Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6.septembrim. Šoreiz seko prātam, nevis sirdij! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Merkūrs, tavs valdnieks, ir spēcīgs tavā dzimšanas dienā, bet Venera ir vāja, tāpēc, lai sasniegtu vislabākos rezultātus, tev drīzāk vajadzētu sekot savai galvai nevis sirdij. Kad tavas jūtas sāk pārņemt vadību, atkāpies un analizē to, kas patiešām šobrīd notiek. Valdi pār savām emocijām.

Auns

Tu varbūt arī dotu priekšroku nepatīkamas vai apkaunojošas situācijas apiešanai nevis konfrontācijai, bet patiesībā tu tikai novilcini neizbēgamo. Apsoli sev, ka tiksi ar to galā jau šodien – un tev tas vairs netraucēs. Grūtības ir domātas, lai tās pārvarētu.

Vērsis

Tavu uzmanību piesaistīts kāda persona, kura nesen ir parādījusies tavā paziņu lokā, un vari pat sākt domāt par romantiskām lietām, bet planētas brīdina, ka, visticamāk, attiecības nebūs ilgstošas. Uztver visu ar vieglu sirdi – tādējādi jūs abi varēsiet labi pavadīt laiku.

Dvīņi

Neptūnam var būt graujoša ietekme un tāpēc, ka tam šobrīd ir nesaskaņas ar mīlestības planētu Venēru, tas var radīt negatīvas sekas attiecībā uz tavām sirdslietām. Nakts karstumā izteiktie solījumi bieži vien tiek viegli lauzti aukstajā dienas gaismā.

Vēzis

Ja tevi māc šaubas par projektu, kurā citi mēģina tevi iesaistīt, par katru cenu centies no tā izvairīties. Lai arī ko viņi teiktu, lai pierunātu, kaut kas tomēr neliksies pareizi. Vienmēr uzticies saviem instinktiem, tie nekad nemelos.

Lauva

Neptūnam, ilūziju planētai, šodien atkal ķeroties pie saviem trikiem, tu pavisam viegli varētu pieļaut muļķīgu kļūdu – un, ja tā notiks, citi, visticamāk, nevarēs tevi izpestīt no nepatikšanām. Zini savus robežas un nepadodies kārdinājumam doties tām pāri.

Jaunava

Šodien tu nedrīksti ignorēt mīļoto jūtas, pat ja domā, ka viņi kļūst emocionāli bez jebkāda iemesla. Tu vari un tev ir jāizrāda iejūtība. Ne visi ir tik racionāli un loģiski domājoši kā tu, tāpēc pieņem ikkatru, lai kāds viņš arī būtu.

Svari

Kāds šodien mēģinās iedragāt tavu pašpārliecinātību, bet viņam tas neizdosies. Tu zini, kas tu esi, un tu zini, cik tu esi vērtīgs, tāpēc citu viņu sacītais to it nekā nevarēs mainīt. Lai gan tas varētu mainīt to, ko tu par viņiem domā.

Skorpions

Nav svarīgi, cik tu ļoti esi pieķēries konkrētai idejai, turpmāko 24 stundu laikā notiks kaut kas tāds, kas liks tev padomāt vēlreiz. Vai varētu būt, ka tu uztvēri noteiktas lietas kā pašsaprotamas, bet tagad tu atskārsti, ka tā nebija taisnība?

Strēlnieks

Tavs mēģinājums atrisināt kaut kāda veida domstarpības mājās neizdosies, vismaz ne šodien. Neptūns, ilūziju planēta, padara ievērojami grūtāk saskatāmu, kas ir patiesā problēma, tāpēc paej malā un nogaidi. Viss atrisināsies agrāk vai vēlāk, tāpēc nav iemesla uztraukumam.

Mežāzis

Tu vēlies paveikt tik daudz, cik vien fiziski ir iespējams, bet planētas brīdina, ka tev nevajadzētu apkraut sevi, vai vēl ļaunāk, novārgt pirms esi sasniedzis savu mērķi. Kur steiga? Darbs rītdien būs turpat. Protams, tas nenozīmē, ka jāieslīgst galējībās un jāslinko.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu varbūt nevēlies to atzīt, bet dziļi iekšienē zini, ka attiecības neiet uz priekšu tā, kā tu biji iecerējis. Vai tu mēģināsi vēlreiz? Vai arī atzīsi sakāvi un dosieties katrs pa savu ceļu? Vienīgi tu vari izlemt, tāpēc apdomājies kārtīgi.

Zivis

Šodienas Venēras-Neptūna saikne ziņo, ka, visticamāk, tu zaudēsi koncentrēšanos un sāksi klīst apkārt bez nojausmas, kurā virzienā tev vajadzētu doties. Tātad – bez pārmaiņām! Patiesībā tas nav svarīgi, jo liktenis vienmēr tevi vadīs uz turieni, kur tev jānokļūst.

LA.lv