Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6.novembrim. Uzdrīksties atšķirties! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev nav jādara tas, ko citi sagaida no tevis. Tev nav jāseko noteiktam rīcības plānam, tikai tāpēc, ka tā tas vienmēr ir bijis. Šogad uzdrīksties atšķirties. Uzdrīksties izmēģināt jaunus ceļus uz laimi un panākumiem. Padari savu dzīvi par piedzīvojumu.

Auns

Attiecības iespējams iet cauri grūtam posmam, bet planētas ziņo, ka nav par ko uztraukties. Tu lietas priekš sevis varētu padarīt vienkāršākas, ja neradītu iespaidu, ka tev ir vienalga, ja patiesībā tā nav.

Vērsis

Nav svarīgi kādus draudus tu šodien izteiksi, darba kolēģis virzīsies uz priekšu pats savā ātrumā un tas nozīmē ­ lēnām. Nezaudē savu savaldību, jo tas tikai viņus iedrošinās ierakties vēl dziļāk. Sakod zobus un ignorē viņu.

Dvīņi

Šobrīd tavai prioritātei ir jābūt doties pasaulē un darīt to ko Dvīņi dara vislabāk ­- labi pavadīt laiku. Uztraukumi par karjeru un naudas lietām var tikt atstāti citai dienai, nedēļai, vai pat mēnesim.

Vēzis

Vienmēr būs labās un sliktās dienas, bet būs daudz vairāk labo, ja pamainīsi veidu, kā tu izvērtē, kuras lietas ir “labas” un kuras ir “sliktas”. Dažreiz tu vari būt pārāk skarbs pret sevi. Sagādā vairāk smieklu gan sev, gan citiem.

Lauva

Lai arī cik tava pašreizējā situācija nebūtu sarežģīta, tu to itin viegli varēsi atrisināt. Tev ir jāsaprot, ka lai arī kam tev būtu jāstājas pretī, šodien vai jebkuru citu dienu, tas ir uz labu, pat ja sākotnēji tā neizskatās.

Jaunava

Pagātnes notikumiem šobrīd vairs nav nozīmes. Atskaties tikai tāpēc, lai iegūtu mācību no pagātnes kļūdām, tad skaties uz priekšu un pats galvenais, sāc arī virzīties uz priekšu.

Svari

Nav it neviena iemesla, kādēļ tev vajadzētu vainot sevi, ja kaut kas ir nogājis greizi. Ja dosi emocijām pārāk lielu vaļu, tu vari zaudēt no redzesloka visas tās lietas, par kurām tev jājūtas pateicīgam. Un to ir gana daudz.

Skorpions

Kaut kas, kā jēgu pirms kāda laika izprati pilnībā, tagad šķiet pilnībā bezjēdzīgs, un tas ir ļoti kaitinoši. Neuztraucies par to. Dienu vai divas un tu jau būsi aizmirsis, kāpēc domāji, ka tas ir tik svarīgi, jo tas tā nemaz nav.

Strēlnieks

Tev var būt spēcīgs viedoklis par strīdīgiem tematiem, bet planētas brīdina, ka šis nav īstais brīdis, lai celtu šo jautājumu gaismā. Nogaidi kamēr Saule nostāsies tev labvēlīgā pozīcijā jau nedēļas sākumā ­ tad tu varēsi dot savu ieguldījumu, lai glābtu pasauli.

Mežāzis

Tu varbūt arī lieliski pavadu laiku, bet vai tu esi apsvēris iespējamās sekas, kuras var rasties no tavas impulsīvās rīcības? Šodien atvelc laiku, lai apdomātu ko tu dari un kāpēc. Nedaudz palēnini savu tempu.

Ūdensvīrs

Atbildes, kuras meklē ir viegli atrodamas, bet tikai tad, ja jautāsi pareizos jautājumus. Nav svarīgi, ja citi cilvēki saka, ka tev vajadzētu domāt, rīkoties, vai izteikties savādāk ­ tu esi Ūdensvīrs, tāpēc tu domā, runā un rīkojies ar vērienu, un pēc saviem ieskatiem.

Zivis

Vislabākais veids, kā tikt galā ar negatīvu situāciju ir to ignorēt. Nē, tiešām. Jo vairāk tu koncentrēsies uz to, kas iet šķērsām, jo ilgāk tas paliks uz vietas, tāpēc nobadini to, nedodot tam kāroto uzmanību un vēro, kā tā nozīmība sarūk un ar laiku izzūd.

LA.lv