Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6.jūlijam. Panākumi spārnos! 16

Foto – Fotolia

Auns

Auniem šī diena būs veiksmīga. Tev šķitīs, ka pieauguši spārni un tu sagribēsi lidot. Un lai ir tā, ka tevi nesaprot, toties tu zini kāpēc smaidi.

Vērsis

Daudziem Vēršiem šī diena var atnest nelielas izmaiņas personiskajā dzīvē. Dažiem pat gaidāms papildinājums ģimenē. Darba un sadzīves lietās šī diena būs veiksmīga. Šodien tev var parādīties reāla iespēja papildināt savus ienākumus. Nelieto šodien alkoholu un treknu pārtiku, tas var slikti ietekmēt tavu veselību.

Dvīņi

Labs noskaņojums palīdzēs tev pavadīt šo dienu ne tikai mierīgi, bet arī visai produktīvi. Neļauj sev zaudēt optimismu, ticību sev un savām spējām. Lai kas arī nenotiktu tavā ceļā, virzies uz saviem mērķiem.

Vēzis

Lai kā tu necenstos, bet darbā no tevis šodien nebūs lielas jēgas. Labāk paņem brīvdienu, pavadi to ar ģimeni vai apstaigā veikalus. Vakaru labāk pavadīt mājās un kopā ar tuviniekiem noskatīties interesantu filmu.

Lauva

Zvaigznes šodien neiesaka ņemt tuvu pie sirds problēmas, kas var nākt pār tavu galvu. Viss atrisināsies, lai gan tev nāksies pielikt ne mazums spēku. Veiksmīgas būs tikšanās ar jauniem lietišķajiem partneriem, kas norisināsies neformālā gaisotnē. Ja tu šodien būsi apdomīgs naudas ziņā, tad viegli nosegsi savus tēriņus un pat ietaupīsi būtisku summu.

Jaunava

Jaunavām zvaigznes šodien sniedz satriecošas iespējas gūt panākumus burtiski visā. Atstāj savus kompleksus pagātnē un dzīvo šodienā. Nepalaid garām savu veiksmi.

Svari

Šī diena būs saspringta un pretrunīga. Iespējams, tu saņemsi negaidītu ziņu, kas liks tev pārdomāt visas savas darbības un pat mainīt turpmākos plānus darbā. Iespējami konflikti ar darba kolēģiem. Ja tev šodien izdosies noslēgt darījumu, tas solās būt ienesīgs.

Skorpions

Šī diena palīdzēs tev precīzi noteikt mērķi un sākt aktīvu darbību tā īstenošanai. Lai to paveiktu, enerģijas un entuziasma tev netrūks. Šī ir ļoti veiksmīga diena, lai iekarotu lietišķo reputāciju un aizstāvētu savas intereses. Centieni pēc kārtības un zināms pragmatisms emocijās palīdzēs izvairīties no pārpratumiem.

Strēlnieks

Šī ir tieši tā diena, kad tu spēsi krasi mainīt savu dzīvi. Bet uz kuru pusi, tas atkarīgs no tevis. Ja tu rīkosies pareizi un godprātīgi, nākotnē viss izdosies labi. Bet ja nē, tad vaino pats sevi.

Mežāzis

Saistītie raksti

Pamēģini saskatīt lietas, kas tev sagādā pozitīvas emocijas. Ja tev ir mīļotais cilvēks, tad pēc darba steidzies uz mājām, lai iespējami vairāk laika pavadītu kopā. Vientuļajiem Mežāžiem šodien iespējamas interesantas iepazīšanās. Laba diena personīgu lietu iegādei.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šī diena sola negaidītu problēmu un nepatīkamu apstākļu rašanos. Padomā, kā no tā varētu izvairīties.

Zivis

Laba diena pašanalīzei un sevis pilnveidošanai. Pavadi laiku vienatnē, atrodi laiku meditācijām un attīrīšanās praksēm. Atsakies no alkohola un mazāk ēd smagu barību. Šodien vari droši sākt ārstēšanās kursu – process noritēs bez aizķeršanās, bet rezultāts pārsniegs gaidas.

LA.lv