Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6.janvārim. Piesargies no nevajadzīgiem tēriņiem! 1

Foto – Fotolia

Auns
Ja tu šodien padosies vispārējam noskaņojumam, tas var tev radīt lielus un nevajadzīgus tēriņus. Šodien tu, iespējams, jutīsi nervozitāti un neapmierinātību. Neej viesos un neaicini viesus pie sevis.

Centies nezaudēt līdzsvaru un mēģini atrast atbalsta punktu. Palasi grāmatu vai paklausies labu mūziku.

Vērsis
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien radīsies lieliska iespēja, lai izlabotu zināmas kļūdas. Ļoti labvēlīga diena finanšu stāvokļa jomā. Tev izdosies veikt veiksmīgus pirkumus un pat atmaksāt parādus. Pacenties šodien atrast laiku atpūtai, lai uzturētu imunitāti un stiprinātu nervu sistēmu.

Dvīņi
Tu ļoti bieži padodies svešai ietekmei. Dažkārt no malas labāk redzams, tāpēc draugu padomi var izrādīties labi, bet…Vai šie cilvēki nav ieinteresēti, lai tu rīkojies tā vai savādāk? Šeit vajag visu labi izsvērt.

Vēzis
Dienas gaitā centies atpūsties, atceries patīkamus savus dzīves brīžus. Pildi savus pienākumus un neatskaties uz citiem. Daudzās dzīves sfērās tu varēsi gūt būtiskus panākumus.

Lauva
Šodien pacenties neveikt nopietnus pirkumus, īpaši tehniku. Daudzi tavi šīs dienas darbi un projekti paliks nepabeigti. Mēģini šodien nerīkoties nepārdomāti, jo tas var slikti beigties. Esi uzmanīgs uz ceļa – pastāv iespēja gūt dažāda veida traumas.

Jaunava
Šodien jābūt uzmanīgam un piesardzīgam jebkurā lietā. Nevajag nevienu iesaistīt savās darīšanās, kā arī pacenties izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku. Vajag uzmanīgi attiekties pret pārtiku, jo pastāv saindēšanās varbūtība. Alkoholu lietot šodien arī nav ieteicams.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Svari
Svariem solās būt saspringta diena. Esi uzmanīgs – iespējamas nopietnas traumas.

Skorpions
Skorpioniem šī būs nelabvēlīga diena. Iespējams, šodien tevi gaida nepamatoti materiālie zaudējumi, kas var negatīvi ietekmēt attiecības ģimenē. Bet – ja tas ir noticis, mēģini labot radušos situāciju. Neatliec izlēmīgu rīcību. Tev viss izdosies. Vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji dienas otrajā pusē var sajust nervu sistēmas darbības traucējumus, kas izraisīs bezmiegu. Lai no tā izvairītos, pamēģini ūdens procedūras vai vakarā pastaigājies svaigā gaisā.

Strēlnieks
Strēlniekiem šodien nevajag pieņemt svarīgus lēmumus un parakstīt nozīmīgus dokumentus. Visas tikšanās – gan lietišķās, gan personiskās – mēģini pārcelt uz citu laiku. Šodien pastāv varbūtība gūt dažāda veida traumas, kas traucēs izpildīt iepriekš plānotus darbus.

Saistītie raksti

Mežāzis
Šodien ir viena no labvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunus darbus. Pacenties šodien uzlabot attiecības ģimenē, kā arī vari veidot jaunas pazīšanās. Pašas svarīgākās problēmas un vecas kļūdas tev šodien izdosies atrisināt bez īpašām pūlēm. Pastāv liela jaunu iepazīšanos vai romantisku piedzīvojumu varbūtība. Sapnis sola īstenoties ar nosacījumu, ja no rīta būs apmācies laiks.

Ūdensvīrs

Diena šodien solās būt labvēlīga radošiem cilvēkiem. Tu šodien varēsi nodoties darbam, kas tiks pienācīgi novērtēts. Iespējams, šodien tu saņemsi patīkamu piedāvājumu, kuru vajag pieņemt. Tas sola dažādot tavu dzīvi, sniegt prieku no saskarsmes, kā arī dāvāt jaunus draugus. Šodien tu vari droši doties ceļojumā un veikt pirkumus, kuri izrādīsies visai veiksmīgi.

Zivis
Zivīm šodien, iespējams, sāksies dienesta romāns. Bet nezaudē modrību – tev var nākties ciest savas atklātības dēļ. Ēšanas un dienas režīma ievērošana pasargās tevi no slimībām un palīdzēs nostiprināt veselību.

LA.lv