Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6.oktobrim. Vienmēr jāatrod iemesls priekam 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Tavā dzimšanas dienā spēcīgs ir gan Marss, gan Jupiters, kas turpmākos 12 mēnešus padara pilnus dažādu pārbaudījumu. Esi pārliecināts, drosmīgs un, pāri visam, esi laipnie Svari, kuri vienmēr atrod kaut ko, par ko priecāties.

Auns
Tu jau esi ceļā, lai sasniegtu kaut ko, kas pavisam nesen likās nesasniedzams, bet tomēr tas nav arī tik tuvu. Šodienas zvaigžņu aktivitāte tev pretējā zīmē nozīmē, ka tev ir jāpārvar vēl pēdējais kalns un pēdējās šaubas, kuras jāizskauž.

Vērsis
Šodien palutini sevi – dari kaut ko tikai ar vienu iemeslu, lai justos labi. Daži cilvēki var būt šokēti par tavu interesanto izturēšanos, bet tas tev it nemaz netraucēs. Cik tālu tā var iet? Tik, cik vien pats vēlies.

Dvīņi
Tavā dzīvē notiks kaut kas ārpus ierastā, tu vienkārši to jūti. Visums nostāsies tavā pusē, nogrūžot malā visus šķēršļus, kas ļaus tev attālu sapni padarīt par īstenību. Parādi pasaulei, uz ko tu esi spējīgs.

Vēzis
Netiec piemuļķots, ja sāncensis grasās atdot kaut ko, par ko jūs esat argumentējuši nedēļām. Jā, tas ir iespējams, ka viņš šķiet sirsnīgs cilvēks, bet planētas iesaka pretējo. Turpmākajās 24 stundās atmaksāsies būt aizdomīgam.

Lauva
Šodien nebaidies nedaudz izjaukt esošo situāciju, pat ļoti, ja nepieciešams. Tev nav jābūt agresīvam, bet gan neatlaidīgam un pārliecinošanam – ļaujot citiem zināt: lai arī cik ļoti viņi nepiekritīs, tu darīsi pa savam.

Jaunava
Šodienas notikumi, visticamāk, padarīs tevi apjukušu tevis paša argumentu dēļ, bet tas nav tik slikti, cik var izskatīties. Nemanāmi spēki bīda tevi jaunā virzienā – virzienā, kurš galvenokārt padarīs tavu dzīvi bagātāku un piepildošāku.

Svari
Tava veiksme mainās uz labo pusi, bet šodienas kosmiskās aktivitātes tavā zīmē brīdina, ka viss tomēr nenotiks pēc tava prāta. Ja tu vēlies tikt uz priekšu personīgi vai profesionāli, tev būs jāņem līdzi arī citi.

Skorpions
Šodienas notikumi var būt izaicinājums tavam ego, bet tas tevi nevarēs salauzt, tāpēc nevajag bīties. Šie tev ir sarežģīti laiki, bet tu vari padarīt lietas vieglākas pats priekš sevis, vienkārši peldot pa straumi nevis pret to.

Strēlnieks
Tu atklāsi, ka šodien ir viegli tuvoties cilvēkiem, kuri pagātnē ir likušies attāli vai nedraudzīgi. Visticamāk, viņi tikai tā izskatījās, jo baidījās no tavas lielās personības. Salauz šos aizspriedumus un iegūsti jaunus draugus!

Mežāzis
Mēness aptumsuma ietekme uz tavu karjeru ir spēcīgs vēstnesis un, ja tu esi kaut nedaudz tik ambiciozs, cik cilvēki uzskata, tu dosies pasaulē, lai kāptu pa kāpnēm uz augšu. Pirmkārt, tev ir jāatmet jebkādas šaubas pašam par sevi un savu mērķi.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Tev ir daudz iemeslu, lai smietos, dziedātu un būtu apmierināts ar sevi, kaut arī šķiet, ka dažiem cilvēkiem šobrīd iet grūti. Tu varbūt arī nevari viņiem palīdzēt tieši, bet tu vari radīt labu piemēru. Dzīvei nav jābūt drūmai!

Zivis
Likteņa vēji pūš tevi jaunā virzienā un viss, kas tev ir jādara, ir jāatslābinās un jādodas tiem līdzi. Tas var būt nedaudz biedējoši, līdz ar to, ka tev nav ne jausmas, kur nokļūsi, bet lai arī kur tas būtu, planētas ziņo, ka tas būs uz labu.

LA.lv