Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6. martam. Neļaujies slinkumam!0

Dienas noskaņa

6. martā priekšplānā būs problēmas, saistītas ar finansiālo jomu. Tas jau ir nolemts, ka otrdiena tiks pavadīta, darot lietas, kam ir liela nozīme tuvā nākotnē. Pēc lielas domāšanas tu spēsi atrast jaunu ienākumu avotu. Tas varētu kļūt par tevis paša biznesu, sākoties kā vien tavs otrs darbs. Galvenais ir tas, lai tavs slinkums atkal nepārvar tavu vēlmi kļūt daudz bagātākam.

Auns

Otrdiena Aunam nesīs nelielu vilšanos mīlestībā. Tava ilgi gaidītā tikšanās tiks atcelta, bet tas ir kaut kas labs, nevis pamats skumjām. Vakara pusē tu atklāsi satriecošus jaunumus par tavas potenciālās otrās pusītes patiesajiem nolūkiem. Prātīgāk būtu izmest šo cinisko personu no savām domām un sirds, cik ātri vien iespējams. Velti savu uzmanību kādam citam, piemēram, kolēģim vai kaimiņam.

Vērsis

Vēršiem šodien pastāv briesmas nokavēt ļoti svarīgu tikšanos. Tas gan nenotiks, ja jau laicīgi sakārtosi savu garderobi, lai tev pēdējā mirklī nav jāgludina krekls. Neaizmirsti par tādu iespējamību, kā satiksmes sastrēgumi. Centies tikt tiem apkārt, izmanto GPS vai izej no mājām laikus. Galvenais ir tas, ka tu paspēj laikā nokļūt savā galamērķī. Tad cilvēki, no kuriem ir atkarīga tava karjera, nekļūs dusmīgi.

Dvīņi

Dvīņi šodien būs galvenie varoņi darbavietu tenkām. Kāds no taviem kolēģiem piepeši saskatīs, ka tev pārāk labi saskan ar priekšniecību. Nekavējoties sāks izplatīties baumas, ka starp tevi un priekšnieku vai priekšnieci ir romāns un ka boss jau ir apsolījis tev algas pielikumu. Protams, jau drīz tev šie meli apniks, bet neviens nedzirdēs tavu liegšanos. Ļauj tam notikt – ignorē tenkotājus un atgriezies pie darba.

Vēzis

Vēžiem 6. martā vajadzēs pieņemt vairākus ļoti svarīgus lēmumus. Menedžeri norīkos tevi izvēlēties cilvēkus ļoti atbildīgam projektam. Šobrīd nemaz nedomā par komandas izveidošanu no tiem kolēģiem, ar kuriem tu komunicē draudzīgā veidā. Tev nav nepieciešami draugi, bet gan profesionāļi (tam pievērs vislielāko uzmanību). Nesteidzies, domājot par šo jautājumu, un, ja nepieciešams, vaicā padomu priekšniekam (un jau atkal pierādot savu kompetenci).

Lauva

Lauvas šodien būs diezgan lēnas darīšanu kārtošanā. Tavai prioritātei vajadzētu būt personīgajām attiecībām nevis darbam. Uzmanību pastāvīgi novērsīsi no profesionālajiem pienākumiem, lai atbildētu uz zvaniem un īsziņām no neapmierinātās otrās pusītes. Viņš vai viņa centīsies vainot tevi par vakardienas starpgadījumu, un tu centīsies attaisnoties. Un tā arī šī diena paies (bez jauniem sasniegumiem darbā un ar skaidru apziņu, ka esi lamatās).

Jaunava

Jaunavas šodien apgūs jaunu strādāšanas vai ražošanas metodi. Šis process neradīs tev jaunas problēmas, un tu ātri vien sevi pierādīsi kā mācekli, kurš domā ātrāk nekā skolotājs. Starp citu tavs skolotājs būs kāds, kurš tev kaut kāda iemesla dēļ ļoti nepatīk. Acīmredzot, lai tiktu no viņa ātrāk projām, tu mācīsies ļoti uzmanīgi. Pievakarē tu varēsi atpūsties no savas aizņemtās dienas, piemēram, apciemojot draugu.

Svari

Šodien Svari saņems pārsteidzošus jaunumus par savu iepriekšējo priekšnieku. Tu uzzināsi, ka šis cilvēks, pie kura tev ļoti patika strādāt, tagad ir pie vadības grožiem. Vēl jo vairāk, bijušais priekšnieks dos skaidrus mājienus, ka vēlētos tevi sava asistenta lomā. Tāpēc lielais jautājums būs – vai pamest darbu, sekojot sava priekšnieka pēdās, vai arī turpināt pašreizējo karjeru.

Skorpions

Skorpioni šo pirmdienu pavadīs ar priecīgu smaidu. Tu būsi lepns atrādīt savu dāvanu no otras pusītes, skaidrojot, ka šī dāvana tika pasniegta bez jebkāda īpaša iemesla. Patiesībā tu un tavi kolēģi apspriedīs šo notikumu, nevis strādās. Pievakarē tavs priekšnieks skaidri padarīs zināmu, ka šāda uzvedība nav pieļaujama. Tu atgriezīsies pie darba, tikai ik pa brīdim sačukstoties par savas laimīgās laulības detaļām.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien nokļūst daudz tuvāk savam lolotajam sapnim par kāda vērtīga objekta iegūšanu. Jau atkal tu saskaitīsi savus pieejamos līdzekļus un sapratīsi, ka ar šo naudu pietiek, lai iegādātos to, ko vēlies. Diemžēl likteņa untuma dēļ tev tomēr vajadzēs mazliet vēl nogaidīt, lai piepildītu savu sapni.

Mežāzis

Mežāžiem šodien nevajadzētu steigties ar jautājumiem, kas saistīti ar tava partnera vai simpātijas nākotni. Cilvēkam, ar kuru tu vēlies saistīt savu dzīvi, ir diezgan tumša pagātne. Pirms tu dodies ar viņu pie altāra, iepazīsti savu otru pusīti pilnībā. Tev būs jāizlemj, vai joprojām spēj ēst, gulēt un elpot normāli, zinot visu patiesību (jeb, iespējams, tava attieksme pret šo cilvēku radikāli mainīsies).

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šajā otrdienā iesaistīsies ļoti patīkamā sarunā. Tavs garastāvoklis būs labs jau no paša rīta, un tu ar prieku dalīsies pozitīvajā enerģijā ar visiem apkārtējajiem. Papildus smaidiem, anekdotēm un smieklīgiem atgadījumiem tu atradīsi morālā atbalsta vārdus visiem saviem sabiedrotajiem. Tāpēc visi cilvēki bez izņēmuma tieksies pie tevis kā pie silta saules stara.

Zivis

Šīs dienas vakarā Zivis būs dusmīgas par starpgadījumu, kas norisinājās dienā. Kāds apkalpojošais darbinieks būs rupjš pret tevi, un tu liksi šim cilvēkam atbildēt par savu neprofesionālo uzvedību. Tomēr šī uzņēmuma administrācija atbalstīs nevis tevi, bet tās darbinieku. Tev atliks tikai viens – publicēt graujošu rakstu sociālajos tīklos, kurā tu visus informēsi par šī uzņēmuma nekompetenci. Daudzi cilvēki pievienosies diskusijai – viņi tāpat kā tu ir neapmierināti ar šo firmu.

LA.lv