Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6.decembrim. Lai ko darītu, viss izdosies! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien ir tieši tā diena, kad piepildīsies jūsu sapņi. Viss, kam ķersieties klāt, izdosies. Drosmīgi pieņemiet lēmumus, riskējiet, dodieties ceļojumā, mainiet darba vietu. Tikai visā šajā kņadā neaizmirstiet veltīt uzmanību ģimenei.

Vērsis
Mēģinājumi īstenot dzīvē sapni prasīs nelielas pūles, tāpēc jūs šodien gaida daudz darba. Nav izslēgts, ka jūs paveiksiet daudzus darbus, kas tika atlikti uz labākiem laikiem, un jau dienas beigās gūsiet rezultātus.

Koncentrējieties uz kaut ko vienu un pielieciet maksimālas pūles izvēlētajā virzienā. Plāns, pēc kura jūs gribējāt vadīties darbā, izrādīsies nederīgs dēļ apstākļu sakritības, kura nekādā veidā nav atkarīga no jums.

Vēzis
Vēžiem īpaši nelabvēlīga diena. Šodien nevajag riskēt vai iesaistīties avantūriskos piedzīvojumos, kā arī censties iegūt pretējā dzimuma labvēlību, izcelties starp apkārtējiem. Saskarsmi vajag samazināt līdz minimumam, jo tai var būt negatīvas sekas. Pastāv tādu problēmu iespējamība, kas prasīs jums atteikties no galvenajiem dzīves principiem. Zvaigznes šodien brīdina no negaidītām problēmām, kādas var rasties personīgajā dzīvē.

Lauva
Diena ideāli piemērota saskarsmei. Uzdodiet jautājumus, saņemiet informāciju, dalieties zināšanās. Stāstiet par saviem pārdzīvojumiem, bet nežēlojaties par dzīvi. Labu efektu šodien sniegs ķermeņa atjaunināšanas procedūras, elpošanas vingrinājumi, sauna un aromaterapija. Matus labāk negriezt un nekrāsot.

Jaunava
Šodien daļai šīs zodiaka zīmes pārstāvju izdosies izvairīties no fiziskas slodzes un labi atpūsties. Laba diena, lai ieviestu kārtību dokumentos, sāktu mājokļa remontu un labiekārtošanu. Parādīsies nosacījumi, lai ģimenē iestātos miers, saskaņa ar partneri, atjaunotos pārtrauktas draudzīgas attiecības.

Svari
Intuīcija šodien pateiks priekšā pareizos risinājumus. Lai sadzirdētu tās balsi, pavadiet laiku vienatnē. Pabeidziet vecos darbus, bet jaunus nesāciet. Jūs labi atpūtīsieties, ja apmeklēsiet baseinu vai pirti. Nepārspīlējiet ar ķīmisko zāļu preparātu lietošanu un atsakieties no pārmērīgi bagātas maltītes.

Skorpions
Šodien jums piepeši var šķist, kas viss ir zaudējis jēgu, taču pacentieties nekrist panikā, jo pēc lietus vienmēr atkal parādās saule. Vienkārši pamēģiniet pareizi sadalīt prioritātes un droši ejiet uz izvēlēto mērķi. Šodien ieklausieties tuvinieku un radinieku padomos, kā arī pasaudzējiet savu veselību. Nelietojiet alkoholu un treknu pārtiku.

Strēlnieks
Pretrunīga diena, kas atnesīs pārmaiņas, piedzīvojumus, braucienus. Pacentieties šodien nereaģēt uz dažādām baumām un tenkām, kuras par jums izplata nelabvēļi. Darbā centieties izvairīties no konflikta situācijām. Iespējams, šodien jums vajadzēs braukt komandējumā, kas var uzlabot jūsu labklājību.

Mežāzis
Daudziem Mežāžiem šī diena var atnest nelielas izmaiņas personīgajā dzīvē. Dažiem pat ir gaidāms ģimenes pieaugums. Darba un sadzīves lietas šodien būs veiksmīgas. Iespējams, šodien jums parādīsies reāla finanšu ienākumu perspektīva. Nelietojiet alkoholu un treknu pārtiku, jo tas var negatīvi ietekmēt jūsu veselību.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Veltiet uzmanību sev un savam sirdsmieram. Pavadiet laiku vienatnē. Atcerieties pagātni, pārdomājiet nākotni un izlemiet, ko darīt pašlaik. Neprasiet nevienam solījumus un paši tos nedodiet. Atturieties no asiem un ceptiem ēdieniem.

Zivis
Zivīm gaidāma nepatīkama diena. Šodien jums, iespējams, nāksies saskarties ar vajāšanu un agresiju. Spēcīgas emocijas vai sveša ietekme var jūs pilnībā pārņemt. Lai izvairītos no kļūdām, pacentieties izrādīt piesardzību, uzmanību un atturību. Nevajag doties nakts pastaigās, kā arī izveidot jaunas iepazīšanās.

LA.lv