×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. novembris, 2016
Drukāt

Darbīgie horoskopi 7.–13. novembrim: īstais laiks sākt ko jaunu!

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Auns | Darbā Aunu interesē viss jaunais un neparastais, īstais laiks sākt ko jaunu un pavisam atšķirīgu no iepriekš darītā. Tiesa, lai gūtu panākumus, nāksies bruņoties ar pacietību, un pārlieka steiga visu varētu tikai izjaukt, kamēr ilgtermiņā šonedēļ iesāktajam augļi solās būt visai bagāti. Ārpus darba laika planētas sola jauku un līksmu laika pavadīšanu cilvēku, kuri saprot Aunu un kurus arī viņš saprot, sabiedrībā. Nedēļas sākumā “iekustēties” gan nebūs viegli.

Vērsis | Arī Vērsis pilns spēka un enerģijas, un šis ir īstais laiks, lai jau pirmdienā ķertos pie savu nodomu un plānu realizēšanas – tieši nedēļas sākums ir īstais brīdis, lai sāktu ko jaunu un nozīmīgu. Šis laiks piemērots arī jau padarītā prezentēšanai, ievērības gūšanai un autoritātes nostiprināšanai, kamēr, sākot ar nedēļas vidu, planētu stāvoklis vairāk piemērots mierīgai jau iesāktā turpināšanai un pabeigšanai. Planētas labvēlīgas arī jau esošo mīlas attiecību spodrināšanai, bet no jauna iesāktās nesolās būt ilglaicīgas.

Dvīņi | Jauni darbi, nodomi, idejas, sevišķi nedēļas sākumā, tomēr jāsargās uzņemties pārāk daudz – tā iespējams gan pārpūlēties, gan arī daļa no apsolītā var palikt nepaveikta. Tiesa, atteikumam vajadzētu būt pieklājīgam un pamatotam… Gudri darīs arī tie Dvīņi, kuri piesargāsies noticēt blēžiem un avantūristiem. Diennakts tumšajā laikā jāuzmanās, lai nekļūtu par zagļu vai pat laupītāju upuri.

Vēzis | Planētas rosina sākt ko jaunu un nebijušu, tomēr jāsargās pārvērtēt savas spējas un ķerties pie lietām, kas, vismaz pagaidām, vēl nav pa spēkam. Labāk turpināt jau agrāk iesākto un sākt ko jaunu tikai tad, ja ir pārliecība novest to līdz galam, un arī kāda drauga un kolēģa padoms šeit var izrādīties visai noderīgs. Arī mīlas lietās labāk turēties pie tā, kas jau ir, – šonedēļ sāktās jaunās attiecības nesolās būt ilglaicīgas.

Lauva | Planētas rosina sākt ko jaunu un nozīmīgu, visticamāk, ko tādu, kas saistīts ar ienākumu vairošanu. Ja vien Lauva pienācīgi papūlēsies, šonedēļ sākto izdosies novest līdz galam jau drīzumā. Tomēr var gadīties, ka par sasniegto nāksies maksāt gan ar pārpūli, gan draugu un pašu tuvāko cilvēku atstāšanu novārtā. Lai no tā izbēgtu, pareizāk darīs tie Lauvas, kuri daļu no šīsnedēļas darbiem tomēr nedaudz atliks.

Jaunava | Jaunavai šonedēļ intuīcija gluži vai saka priekšā, kas jādara, lai gūtu panākumus un izmantotu izdevības. Daudz kas var tikt pazaudēts viņas pašas neuzņēmības un pārliekas ieklausīšanās apkārtējos dēļ. Ja šo tendenci izdosies pārvarēt un paļauties galvenokārt uz pašas spriedumiem, rezultāts izrādīsies daudz labāks. Brīvajā laikā labāk atrasties sabiedrībā.

Svari | Spīdekļu novietojums sekmē plānotā un iesāktā realizēšanu un arī spīdošu pabeigšanu. Laiks labvēlīgs jau paveiktā prezentēšanai, atzinības gūšanai un autoritātes nostiprināšanai. Ja šonedēļ tiks pieņemts kāds svarīgs lēmums, ir visai liela varbūtība, ka tas būs pareizs, tomēr, to darot, jāsargās no pārlieka dogmatisma. Planētas sekmē arī attiecību uzlabošanu ģimenē un ar mīļoto cilvēku, vientuļajiem Svariem – vientulības beigas.

Skorpions | Daudz jaunu nodomu, plānu un ideju; planētas ir labvēlīgas to realizēšanai. Iespējams, ka daļa plānu to realizācijai prasīs arī zināmu piepūli, taču enerģijas būs daudz, un Skorpions ar visu tiks galā. Dažās lietās būs nepieciešama arī izveicība un atjautība, cerams, ka arī tās nepietrūks. Attiecības ar pretējo dzimumu darbā 
solās būt jaukas un koleģiālas, ārpus tā – romantikas apdvestas.

Strēlnieks | Profesionālajā darbībā nedēļa piemērota jau iesāktā turpināšanai un pabeigšanai, sākt ko jaunu var pietrūkt gan uzņēmības, gan arī pārliekas turēšanās pie pagātnes dēļ. Jāizvairās uzņemties citu veicamos darbus, tad var netikt galā pats ar saviem darbiem. No darba brīvajā laikā zvaigznes sekmē redzesloka paplašināšanu, interesi par mākslu, kultūru un filozofiju. Var gadīties, ka jau nedēļas sākumā nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu.

Mežāzis | Šī būs viena no nedēļām, kurā darbā nāksies turpināt jau iesākto, lietojot vecās, sen zināmās metodes. Tas uzdzen zināmu garlaicību, pat melanholiju, taču labāk tai nepadoties un censties visu paveikt laikā un labā kvalitātē. Ja tas izdosies, priekšniecības atzinība gandrīz vai garantēta un nav izslēgts arī gluži labs materiālais atalgojums. Mīlas lietās un draudzībā nav pieļaujama vieglprātība – tā var “atkosties” vēlāk visai pamatīgi.

Ūdensvīrs | Daudz dažādu sīku darbu un darbiņu, kuru dēļ var pazust iespēja paveikt ko lielu un nozīmīgu. Labi darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pacentīsies atlikt vismaz daļu no tiem un savu izdevību garām nepalaidīs. Ticamākais gan, ka tas varēs notikt tikai nedēļas otrajā pusē, un tam būs nepieciešama visai liela rakstura stingrība. Nedēļa labvēlīga arī attiecību stiprināšanai ģimenē, bet vēl brīvajiem Ūdensvīriem – attiecību dibināšanai.

Zivis | Darbā Zivis šonedēļ būs godātas un cienītas un to autoritāte pieaugs un nostiprināsies. Kaut arī nedēļa it kā nesola nekā jauna, tomēr jūtams, ka visi iesāktie darbi tuvojas sekmīgam noslēgumam, un to mana arī kolēģi un priekšniecība. Tiesa, noturēt iesākto tempu nebūs viegli, un, lai izvairītos no pārpūles, kādu brīdi vajadzētu veltīt arī atpūtai un darbu uz mājām nest nevajadzētu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+