×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
5. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 6.janvārim. Piesargies no nevajadzīgiem tēriņiem! (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Ja tu šodien padosies vispārējam noskaņojumam, tas var tev radīt lielus un nevajadzīgus tēriņus. Šodien tu, iespējams, jutīsi nervozitāti un neapmierinātību. Neej viesos un neaicini viesus pie sevis.

Centies nezaudēt līdzsvaru un mēģini atrast atbalsta punktu. Palasi grāmatu vai paklausies labu mūziku.

Vērsis
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien radīsies lieliska iespēja, lai izlabotu zināmas kļūdas. Ļoti labvēlīga diena finanšu stāvokļa jomā. Tev izdosies veikt veiksmīgus pirkumus un pat atmaksāt parādus. Pacenties šodien atrast laiku atpūtai, lai uzturētu imunitāti un stiprinātu nervu sistēmu.

Dvīņi
Tu ļoti bieži padodies svešai ietekmei. Dažkārt no malas labāk redzams, tāpēc draugu padomi var izrādīties labi, bet…Vai šie cilvēki nav ieinteresēti, lai tu rīkojies tā vai savādāk? Šeit vajag visu labi izsvērt.

Vēzis
Dienas gaitā centies atpūsties, atceries patīkamus savus dzīves brīžus. Pildi savus pienākumus un neatskaties uz citiem. Daudzās dzīves sfērās tu varēsi gūt būtiskus panākumus.

Lauva
Šodien pacenties neveikt nopietnus pirkumus, īpaši tehniku. Daudzi tavi šīs dienas darbi un projekti paliks nepabeigti. Mēģini šodien nerīkoties nepārdomāti, jo tas var slikti beigties. Esi uzmanīgs uz ceļa – pastāv iespēja gūt dažāda veida traumas.

Jaunava
Šodien jābūt uzmanīgam un piesardzīgam jebkurā lietā. Nevajag nevienu iesaistīt savās darīšanās, kā arī pacenties izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku. Vajag uzmanīgi attiekties pret pārtiku, jo pastāv saindēšanās varbūtība. Alkoholu lietot šodien arī nav ieteicams.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par vēlu brīdinājums, pārtērēts pāri mēram.

Draugiem Facebook Twitter Google+