Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigznes iesaka atbrīvoties no pagātnes nastas! Horoskopi no 7. līdz 13. oktobrim0

Foto: Pexels

Auns

Mierīga nedēļa, kurā iespējams atpūsties no dzīves pavērsieniem. Tas gan nenozīmē, ka jāstāv malā un jāieņem vērotāja pozīcija, – tā dzīvot viņam vienkārši nebūs interesanti, iesaistīties vajadzētu tikai tur, kur to liek sirdsbalss.

Vērsis

Planētas mudina uz rosību, izmēģināt visu jauno un neparasto. Līdz zināmai robežai tas būtu pat labi, taču pārspīlēt arī nevajadzētu – tā iespējams iekļūt arī kādās dzīves izliktās lamatās. Attiecībās nedomāt tikai par sevi.

Dvīņi

Arī viņi alkst pēc visa jaunā un neparastā, tomēr ir pietiekami apdomīgi, lai neskrietu pārāk laikam pa priekšu, visu labi izplānotu un paveiktu, tādējādi iemantojot apkārtējās sabiedrības atzinību. Piemērots laiks kļūt populāram.

Vēzis

Šonedēļ vajadzētu peldēt pa straumei, piedalīties tajās iniciatīvās, kas ir pa prātam, un noraidīt tās, kuras nav pieņemamas. Ar savām iniciatīvām šonedēļ labāk nenākt – visai iespējams, ka tās negūs atsaucību. Brīvo laiku labāk veltīt saviem tuviniekiem.

Lauva

Viņai lieli plāni, taču laiks to realizēšanai nav pārāk piemērots – apkārtējo spriedumi par tiem ir visai piesardzīgi un palīgus atrast nav viegli. Mēģinājumi uzspiest savu gribu, iespējams, vairos nelabvēļus. Laiks atpūtai un izklaidēm.

Jaunava

Piemērots laiks savu plānu un ideju propagandēšanai un atbalstītāju piesaistīšanai. Ar plānu realizāciju varētu būt grūtāk – var gadīties, ka par šķērsli izrādās pašas nedisciplinētība un neatlaidības trūkums.

Svari

Šobrīd labāk nevis censties par katru cenu realizēt savus plānus, bet piedalīties citu rīkotajos pasākumos. Ja tādu nav – vislabāk turpināt un pabeigt agrāk iesākto vai vienkārši atpūsties ģimenes lokā.

Skorpions

Viss tā kā būtu kārtībā – ir gan idejas, gan spēja vairot simpātijas un pierunāt apkārtējos piedalīties to realizācijā. Vienīgā nelaime – viņš pats ir nedaudz uzvilcies un mazākā kļūmīte var izvest viņu no līdzsvara. Vairāk pacietības, un viss būs labi…

Strēlnieks

Gandrīz viss, kam viņš ķeras klāt, izdodas. Var gadīties, ka tieši viņa palīdzība ir vajadzīga vēl kādam, un viņš darītu labi, ja iespēju robežās to sniegtu. Kaut gan jābūt uzmanīgam – zvaigznes veicina nepārdomātus solījumus.

Mežāzis

Viņš darītu gudri, ja jau sākumā izstrādātu rīcības plānu un pie tā arī pieturētos. Svarīgi būs saprast, kad atkāpšanās no tā nozīmēs vienkārši neuzņēmību un – kad spēju būt elastīgam.

Ūdensvīrs

Zvaigznes veicina atbrīvoties no pagātnes nastas, paskatīties uz lietām pa jaunam, sākt ko tādu, kas atbilst laika garam. Tomēr jāuzmanās, lai jaunās idejas neapsteigtu savu laiku – tā var palikt pilnīgi bez atbalstītājiem un pat kļūt nedaudz smieklīgs.

Zivis

Viņas ļoti labi saprotas ar apkārtējiem, un tas viņām nodrošina atzinību un popularitāti. Tomēr būtu labi, ja viņas tik ļoti neizdabātu pūļa noskaņojumam un pacenstos būt nedaudz disciplinētākas un vairāk tendētas uz sevi.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kontrolē savas emocijas! Horoskopi 17. oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā akmens siena: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas vienmēr izskatās aizkaitināti un sapīkuši
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
“Putina kreklu” skandāls iedvesmo radikāli Lindermani savai apģērbu līnijai 1
7 stundas
LE
LETA
Ekonomika
”PNB bankas” kreditori varētu neatgūt miljoniem eiro
6 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Varbūt mūsu atmiņas ir kā akmeņi! Saruna ar akmeņu muzeja vadītāju Vilni Strautiņu 1
Intervija 5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijas parlaments nobalso par breksita termiņa pagarināšanu 1
10 stundas
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Mitoloģijas mācības
6 stundas