāka nekā parasti, tāpēc viņi to neizjūt kā slogu un palīdz labprāt. Daudz kas būs atkarīgs arī no veiksmes.

Zivis

Kāda pēkšņa apgaismība var norādīt tālāko rīcības plānu. Būtu gan labi, ja tas tiktu arī kritiski izvērtēts – pārlieks optimisms un visu apstākļu nenovērtēšana var iedzīt strupceļā. Svarīgi ievērot līdzsvaru starp materiālajām un garīgajām vērtībām.

LA.lv