×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2014
Drukāt

Horoskopi 6.01.2014. – 12.01.2014.

Foto - LETAFoto - LETA

Auns


Gudri darīs tie Auni, kuri, pirms ķerties pie kāda darba, visu labi apdomās un neko nedarīs steigā. Centieni gūt sev labumu uz citu rēķina nenāks par labu ne pašam, ne apkārtējiem. Gudri darīs tie Auni, kuri izmantos šo nedēļu, lai parūpētos par veselību.

Vērsis


Planētas labvēlīgas nākotnes paredzēšanai un tālejošu plānu izstrādei, tomēr pārlieku aktīva rīcība var novest šobrīd pie haosa. Gudri darīs tie Vērši, kuri nedos neapdomīgus solījumus un pacentīsies vismaz daļu darāmā uzticēt arī citiem. Nedēļas sākumā izvairīties no strīdiem ar tuviniekiem.

Dvīņi


Jaunas idejas, iespaidi, draugi. Planētas labvēlīgas atbalsta meklējumiem saviem plāniem un to detalizētai izstrādei. Laiks labvēlīgs vēl vecajā gadā iesāktu lietu pabeigšanai. Ja ir nodoms doties kādā ne visai tālā ceļojumā, tas būs sekmīgs.

Vēzis


Galvenais – pirms ķerties pie darba, visu labi izplānot. Pārlieks optimisms šonedēļ var traucēt, tādēļ jāsargās uzņemties pārāk daudz un dot neapdomīgus solījumus. Attiecībās ar apkārtējiem jāizvairās gan no pārliekiem glaimiem, gan neizpildāmu prasību izvirzīšanas.

Lauva


Visās lietās nepieciešama pacietība, šonedēļ ieteicams vairāk uzticēties prāta slēdzieniem, nevis emocijām. Iespējams, šonedēļ izdosies tikt atalgotam par iepriekšējā gada pūliņiem. Prātīgi darīs tie Lauvas, kuri pacentīsies atlicināt kādu brītiņu laika rūpēm par veselību.

Jaunava


Šonedēļ izdevīgāk peldēt pa straumei – daudzas lietas var nokārtoties gandrīz vai pašas no sevis, taču centieni panākt savu par katru cenu netiks atalgoti. Planētas labvēlīgas romantikai un arī laika pavadīšanai kopā ar ģimeni. Zvaigznes diemžēl noskaņo uz zināmu kašķīgumu.

Svari


Arī Svariem, pirms sākt rīkoties, vajadzētu iepriekš visu labi apsvērt un ņemt vērā visus apstākļus, lai neiedzīvotos nepatikšanās. Labvēlīgs laiks, lai tiktu galā ar vēl iepriekšējā gadā nepaspēto un arī rūpēm par tiem, kas tuvi. Darba jautājumu kārtošanā ieteicams būt pēc iespējas diplomātiskiem.

Skorpions


Šonedēļ izdosies būt saskaņā gandrīz ar visiem un pat bez sevišķas steigas realizēt visu nodomāto. Tiesa, lai darbi veiktos, nāksies paciest arī vienu otru ierobežojumu… Ja izejamās dienās netiks domāts par darbu, tās izdosies pavadīt jauki un skaisti.

Strēlnieks


Lai paveiktu nodomāto, nāksies ierobežot savas acumirkļa vēlmes. Taču tas atmaksāsies – laiks labvēlīgs, lai rīkotos saskaņā ar plānu un gūtu panākumus. Nedēļas sākums vairāk piemērots attiecību kārtošanai un uzlabošanai ar sirdij tuviem un mīļiem cilvēkiem, tās otrā puse – darba jautājumu kārtošanai.

Mežāzis


Joprojām saspringts un notikumiem bagāts laiks. Labvēlīgs laiks jauniem nodomiem un idejām sākt ko jaunu, lielu un nozīmīgu. Svarīgi rīkoties saskaņā ar racionāliem prāta apsvērumiem, mazāk, vadoties no emocijām. Spēja iepatikties apkārtējiem lielāka nekā parasti un gudri darīs tie Mežāži, kuri to arī izmantos.

Ūdensvīrs


Galvenais – nesteigties, nepieļaut haosu ne domās, ne darbos, neuzņemties pienākumus, ar kuriem vēlāk var netikt galā un nedot neizpildāmus solījumus. Ja tas izdosies, Ūdensvīrs nedēļas beigās ar sevi varēs būt apmierinātāks nekā citkārt. Par saviem plāniem pārāk pļāpāt nevajadzētu un pašu svarīgāko lēmumu pieņemšanu labāk atlikt.

Zivis


Intuīcija spēcīgāka nekā parasti un iespējams pat kāds pēkšņs apgaismības mirklis. Galvenais – nesteigties, uzklausīt savu sirdsbalsi, izsvērt visus par un pret un tad rīkoties saskaņā ar pārliecību. Iespējams, šonedēļ izdosies paveikt ko tādu, kam līdz šim steigas dēļ nav pieticis laika.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+